تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 81910
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۹۸ - ۱۵:۴۹

فصلی نو، رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی تیم ملی آلپاین کشور برای اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا در یاسوج آغاز شده است. به گزارش فصلی نو، احسان بهرامی بعدازظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری این اردو در یاسوج افزود: این اردو صبحها در محل پارک ولایت شهر یاسوج در حال برگزاری است. وی بیان […]

اردوی تیم ملی اسکیت آلپاین کشور در یاسوج آغاز شد

فصلی نو، رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی تیم ملی آلپاین کشور برای اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا در یاسوج آغاز شده است.

به گزارش فصلی نو، احسان بهرامی بعدازظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری این اردو در یاسوج افزود: این اردو صبحها در محل پارک ولایت شهر یاسوج در حال برگزاری است.

وی بیان داشت: رقابتهای جهانی اسکیت آلپاین از پانزدهم تا هفدهم تیرماه به میزبانی کشور اسپانیا در شهر بارسلون برگزار می شود.

بهرامی افزود: این اردو از دیروز در یاسوج آغاز شده و تا یازدهم تیرماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در این اردو سه ملی پوش اعزامی به رقابتهای جهانی حضورداند و در این اردو “ویدا پیره” ملی پوش کهگیلویه وبویراحمدی نیز حضور دارد.

بهرامی دیگر ملی پوشان این اردو را “فاطمه اکرم زاده” و “مسعود زارعی” عنوان کرد و گفت: این ملی پوشان با مربی گری “مسیح امین خواه” مربی تیم ملی آلپاین کشور با تکنیکها و تاکتیکهای این رشته آشنا می شوند.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس