Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 77248
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۹۸ - ۱۰:۵۳
در دیدار کارکنان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با غستاندار؛

تقدیر ویژه استاندار از عملکرد مدیریت و پرسنل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان

کارکنان پخش فرآورده های نفتی استان از جمله پر تلاش ترین کارکنانی هستند که با توجه به حوادثات اخیر سیل و زلزله وسرمای زمستان و صعب العبور و کوهستانی بودن استان ، در سال ۱۳۹۷ حماسه آفریدند

تقدیر ویژه استاندار از عملکرد مدیریت و پرسنل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان

 فصلی نو ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت :   شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد یکی از دستگاههای خدمت رسان موفق و برتر در سطح استان می باشد.

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد مدیر و جمعی از کارکنان منطقه با دکتر احمدی استاندار استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار لطف الله مسعودی مدیر منطقه ضمن تبریک سال نو در خصوص تشریح فعالیت های منطقه گفت : کارکنان پخش فرآورده های نفتی استان از جمله پر تلاش ترین کارکنانی هستند که با توجه به حوادثات اخیر سیل و زلزله وسرمای زمستان و صعب العبور و کوهستانی بودن استان ، در سال ۱۳۹۷ حماسه آفریدند و در تمام اوقات شبانه روز در طول سال بویژه در ایام تعطیلات نوروزی لحظه ای از خدمت رسانی به مردم شریف استان و مسافرین محترم غفلت ندارند.

مسعودی افزود : همه ما بایستی از فرصتی که خداوند به خاطر خدمت به مردم قهرمان و سلحشور استان به ما عنایت داده ، نهایت بهره رابرده و بتوانیم رضایت خداوند متعال و مردم عزیز را جلب کنیم و بحمدالله سوخترسانی به استان با روند بسیار مناسبی در حال انجام و هیچگونه کمبودی وجود ندارد و با همکاری انبارهای مبدأ ذخیره سازی مخازن انبار نفت در وضعیت مطلوبی قرار داشته و نگرانی بابت ذخیره سازی در سطح استان وجود ندارد.

استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی یکی از دستگاههای خدمت رسان موفق و برتر در سطح استان می باشد گفت : کار سوخترسانی یکی از حساس ترین و مهمترین خدماتی است که توسط کارکنان شرکت ملی پخش انجام می گیرد .

وی اضافه کرد : زحمت و تلاش شما چون بصورت استمرار است و انقطاعی ندارد چندان مشهود نیست و اینگونه خدمت رسانی ها کمتر به چشم می آید و اگر تصور نمائیم چند روز فرآورده های نفتی به مردم نرسد یا سوخت روستاها در فصل سرما با وقفه کوتاهی انجام شود آن وقت است که ارزش و قدر شرکت ملی پخش و کارکنان خدوم آن شناخته می شود و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان یکی از دستگاههای خدمات رسان موفق بوده که هیچ گونه کمبود و شکایتی از آن نگردیده است.

دکتر احمدی از تعامل بین مدیر منطقه با دستگاههای اجرایی و کارکنان منطقه ابراز تشکر نمود و افزود : نتیجه تعامل ، ابراز رضایت همه اقشار مردم از سوخترسانی مطلوب است وامید است این تعامل و همکاری بیش از پیش ادامه داشته باشد و عملکرد خوب پخش فرآورده های نفتی منطقه در سال جدید همانند گذشته ادامه داشته باشد.

دیدار با استاندار 1

دیدار با استاندار 4

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس