Take a fresh look at your lifestyle.

افتتاح و کلنگ زنی۴۳ پروژه برقرسانی طی هفته دولت درکهگیلویه و بویراحمد انجام شد

0

فصلی نو,مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته دولت امسال ۴۳ پروژه برقرسانی افتتاح و کلنگ زنی شد . 

به گزارش فصلی نو, “داود راهزادی” افزود: ۴۳ پروژه برقرسانی در هفته دولت امسال با اعتباری بالغ بر ۲۷ ملیارد و ۶۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کلنگ زنی و یا به بهره برداری رسید . 

وی اظهارکرد: از ۴۳ پروژه افتتاحی و کلنگ زنی در هفته دولت امسال در حوزه برقرسانی، ۴۰ پروژه افتتاحی و سه پروژه کلنگ زنی بوده است . 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، مهمترین پروژه های افتتاحی هفته دولت امسال در حوزه برق را توسعه و احداث شبکه های برق شهری سررود شمالی، احداث شبکه برق چهارمداره خروجی از ایستگاه ۱۳۲ کیلوولت شهرستان چرام، توسعه و اصلاح شبکه روستایی تنگ ابدال بهمئی به نمایندگی از ۱۰ پروژه روستایی دیگر، برق رسانی به روستای وهری بخش سرفاریاب چرام و توسعه و احداث روستای شاه زینعلی باشت عنوان کرد . 

راهزادی، توسعه و اصلاح شبکه برق روستایی حوزه امامزاده جعفر(ع)، توسعه و احداث شبکه های برق روستایی حوزه های دیل و خیرآباد گچساران را از دیگر پروژه های افتتاحی در هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد برشمرد . 

وی توسعه شبکه های برق در سطح شهر لنده، توسعه و احداث شبکه های برق پروژه های ورزشی(چمن مصنوعی) دهدشت و اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق خیابان شهید کلانتری باشت را ازمهمترین پروژه های کلنگ زنی هفته دولت امسال در حوزه برق دانست . 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از ۴۳ پروژه افتتاحی و کلنگ زنی برقرسانی روستایی و شهری این استان در هفته دولت امسال، ۲۲ پروژه در بویراحمد و دنا، ۱۴ پروژه در کهگیلویه بزرگ و هفت پروژه در گچساران و باشت بود که کلنگ زنی و یا افتتاح شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.