Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 76965
تعداد نظرات: ۳ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۹۸ - ۱۹:۴۲

فصلی نو،  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی برخورد خودروی نیسان پیکاپ با یک دستگاه موتور سیکلت در شهر یاسوج حوالی پمپ بنزین یک نوجوان ۱۶ ساله جان باخت و یک نفر مصدوم شد.  جلال پوران فرد روز چهارشنبه در گفت و گو با فاظهارداشت: ساعت ۱۶ […]

پیکاب بعد از زیر گرفتن نوجوان موتور سوار ۱۶ ساله در یاسوج فرار کرد

فصلی نو،  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی برخورد خودروی نیسان پیکاپ با یک دستگاه موتور سیکلت در شهر یاسوج حوالی پمپ بنزین یک نوجوان ۱۶ ساله جان باخت و یک نفر مصدوم شد.

جلال پوران فرد روز چهارشنبه در گفت و گو با فاظهارداشت: ساعت ۱۶ و ۵۶ دقیقه ظهر امروز این حادثه در شهر یاسوج حوالی پمپ بنزین به وقوع پیوست.
وی افزود: در پی اعلام این خبر بلافاصله ۲ آمبولانس پایگاه یک و ۴ شهری به محل اعزام شدند.

پوران فرد بیان کرد: هر ۲ مصدوم این حادثه که سرنشینان موتورسیکلت بودند به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافتند.

وی عنوان کرد: وضع یکی از مصدومان بدخیم بود که پس از انتقال به بیمارستان به سبب شدت جراحات جان خود را از دست داد.

خودروی نیسان پیکاپ که منجر به این حادثه شده بود از صحنه متواری شد.
حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.
افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد پیش از این تعداد فوتی های ناشی از سوانح رانندگی در سال گذشته در این استان را ۱۶۳ نفر ذکر کرد که ۱۵ نفر از این تعداد تنها در کمربندی یاسوج حدفاصل دشت روم و تنگاری بوده است.
بر اساس آمار پزشکی قانونی کشور سال گذشته ۱۶ هزار و ۲۰۱ نفر در حوادث رانندگی و ترافیکی کشته شده اند.
همچنین این میزان تصادفات بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان هزینه برای کشور در بر داشته است.
بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ رتبه سوم میزان مصدومان ناشی از حوادث رانندگی را بر حسب جمعیت داشته است.
استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.
این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح و حوادث رانندگی است.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

3 دیدگاه

  • ماساکن بلوار جمهوری هستیم بخدا هیچ گونه نظم و نظارتی این بلوار نداره سرعت ماشین ها بشدت بالا و اصلا به خط عابر پیاده توجه نمیشه .. شهرداری و راهنمایی رانندگی هیچ گونه نظارتی این محدوده ندارند نگارنده محترم لطفا به گوش مسولین برسانید که بلوار جمهوری بشدت به پل عابر پیاده نیاز داره ما بچه مدرسه ای داریم ظهر تا بیان خونه نصف جون میشیم بخاطر نبود پل عابر
  • لطفا به اطلاع مسولین برسانید بخاطر عدم نظارت بلوار جمهوری به میدان مسابقه رالی تبدیل شده بشدت به پل هوایی نیاز داردسپاسگزارم
  • بلوار جمهوری پل عابر پیاده میخاد خواهش میکنم صدای مردم باشید و به گوش مسولین برسانید
پربازدید ها
عکس