فصلی نو ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی ۴۳ پروژه برقرسانی در هفته دولت امسال خبرداد.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۳ پروژه برقرسانی در هفته دولت امسال با اعتباری بالغ بر ۲۷ ملیارد و ۶۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی افزود: از ۴۳ پروژه افتتاحی و کلنگ زنی در هفته دولت امسال در حوزه برقرسانی، ۴۰ پروژه افتتاحی و سه پروژه کلنگ زنی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، مهمترین پروژه های افتتاحی هفته دولت امسال در حوزه برق را توسعه و احداث شبکه های برق شهری سررود شمالی، بهره برداری از فاز اول ایستگاه ۱۳۲ کیلوولت شهرستان چرام، توسعه و اصلاح شبکه روستایی تنگ ابدال بهمئی به نمایندگی از ۱۰ پروژه روستایی دیگر،برق رسانی به روستای وهری بخش سرفاریاب چرام و توسعه و احداث روستای شاه زینعلی باشت عنوان کرد.

راهزادی، توسعه و اصلاح شبکه برق روستایی حوزه امامزاده جعفر(ع)، توسعه و احداث شبکه های برق روستایی حوزه های دیل و خیرآباد گچساران را از دیگرپروژه های افتتاحی در هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد برشمرد.

وی گفت: توسعه شبکه های برق در سطح شهر لنده، توسعه و احداث شبکه های برق پروژه های ورزشی(چمن مصنوعی ) دهدشت و اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق خیابان شهید کلانتری باشت ازمهمترین پروژه های کلنگ زنی هفته دولت امسال در حوزه برق است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: از ۴۳ پروژه افتتاحی و کلنگ زنی برقرسانی روستایی و شهری این استان در هفته دولت امسال، ۲۲ پروژه در بویراحمد و دنا، ۱۴ پروژه در کهگیلویه بزرگ و هفت پروژه در گچساران و باشت افتتاح و کلنگ زنی می شود.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار