تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 84970
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۹۸ - ۱۵:۰۵

سرپرست فرمانداری دنا در خصوص مشکلات راه ارتباطی روستای بیاره با شهر سی سخت گفت: در کیلومتر پایانی محور بین بخشی بیاره به سی سخت که نهایتا به محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان منتهی می‌شود،

اختصاص ۲۱ میلیارد ریال برای تکمیل جاده سی سخت ـ بیاره

فصلی نو ، سرپرست فرماندری شهرستان دنا از اختصاص ۲۱ میلیارد ریالی اعتبار برای تکمیل جاده سی سخت به روستای بیاره خبر داد .

به گزارش فصلی نو ،  در پی درخواست اهالی مردم روستا‌های بیاره و کریک مبنی بر مشکلات راه ارتباطی شهر سی سخت با این روستاها، دفتر خبری صداوسیمای سی سخت در محل حاضر و مشکلات آن‌ها را پیگیری کرد.

سرپرست فرمانداری دنا در خصوص مشکلات راه ارتباطی روستای بیاره با شهر سی سخت گفت: در کیلومتر پایانی محور بین بخشی بیاره به سی سخت که نهایتا به محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان منتهی می‌شود، یک دهنه پل دچار نقص فنی است که باید این ایراد رفع شود.

علی پور به رفع مشکلات محور ارتباطی سی سخت به روستا‌های بیاره و کریک در آینده نزدیک اشاره کرد و افزود: به همین دلیل مبلغ ۲۱ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی برای رفع مشکلات این جاده در نظر گرفته شد.


انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

4 دیدگاه

  • یکی از مهم ترین مشکلات ارتباطی ما هستش که بیش از ۱۴ سال همین جوری رها شده . واقعا خداقوت اگه بعد چهار ده سال این کار انجام بگیره ممنونم ممنونم همه مردم منطقه ممنونیم 
  • تا ببینیم انجام میگیره یا نه یا این که فقط در حد حرف و صحبت هستش.  اگه انجام بشه و به قول شما این مشکل مردم حل بشه باید یه تقدیر عالی از شما جناب فرماندار انجام بگیره.  
پربازدید ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
عکس