Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 77245
تعداد نظرات: ۹ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۹۸ - ۰۹:۲۷

رئیس شورای شهر گفت : در همین جلسه در ارتباط با آسفالت و روکش آسفالت بحث و تبادل نظر شد که مقرر گردید با دعوت از پیمانکاران حوزه فنی در راستای  شدت فعالیت در این خضوص ، جدول گذاری ، ترمیم آسفالت ، تعمیر و ترمیم جداول  تلاش نمایند .

تیم فوتبال شهرداری یاسوج احیاء می شود

فصلی نو ، با تصویب شورای شهر یاسوج تیم فوتبال شهرداری یاسوج مجددا احیا خواهد شد .

به گزارش فصلی نو ، رئیس شورای شهر یاسوج در اولین جلسه رسمی این شورا در سال ۹۸ گفت : در جلسه شورای شهر یاسوج بحث و تبادل نظر پیرامون احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج مطرح شد .

کیوان آشنا در ادامه بیان کرد: مدت زمان زیادی است که بحث تیم فوتبال شهرداری یاسوج در شورا مطرح شده است که بحث های اساسی و کارشناسی در این جلسه صورت گرفت .

آشنا در ادامه گفت : گزارش کمیته فرهنگی نیز آماده است و با توجه به مصوبه جلسه شورا رای بر احیای تیم فوتبال شهرداری داده شد .

وی در ادامه افزود : در همین جلسه کمیسیون فرهنگی تشکیل شد و گزارشی ارائه داده شد که مورد تایید واقع شد و ادامه این گزارش به جلسه بعد شورا موکول شد .

رئیس شورای شهر گفت : در همین جلسه در ارتباط با آسفالت و روکش آسفالت بحث و تبادل نظر شد که مقرر گردید با دعوت از پیمانکاران حوزه فنی در راستای  شدت فعالیت در این خضوص ، جدول گذاری ، ترمیم آسفالت ، تعمیر و ترمیم جداول  تلاش نمایند .

کیوان آشنا گفت : در همین جلسه در ارتباط با نرخ کرایه تاکسی صحبت بعمل آمد  که من پیشنهاد دادم تعیین نرخ کرایه تاکسی را به دو مقوله مسافت و ترافیک ارتباط دهید .

آشنا ادامه داد : معمولا مسیرهای پر ترافیک هزینه و وقت بیشتری را برای دارندگان تاکسی هدر می دهد که نرخ کرایه تاکسی در همین زمینه و با تشخیص اعضای محترم شورا  تعیین شود .

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی اظهار داشت: طی جلسات مختلف وبحث های تخصصی احیای مجدد تیم فوتبال شهرداری یاسوج به عنوان یکی از ضروریات اصلی درشهریاسوج مطرح شد.

علی اکبری تبار با اشاره به توسعه فرهنگ ورزش درجامعه افزود:ورزش با توجه به ماهیت ذاتی اش می تواند روحیه شادی ونشاط  را در جامعه ومیان جوانان ایجاد کند وآنها را از سردرگمی موجود نجات دهد.

وی با بیان اینکه در دوره گذشته حذف تیم فوتبال شهرداری از دغدغه های اصلی بود، تصریح کرد: بحث هزینه های مالی تیم از جمله مشکلات اصلی دراین زمینه بود، چرا که شهرداری به عنوان اسپانسر تیم فعالیت می کرد وهمه هزینه ها بر عهده این نهاد بود.

اکبری تبار ادامه داد: مشخص نبودن ورودی وخروجی تیم وهمچنین بهره مندی بازیکنان و مربیان غیربومی   از منفعت هزینه ها باعث بروز مشکلاتی در این زمینه شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی با تاکید بر اینکه تشکیل تیم فوتبال یکی از مطالبات وضروریات شهریاسوج ومردم این شهر است خواستار تشکیل کارگروهی متشکل ازمدیران ورزش جوانان ،معاونت عمرانی، مجموعه شورا ومدیرانی که درحوزه فرهنگ ورزش هستند شد.

اکبری تباربیان کرد:درنظر گرفتن سقف معین برای هزینه های تیم، انتخاب بازیکنان وکادر بومی ومشخص بودن وضعیت ورودی وخروجی تیم باید دراین کارگروه مشخص شود.

فرشاد نگین تاجی دیگر عضو شورای شهر یاسوج در خصوص احیای تیم فوتبال شهر یاسوج گفت : پیرو قولی که از ابتدا به مردم داده بودیم و اعتقاد داریم که شهرداری و شورا نسبت به ایجاد شور و نشاط بین جوانان یک سری مسئولیت هایی دارد .

نگین تاجی گفت : پیش از این یک تیم فوتبال بنام شهرداری یاسوج داشته ایم ، که با توجه به استقبال مردم  و شناسایی شهر یاسوج را به دیگر نقاط کشور پی داشت احیای این تیم از ضروریات است.

وی گفت : این تیم فوتبال می تواند زمینه ساز کشف استعدادهای فراوان در بین جوانان استان شود و عملا بخشی از جوانان این شهر با توجه به اینکه تیمی از این شهر در لیگ های معتبر کشوری حضور ندارند ناگزیر به کوچ به دیگر تیم های کشور شده اند که در صورت احیای تیم برای شهر و استان افتخار آفرینی خواهند کرد .

در ادامه مسعود خوبانی ضمن ابراز رضایت از احیای مجدد تیم فوتبال شهرداری گفت:موتور محرکه توسعه پایدار نشاط اجتماعی است که باعث کاهش انحرافات می شود وامنیت اجتماعی را افزایش می دهد.

وی افزود:نشاط و شادمانی یک  پدیده اجتماعی است که سلامت آحاد جامعه را به همراه دارد وبا احیای تیم فوتبال شهرداری می توان به گسترش این پدیده در مرکز استان امیدوارشد.

خوبانی با بیان اینکه انسان موجودی هدفمند است و جویای نشاط و سعادت است ادامه داد: احساس شادمانی و نشاط یکی از مهم ترین پشتوانه ها برای مقابله با معضلات وناهنجاری های اجتماعی است.

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه ایران در حوزه شادی در رتبه ۱۱۱ رده بندی سازمان جهانی بهداشت قرار دارد بیان کرد:افسردگی در ایران آمار نسبتا بالایی دارد،لذا فعالیت بدنی تامین کننده بخش اساسی سلامت عمومی جامعه است.

خوبانی ادامه داد:درهمین راستا با تصمیم اعضای کمیسیون فرهنگی و شورای شهر احیای تیم فوتبال شهرداری یاسوج به عنوان محرک نشاط در دستور کار قرار گرفت.وی خواستار تشکیل  کمیته ای مرکب از اعضای شورا وشهرداری برای شفاف سازی هزینه وسایر مسائل شد .

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

9 دیدگاه

  • به جای هدر دادن پول مردم، بیان خیابان جمهوری تا اول جاده آبشار رو تعریض کنن که مشکل ترافیک داره و زندگی مردم مخصوصا تو تابستان مختل میشه، چند سال دیگه باید طول بکشه
  • مردم شهر یاسوج عوارض میدن برای توسعه شهر و زیرساختهای شهری نه براورده شدن قولهای بی پایه و اساس و غیر تخصصی شما در مجموعه شورای شهر . طبق قانون باشگاه داری وظیفه شهرداری نیست عوارض مردم را به هدر ندین
  • کارپسندیده ایست اما نه دراین شرایط که خیلی ازنیروهابیش از پنج ماه حقوق عقب مانده دارند وعیدی وسنوات سال گذشته رانگرفته اند،بهتربود قبل ازاین تصمیم مشکل کارگران بیچاره راحل میکردند
  • وظیفه شهرداری تیم داری نیست آن هم برای فقیر ترین شهرداری ایران در میان مراکز استانها .در آن سالهایی که بودجه شهرداری ۱۰ میلیرد تومان بود هزینه تیم ۲۰ میلیارد میشد و امروزه قطعا خیلی بیشتر از این حرفها میشود،آن هم برای شهرداری که در تامین حقوق نیروهای خود مانده است.متاسفم
  • جناب الهی عزیز شما با شهرداری قرارداد داری که نظر کل اعضا بزنی نه فقط گروهی که تازه اکثریت شده اند و مانور میدن
  • حتما جناب آقای آشنا در نظر دارد که تیم شهرداری را احیا و در اختیار سرهنگ د قرار بده که جز خیانت چیزی دیگه نیست ، بهتره آقایون دیگر مواظب باشند ، هر چند که همگی شریک هستند
پربازدید ها
عکس