Take a fresh look at your lifestyle.

برای برگزاری جشن روز زن در یاسوج فروشگاه “شهر فرش پازیریک ” سنگ تمام گذاشت + تصاویر

2

فصلی نو ،عصر امروز جمعی از بانوان شهر یاسوج و همسرانشان در پارک چشمه نباتی این شهر گرد هم آمدند تا  همراه با فروشگاه “شهرفرش پازیزیک ” جشن میلاد فاطمه زهرا را جشن بگیرند

به گزارش فصلی نو ، در این مراسم که مدیرکل امور بانوان استانداری ، مدیرکل پست استان ،ثبت احوال ، رئیس شورای شهر یاسوج ، مشاور فرماندار و معاونین شهردار یاسوج حضور داشتند برنامه های متنوعی به اجرا درآمد .

اجرای موسیقی های شاد و سنتی،نمایش ، اجرای سرود توسط دختران ناشنوا و طنز از دیگر برنامه هایی بود که در این آیین اجرا شد .

فرقانی مدیرفروش فروشگاه شهر فرش پازیریک در این روز ضمن تبریک روز زن جوایز نفیسی از طرف شرکت فرش پازیریک به برندگانی که با قرعه کشی مشخص شده بودند اهدا کرد .

وی گفت: فروشگاه شهر فرش محصولات فرش پازیریک کاشان را در این فروشگاه به شهروندان و هم استانی ها  به قیمت درب کارخانه عرضه می کند .

فرقانی اضافه کرد: در  این فروشگاه که در بلوار کشاورز یاسوج و بالاتر ترمینال قرنی فعالیت خواهد کرد ، انواع فرش ،گلیم فرش و تابلو فرش بصورت اقساط به قیمت درب کارخانه ، بدون سود ،ضامن و پیش پرداخت به متقاضیان با اقساط ۲۰ ماهه و حتی روزی 6 هزار تومان عرضه می شود.

وی از برگزاری جشنواره فروش زمستانی فرش در شعبه یاسوج خبر داد و افزود : در جشنواره زمستانه فروش فرش عرضه فرش با تخیفیف های ۱۸ و ۱۰ درصد خواهد بود که خریداران در قرعه کشی یک دستگاه خودروی پراید در بهار سال آینده ،شرکت داده خواهند شد.

 

2 نظرات
  1. فرهام جان قلی بیک می گوید

    ایشون میگه اقساطی بدون سود بنظر میاد دروغ میگه

  2. فرهام جان قلی بیک می گوید

    ایشون میگن اقساط بدون سود بنظر میاد داره دروغ میگه برید ببینید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.