تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 75841
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۹۷ - ۱۵:۲۴

جعفر گوهرگانی افزود: بازارچه صنایع دستی شهر یاسوج فعال شده، اما با جانمایی انجام شده این مرکز موقت بوده و مرکز اصلی در محدوده پارک‌های ساحلی یاسوج انجام می‌شود.

بازارچه دائمی صنایع دستی و هنرهای سنتی شهر یاسوج افتتاح شد

فصلی نو – بازارچه دائمی صنایع دستی و هنرهای سنتی شهر صنایع دستی افتتاح شد.

به گزارش فصلی نو ، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ظهر سه شنبه در آئین افتتاح این بازارچه، گفت: این بازارچه در ۲۴ غرفه فعال در خیابان گلستان ۱۰ شهر یاسوج افتتاح شده است.

محمود باقری افزود: مجموع غرفه‌های این مجموعه ۴۵ واحد بوده و به زودی با ظرفیت کامل فعال خواهد شد.

باقری تصریح کرد: این بازارچه با رایزنی استانداری و دستگاه‌های متولی فعال شده و برنامه ریزی برای ایجاد دو بازارچه دائمی در دو شهرستان گچساران و کهگیلویه انجام شده است.

باقری با بیان اینکه اقدامات توسعه‌ای و زیرساختی برای ایجاد بازارچه‌های دائمی صنایع دستی در استان انجام شده است، عنوان داشت: ارتقای اشتغال زایی، تولید و معرفی ظرفیت‌های استان در حوزه صنایع دستی برنامه ریزی شده است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: برند سازی در حوزه صنایع دستی استان مورد تاکید است.

جعفر گوهرگانی افزود: بازارچه صنایع دستی شهر یاسوج فعال شده، اما با جانمایی انجام شده این مرکز موقت بوده و مرکز اصلی در محدوده پارک‌های ساحلی یاسوج انجام می‌شود.

گوهرگانی با اشاره به ایجاد دو بازارچه صنایع دستی دیگر در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران، عنوان داشت: تلاش‌های مناسبی برای ایجاد بازارچه صنایع دستی شهر یاسوج انجام گرفت.

در ادامه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مشخص سازی مکان احداث دو بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرستان گچساران و شهر دهدشت خبر داد.

آذرصفایی نیا افزود: بررسی و مکان یابی مناطق احداث این دو مرکز انجام شده است.

صفایی نیا با بیان اینکه ایجاد این مراکز در سال ۹۸ محقق خواهد شد، عنوان داشت: مرکز یاسوج نیز با تلاش‌های انجام گرفته بخش‌های متولی فعال شده است.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup