تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82747
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۹۸ - ۱۸:۰۳

فصلی نو، استاندار کهگیلویه و بویراحمد حضور مردم را موثرترین بخش امداد در سیل اخیر دانست و افزود: 97 میلیارد تومان تسهیلات بانکی توسط وزارت جهاد و 38 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای استان ابلاغ شده است. به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی استانداری، حسین کلانتری افزود: خسارت حادثه سیل بیش از […]

ابلاغ کمک بلاعوض 38میلیارد تومانی برای سیل کهگیلویه و بویراحمد

فصلی نو، استاندار کهگیلویه و بویراحمد حضور مردم را موثرترین بخش امداد در سیل اخیر دانست و افزود: 97 میلیارد تومان تسهیلات بانکی توسط وزارت جهاد و 38 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای استان ابلاغ شده است.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی استانداری، حسین کلانتری افزود: خسارت حادثه سیل بیش از 1300 میلیارد تومان برآورد و 4743 پرونده در سامانه کارشناسی شده در بخش کشاورزی اعم از زراعت، شیلات و باغات بارگذاری شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تسهیلات بانکی وزارت جهاد تا حدود 97 میلیارد تومان ابلاغ شد و 38 میلیارد تومان نیز کمک بلاعوض برای استان ابلاغ شده است.

کلانتری با اشاره به 700 پرونده خسارت منزل در سیل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 350 پرونده تا امروز تایید شده و ارزیابی ها بدین منظور بسیار دقیق است.

وی اظهار کرد: کارشناسان بازدید میدانی را انجام داده اند و بر اساس این ارزیابی ها، تایید شد که 350 پرونده به بانک های عامل معرفی شود که در حوزه تعمیرات 700 پرونده تشکیل شد و 435 پرونده نیز مورد تایید قرار گرفت.

کلانتری با اشاره به اعتبارات دولت برای بازسازی زیرساخت ها اعم از جاده و ابنیه تاریخی گفت: عملیات اجرایی این مهم آغاز شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین نقش سازمان های مردم نهاد را در حوادث اخیر پر رنگ برشمرد و تصریح کرد: این سازمان ها خودجوش وارد صحنه شده و تسهیل کننده امداد رسانی بوده اند و توانستند نقش بزرگی در شرایط اضطرار ایفا کنند.

کلانتری حضور مردم را موثر ترین بخش امداد در سیل اخیر دانست و افزود: آنجا که بحث تخصصی در میان است، عزیزان امداد رسان خوش درخشیده اند.

وی در خاتمه مردم را سرمایه ای عظیم دانست که باید قدر آن ها را دانست و با آن ها همراهی کرد.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس