تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 81608
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۹۸ - ۰۴:۱۴

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ادامه داد : این عدد در اوایل سال های دولت تدبیر بیشتر بود که با جهت دهی این اعتبارات به سمت اصلاح شبکه های آبرساني میزان پرت کاهش پیدا کرد .

اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومانی دولت روحانی برای آب روستایی/با جهت دهی اعتبارات میزان پرت را کاهش دادیم

فصلی نو ، مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گفت : در بخش آب شرب روستایی سالانه اعتبارات زیادی در راستای منافع دولتی موافقت نامه مبادله می شود .

به گزارش فصلی نو ، فیض اله پاسره عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران گفت: دولت یازدهم و دوازدهم کل اعتبارت دریافتی ۱۴۰ میلیارد تومان بود که درمجموع ۳۷۹ کیلومتر خط انتقال انجام دادیم .

پاسره ادامه داد: بیشتر اعتبارات در جهت اصلاح شبکه های آبرساني هزینه شد .

وی در خصوص چگونگی هزینه کرد این اعتبارات گفت: با جهت دهی این اعتبارات توانستنم پت را کمتر کنیم، الان پت به ۵۴ درصد رسیده است .

مدیرعامل آب و فاضلاب استان ادامه داد : این عدد در اوایل سال های دولت تدبیر بیشتر بود که با جهت دهی این اعتبارات به سمت اصلاح شبکه های آبرساني میزان پرت کاهش پیدا کرد .

فیض اله پاسره در ادامه به وضعیت تلفات آب اشاره کرد و افزود: بطور کلی ۱۰ درصد از تلفات آب مربوط به شکستگی ها است ما بقی پرت ظاهری است که همان استفاده غیر مجاز است که میزان پرت درآب شهری کمتر از ۳۰ درصد است و در بخش روستایی بالای ۵۵ درصد است .

پاسره با تاکید بر اینکه تنها شرکت ای و فاضلابی هستیم که گزارش مالی می دهیم بیان کرد: در ابتدای سال ۹۳ با توجه به اینکه بالای سی میلیون متر مکعب تولید می کردیم اعتراضات زیاد بود اما با اعمال مدیریت کمتر با تحصن مواجه هستیم .

پاسره تعداد روستاههای استان که با تانکر از نعمت آب بهره مند می شوند را ۲۴۲ روستا اعلام کرد و گفت: حجم کل آب تولیدی ما در بخش روستایی ۲۴ میلیون مترمکعب است ولی در سیستم‌های اندازه‌گیری فاصله مصرف با تولید بسیار بیشتر است یعنی این که ۱۱ میلیون مترمکعب مصرف نشان داده می‌شود.

وی گفت: : پلمپ گذاری کنتورها را داشتیم تا هر کسی نتواند آن‌ها را دستکاری کند همچنین در طول این چند سال ۱۴ هزار انشعاب غیر مجاز را شناسایی کردیم و ۱۲ هزار انشعاب جدید هم داشتیم.

وی از شناسایی ۱۴ هزار انشعاب غیر مجاز آب شرب در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: در سال‌های اخیر ۱۲ هزار اشتراک جدید واگذار کردیم بدون اینکه روستایی غیر برخوردار از نعمت آب شرب بهره‌مند شود که این نشانگر این بوده که بسیاری از این مشترکان در گذشته به صورت غیر مجاز آب استفاده می‌کردند.

پاسره خاطرنشان کرد: در سال‌های خشکسالی در راستای سازگاری با این وضعیت برنامه‌های لازم تدوین و اجرایی شد به گونه‌ای که کمترین مشکل و نگرانی مردم را در روستاهای استان داشتیم.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup