کد خبر: 76886
تعداد نظرات: ۱۰ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۹۸ - ۲۰:۴۲

لذا تا زمانی که ایشان با صداقت و شفافیت به سؤال مذکور پاسخ ندهند قطعاٌ با مطالبه گری و نقدهای جدی نخبگان و جوانان آن دیار روبرو خواهند بود و شاید شکست سنگین تری از قبل حتی از رقبای ناکارآمد فعلی و احیاناٌ جدید خود متحمل شوند. 

یادداشت ارسالی / موحد و ضرورت پاسخ به یک سؤال اساسی

فصلی نو – *جواد فروغی فر(دانش آموخته دکتری حقوق)

سال ۱۳۹۸سال برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است و کم کم تنور انتخابات داغ و فعالیت های پیدا و پنهان کاندیداهای احتمالی شروع شده است. در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ چنان که از شواهد پیداست سید محمد موحد در حال سازماندهی و برنامه ریزی جهت حضور در حوزه انتخابیه فوق می باشد و گویا اشتهای جناب موحد برای انتخابات همچنان سیری ناپذیر است و همچنان تمایل دارد که پای ثابت انتخابات دارد و اعتقادی هم به بازنشستگی سیاسی ندارد.

اما یک سؤال اساسی وجود دارد که قطعاٌ ذهن جوانان و نخبگان حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ را مشغول نموده و ضرورت پاسخ دهی از سوی وی بیش از پیش احساس می شود و آن این است که ایشان بفرمایند در این دوره  که سن ایشان به ۶۷ سال رسیده چه کاری را می خواهند انجام دهند که در چهار دوره قبلی(۲۰ سال) نتوانسته بودند انجام دهند و الان می خواهند ظرف ۴ سال شق القمر نمایند و به سرانجام برسانند؟ زمانی که هم به لحاظ سنی انرژی بیشتری داشتند و هم بسان الان صدا و دستان لرزانی نداشتند و هم شرایط اقتصادی کشور به مراتب بهتر از الان بود. آیا ایشان صرفاٌ بخاطر جاه طلبی شخصی و انتقام شکست قبلی وارد کارزار انتخابات می شوند و یا برنامه های کاربردی و عملیاتی خاصی دارند؟ که قطعاً پاسخ به بخش دوم سؤال منفی می باشد.

لذا تا زمانی که ایشان با صداقت و شفافیت به سؤال مذکور پاسخ ندهند قطعاٌ با مطالبه گری و نقدهای جدی نخبگان و جوانان آن دیار روبرو خواهند بود و شاید شکست سنگین تری از قبل حتی از رقبای ناکارآمد فعلی و احیاناٌ جدید خود متحمل شوند.

10
دیدگاه بگذارید

10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
همایون فر

دود از کنده بلند میشه

رهگذر

ایناشیفته قدرت هستتدوکاری به بدبختی وسیه روزی حوزه انتخابیه خودندارتد خداازسرتقصیرشان نگذرد

منتقد

كهگيلويه بزرگ ٣٦سال است كه نماينده ندارد

حسن ازبهمئی

باسلام خدمت جناب فروغی . معلوم است که این سئوال جنابعالی از روی غرض است والا خودجنابعالی اگر وجدانت را
قاضی قرار بدهی میدانی که موحد چه کارهایی که نکرده
جنابعالی حال را می بینی. ولی گذشته را ندیدی که کجا بودیم وبه کجا رسیدیم.ایا در منطقه ای که نه راه بوده ونه آب ونه هیچ کدام از شاخصهای زندگی امروزی موحد باید چکار می کرد.که نکرد.چرا آنهایی که مدت ۱۲سال بعدازموحد به مجلس رفتند نتوانستند کاری بکنند. معلوم است که جنابعالی یا مغرضی یا اجیر شده ای برای نگاشتن این مطالب.وسلام

دهدشتی

ای دادبیداد چقد عقده گشایی ، الان موحد سه دوره است در قدرت کهگیلویه نیست برسر کهگیلویه چه آمد چه گلی برسرش زدن سایر نماینده ها جز انزوای شهرستان چه عایدمان شد ؟ موحد میخواد بیاد ابهت ازدست رفته کهگیلویه را بر گرداند

لر

مشکل مردمی هستند که به ایشان رای دادن و باعث عقب ماندگی شهرستان کهگیلویه گردیده اند
از ماست که بر ماست
بیست سال که هیچ
دویست سال هم نماینده بشه عملکردی نداره
جز همون بقولن رزم و بزم های محلی

محمدی زاده

مشکل این است که حقوق دان محترم کار نماینده را هنوز نمی داند.دیگه چه باید گفت.

سید جلیل علوی نژاد گچساران

سلام
جلیل علوی نژاد هستم
اجناب آقای دکتر فروغی
وظیفه نماینده مجلس قانون گذاری میباشد نه ساخت وساز
کمی مطالعه بفرمائید بعد عقد گشائی بفرمائید
ویران شود آن خانه که یک پیر ندارد

محمد از دهدشت

با تخریب بزرگان نمیتوانی ادعا روشنفکری و بزرگی کنی ، جناب دکتر خدا شفا بهت بده معلومه یا حالت خوب نیست یا شرایط سن ات گذشته منطقه را نمیدونی ۰ لطفا بدون غرض از بزرگان سوال فرماید نهایت کار و تلاش و کوشش وحدت و یک پارچکی در منطقه صورت گرفته ۰ هنوز که معلوم نیست که موحد بیاد اگر قصد داشته باشه قطعآ پیروز انتخاباته

حب الحسین یجمعنا

با سلام و احترام خدمت حضار محترم ۱.کهگیلویه بنام حاج موحد اسم به خودش گرفته. ۲.شرکت نفت و پتروشیمی ها با و وجود موحد شش دانگ سند کهگیلویه شد با استخدام های حاج موحد. ۳.تنها نماینده‌ی که منزل شخصی اش به روی همه اقشار مردم باز بوده و جا و مکان و خواب و خوراک تامین می‌کرد ایشان بوده و هست. ۴.قانون گذاری و پاکدستی ،ایمان حاج موحد خصلت بارز ایشان می باشد. ۵.ایشان نه تنها نماینده کهگیلویه بودن بلکه از همه جای ایران ارباب رجوع داشتند به والله هیچ منفعتی حقیر از موحد نداشتم و ندارم ولی شخصا با… بیشتر »

پربازدید ها
عکس