تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 75832
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۹۷ - ۱۰:۰۰

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در سال 97 برگزار شد. آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در سال 97 برگزار شد. به گزارش فصلی نو”، به ریاست معاون فرماندار کهگیلویه آخرین جلسه ی شورای آموزش وپرورش شهرستان با حضور اعضا در محل فرمانداری کهگیلویه برگزار شد. مدیر آموزش وپرورش دهدشت […]

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در سال 97 برگزار شد.

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در سال 97 برگزار شد.

آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در سال 97 برگزار شد.

به گزارش فصلی نو”، به ریاست معاون فرماندار کهگیلویه آخرین جلسه ی شورای آموزش وپرورش شهرستان با حضور اعضا در محل فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت با تبریک سال نو و سالروز تولد امام علی (ع) گفت : از تلاش های اعضای شورای آموزش وپرورش شهرستان که در طول یک سال همراه و همگام با مجموعه آموزش وپرورش بودند تشکر می کنم.

علی پورک پور گفت : مصوبات جلسات پیشین قریب به اتفاق اجرایی شدند که لازم است از شهرداری و شورای شهر دهدشت به جهت اجرایی کردن برخی مصوبات و تعامل با آموزش وپرورش تشکر کنم.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت به تشریح محورهای جلسه پرداخت و گفت : اسکان نوروزی مسافران در ایام تعطیلات نوروزی ، تعین تکلیف یک قطعه زمین در نزدیکی مدارس حوزه کلایه و بررسی و چگونگی حل و فصب مشکل یکی از فرهنگیان که در زندان به سر می برد سه محور عمده آخرین جلسه شورای آموزش وپرورش است.

علی پورک پور گفت : 9 مدرسه در دهدشت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی خصوصا خانواده عزیز فرهنگیان هستند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت افزود : ثبت نام جهت اسکان از روز 28 اسفند ماه در مدرسه فرهنگیان جنب آموزش وپرورش دهدشت آغاز و تا روز 13 فروردین 98 ادامه خواهد یافت.

وی در مورد هزینه اسکان گفت : مدارس هدف جهت اسکان برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته با قیمت 29هزار چهارصد تومان برای رتبه الف و مبلغ 21هزار ششصد برای رتبه ب خواهد بود.

پورک پور گفت : هزینه اسکان برای مهمانان نوروزی غیر فرهنگی را 57هزار پانصد برای رتبه الف و مبلغ 48هزار پانصد برای رتبه ب خواهد بود.

مدارس نمونه مائده ، پسرانه فرهنگیان، دبستان حضرت امام خمینی ، راهنمایی جوادیه ، دخترانه فرهنگیان، دبیرستان پسرانه شاهد ،دبیرستان دخترانه بنت الهدی ،دبیرستان صدیقه کبری و دبیرستان شهید ثانی 9 مدرسه هدف جهت اسکان خواهند بود.

معاون فرماندار کهگیلویه گفت : موفقیت شورای آموزش وپرورش شهرستان در سال گذشته که حائز رتبه برتر استان شد کار برجسته ای بوده که نشان می دهد آموزش وپرورش شهرستان مسیر خوبی را طی می کند.

ابراهیم خنجری در مورد نقش آموزش و پرورش و معلم گفت : همه نخبگان و مدیران این کشور روزی شاگرد معلمان بودند و باید قدردان معلمان باشیم و بر دستان معلمان سرزمینم بوسه می زنم.

معاون فرماندار کهگیلویه افزود: مسائل امنیتی و بهداشتی از جمله مواردی است که باید در مدت تعطیلات نوروز جدی گرفته شوند و نقش نیروی انتظامی و شهرداری در این مورد مهم و حساس است.

امام جمعه دهدشت با اشاره به شرایط اقتصادی امروز جامعه گفت: مسؤول نظام اسلامی باید الگو باشد و در عید سفره‌ای نکشد که ندارها حسرت بخورند.

حسینی افزود: در این فضای گرانی رفتارها باید سنجیده باشد طوری پذیرایی شود تا کسانی که وضع مالی خوبی ندارند در پذیرایی متقابل شرمنده نشوند.

وی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های انسان مؤمن توصیه به حق است، گفت: ارزشی فکر کنیم مردم را به حق و به ارزش‌های دینی توصیه کنیم.

حسینی ادامه داد: مسؤول در نظام اسلامی در فضایی که قرار می‌گیرد تحلیل درستی از شرایط روز داشته باشد.

امام جمعه دهدشت تصریح کرد: مسؤولان متوجه جنگ روانی دشمن باشند، اگر تحلیل درستی نداشته باشند و مردم را به مقابله با استکبار دعوت نکنند زمین خواهند خورد.

وی افزود: وضعیت موجود را توجیه کنیم که مردم احساس نکنند مسؤولان دولت و حاکمیت نا توان از مدیریت صحیح اقتصادی هستند و نا امید نشوند.

گزارش, حمید پرندوار
انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس