تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 21625
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۹۶ - ۱۹:۱۷

فصلی نو،فناوری اطلاعات > سخت افزار – قرار است کلمه «Galaxy S8» و «+Galaxy S8» در آمریکا در پشت‌گوشی چاپ شود و کاربران «تارگت»/Target می‌توانند از روز دوم آوریل پرچم‌دار ۲۰۱۷ سامسونگ را پیش‌خرید کنند. به گزارش خبرآنلاین، این روزها گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج ۲۵۰ دلار ارزان‌تر از قبل فروخته می‌شود و این استراتژی […]

آخرین اخبار از گلکسی اس ۸ شش روز قبل از رونمایی همراه با تصاویر جدید

فصلی نو،فناوری اطلاعات > سخت افزار – قرار است کلمه «Galaxy S8» و «+Galaxy S8» در آمریکا در پشت‌گوشی چاپ شود و کاربران «تارگت»/Target می‌توانند از روز دوم آوریل پرچم‌دار ۲۰۱۷ سامسونگ را پیش‌خرید کنند.

به گزارش خبرآنلاین، این روزها گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج ۲۵۰ دلار ارزان‌تر از قبل فروخته می‌شود و این استراتژی تا قبل از عرضه اس ۸ و اس ۸ پلاس ادامه خواهد داشت.

گفته می‌شود نسخه بین‌المللی کلمه گلکسی اس ۸ را در قاب پشت نخواهد داشت و فقط نسخه آمریکایی همراه با این کلمه چاپ و عرضه می‌شود.

به دلیل بزرگ بودن نسبت نمایشگر به صفحه، فضایی در جلوی گوشی برای درج کلمه سامسونگ باقی نمانده است و ۲۱ آوریل در کره و یک هفته بعدازآن در بازار جهانی عرضه عمومی می‌شود.

همچنین گفته می‌شود کمپانی تارگت پیش‌فروش گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را همراه با واقعیت مجازی Gear VR رایگان یا ۱۰۰ دلار کارت هدیه از روز دوم آوریل شروع می‌کند و بنابراین کاربران تارگت زودتر از سایرین در آمریکا به پرچم‌دار ۲۰۱۷ سامسونگ دست خواهند یافت.

نکته جالب اضافه شدن یک اکسسوری به اس ۸ و اس ۸ پلاس به نام DeX Station است که چیزی شبیه کانتینوم برای گوشی‌های لومیای مایکروسافت است.

کاربران از طریق دکس استیشن ۱۵۰ دلاری می‌توانند گوشی خود را تبدیل به دسکتاپ کرده و مانند پی سی از آن استفاده کنند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup