Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 77143
تعداد نظرات: ۱۷ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۹۸ - ۲۳:۰۱

فرشاد صادقی تصریح کرد: ما در سازمان گیاه پزشک فعالیت دارد و در برخی از مواقع   با اقای رضا نزاد که یک کارشناس خبره هستند مشورت داریم ،  رشته من کشاورزی تیست اما قرار نیست مدیر  در همه رشته ها  احاطه کامل داشته باشد .

پاسخ مدیرعامل فضای سبز یاسوج به یک مطلب ، نگارنده فاقد سواد کشاورزی است

فصلی نو ، بدنبال درج یک یادداشت ، با عتوان اندر احوالات درختان نگون بخت شهر یاسوج! + تصاویر مدیر عامل مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهر یاسوج نسبت به مطلب فوق واکنش نشان داد .

فرشاد صادقی به فصلی نو گفت : از مهمترین کارهای اصولی صورت گرفته در منظر شهر و فضالی سبز شهر یاسوج همین اصلاح درخت توت است .

صادقی در ادامه بیان کرد: هرس کردن درخت توت در یاسوج  در بهترین زمان ممکن صورت گرفت البته در شهرهای بزرگ هرس درخت توت در اواخر پاییز و اوایل زمستان انجام می شود اما در یاسوج که هوا یک مقدار سردتر است، بهمن و اسفند ماه هرس شدند .

وی در ادامه عنوان کرد: طبق براورد بزودی درختان توت بعد از رشد به همان حالت قبل باز می گردند ،  اگر کمتر از این مقدار درختان هرس شوند شاخه های آنان ضخیم تر خواهد شود و از توان هرس های بعدی خارج می شوند .

مدیر عامل مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهر یاسوج بیان کرد:    نوشته منتشر شده در رسانه شما نشان داد که نگارنده هیچ سواد کشاورزی ندارد و نوشته فاقد مبنای علمی است.

فرشاد صادقی تصریح کرد: ما در سازمان گیاه پزشک فعالیت دارد و در برخی از مواقع   با اقای رضا نزاد که یک کارشناس خبره هستند مشورت داریم ،  رشته من کشاورزی نیست اما قرار نیست مدیر  در همه رشته ها  احاطه کامل داشته باشد .

صادقی در پایان گفت : بنظر می رسد مطلب منعکس شده در جهت ایجاد حاشیه و خواسته های دیگران بمنظور تخریب جایگاه سازمان و شهرداری نگارش شده است .

وی با ارسال لیتک زیر بر صحت ادعای خود تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز تهران:

فقط درختان توت را هرس کردیم

 

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

17 دیدگاه

  • خسته نباشیدد به مدیر توانمند و خوب دانا پیشرفت فضای سبز در عصر مدیریت شما واقعا عالی بوده خسته نباشی
  • نوریان مدیریت خونده بعدش گیر میده به دکتر صادقی که مدرکش با کارش سنخیت نداره یکی نیست به نوریان بگه مگه تخصص خودت همینه که نظر میدی
  • الحق تاکنون مثل دکترصادقی شهرداری یاسوج درخودندیده جایگاه ایشان حتی بالاترازجایگاه فعلی هست .درمدیریت ایشان المانهای شهری وزیبایهای زیادی پدیدآمد
  • تمامی کامنتها کتر یه نفر هست. کامنت گذاشتنتون هم مثل هرس درختها ناشیانه است. بهتر بود یه آدم باسواد و با سلیقه براتون کامنت گذاری می کرد.
  • وضعیت فضای سبز شهر یاسوج واقعا تاسف بار و شرم آور هست. نگارنده محترم به درستی و ظرافت به این نکته اشاره کردن. درختان ریه های یک شهر هستند و به عندان یک موجود زنده واجب الاحترام هستند. تصلاح ناشیانه و بی رحمانه بزرگترین بی احترامی به این نعمت خداوند است.
  • وضعیت فضای سبز شهر یاسوج واقعا تاسف بار و شرم آور هست. نگارنده محترم به درستی و ظرافت به این نکته اشاره کردن. درختان ریه های یک شهر هستند و به عنوان یک موجود زنده واجب الاحترام هستند. اصلاح ناشیانه و بی رحمانه درختان بزرگترین بی احترامی به این نعمت خداوند و موجود زنده است.
پربازدید ها
عکس