Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 76336
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۹۸ - ۰۱:۲۳

وی همچنین  وضعیت بررسی میزان خدمت رسانی به جمعیت تحت پوشش، نشست با پزشکان و کارکنان جهت مشکلات و کمبودهای نیروهای خدمات رسان، را در دستور کار قرار داد.

بازدید سرزده بازرس وزارت بهداشت درمان کشور از مراکز بستر درمانی پاتاوه و سی سخت

فصلی نو ، بازرس وزارت بهداشت درمان کشور بصورت سرزده از دو مرکز بستر درمانی شهرستان دنا بازدید بعمل آورد .

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد، امیر کریمی در خصوص نظارت بر طرح سلامت نوروزی از همه بخش های ارائه خدمات بهداشتی درمانی بازدید میدانی بعمل آمده و همچنین از نزدیک میزان خدمت رسانی مورد ارزیابی قرار داد که در پایان این بازدید رضایت نسبی خود را اعلام نمود.

بر پایه این خبر؛ کریمی،بازدید ضمن بازدید  از سامانه الکترونیکی سیب، داروهای ترالی اورژانس،تست و برسی دستگاههای دی سی شوک را مورد بازبینی قرار داد .

وی همچنین  وضعیت بررسی میزان خدمت رسانی به جمعیت تحت پوشش، نشست با پزشکان و کارکنان جهت مشکلات و کمبودهای نیروهای خدمات رسان، را در دستور کار قرار داد.

گفته می شود کریمی  به مدت سه روز در تمام نقاط استان میزان خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

در این بازدید سرزده عبدالمحمد براتی جانشین رییس بازرسی دانشگاه علوم پزشکی در ایام نوروز وی را همراهی می نمود.

 

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

یک دیدگاه

  • با سپاس از آقای مهندس کریمی . ایشان بودند که فساد گسترده در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که بالغ بر چند میلیارد بود در حوزه معاونت پشتیبانی ودفتر فنی کشف کردند و مشاور وزیر از آقای دکتر ایلامی خواستند که با آقای رفیعی علاوه بر انفصال از مدیریت دفتر فنی به تخلفات دانشگاه معرفی و آقایان دکتر قایدی ، استوار ، بابویی وغلام نژاد که معلوم است به مجمع نمایندگان وابسته بودند به تخلفات وزارتخانه معرفی شوند . آقای دکتر ایلامی دیگر بس است .
پربازدید ها
عکس