انتقاد زارعی از مدیران آب منطقه ای /مشکلات و موانع اجرای طرح های عمرانی دهستان تنگ سرخ زیر ذره بین رفت +تصاویر

بنا به گفته زارعی ، خدمات در حال انجام در این دهستان ادامه خواهد داشت و با برگزاری جلسه بین مدیران برخی از دستگاهها و برطرف کردن موانع موجود طرح های در حال اجرا شدت خواهد گرفت .

فصلی نو ، بمنظور بررسی مشکلات مناطق روستایی تنگ سرخ از توابع شهرستان بویراحمد ،نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بهمراه برخی از مدیران این شهرستان از مناطق ذکر شده بازدید بعمل آوردند .

به گزارش فصلی نو ، نماینده مناطق دهستان تنگ سرخ در ابتدای نشست ،موارد و مشکلات خود را که بیشتر حول محور گاز ،آب راه و زمین ورزشی بود مطرح کردند .

در ادامه مدیران برخی از ادارات با ارلئه فعالیت های انجام شده ، مشکلات سد راه ادامه فعالیت خود را اعلام کردند .

در این جلسه غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گزارشی از خدمات انجام شده به این دهستان را ارائه داد و برای حل مشکلات باقی مانده خواستار جلسه اضطراری بین برخی از مدیرانی شد که ادامه فعالیت آنان مختل شده است .

بنا به گفته زارعی ، خدمات در حال انجام در این دهستان ادامه خواهد داشت و با برگزاری جلسه بین مدیران برخی از دستگاهها و برطرف کردن موانع موجود طرح های در حال اجرا شدت خواهد گرفت .

زارعی در این دیدار گفت : در ارتباط با بحث مالکیت اراضی سد تنگ سرخ تا چند سال پیش حدود ۲۰۰ هکتار تعیین تکلیف شده بود که با پیگیری های انجام شده اکنون بیش از ۷۵۰ هکتار از این اراضی تعیین تکلیف شده است .

وی ضمن انتقاد از عملکرد آب منطقه ای گفت : علیرغم اینکه اعلام کرده بودیم مدیران آب منطقه ای در این جلسه حضور داشته باشند اما متاسفانه مشکلات این منطقه برای مدیران آب منطقه ای مهم نیست .

نماینده مردم بویراحمد و دنا گفت : بنا به صحبت های انجام شده بنا شده است مطالبات مردم در حوزه سد تنگ سرخ تا ۱۵ مرداد پرداخت شود که اگر پرداخت نشد ما با این وضعیت مجبور هستیم مشکلات را در تهران پی گیری کنیم .

faslino_sadegh

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه پل چهارم بشار یاسوج

پ تیر ۲۰ , ۱۳۹۸
فصلی نو، شهردار یاسوج از پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه پل چهارم بشار یاسوج خبر داد. به گزارش فصلی نو، نستهن مقدم افزود: پروژه پل چهارم بشار به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های ارتقای زیرساختی شهر یاسوج با محوریت تسهیل در روند ترافیکی و رشد ظرفیت‌های پدافند غیرعامل اجرایی شده است. مقدم […]
نستهن مقدم - شهردار یاسوجنستهن مقدم - شهردار یاسوج

Advertisement