تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 49104
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۹۶ - ۱۷:۵۶

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا روز پنج شنبه در تمام استان های کشور به تدریج و با شدت و ضعف برف و باران می بارد.

برف و باران در سراسر کشور می بارد/ هوای ارتفاعات دنا روز جمعه آرام می شود
مرتضی ضرابی اظهار داشت: امروز باران در استان های سیستان و بلوچستان،خراسان جنوبی و رضوی می بارد. موج فعال در جنوب شرق کشور عصر امروز به طور کامل از کشور خارج می شود.وی ادامه داد: موج جدید بارشی از غرب کشور وارد شده است و امروز در استان های آذربایجان شرقی،غربی، اردبیل،ایلام،زنجان، گیلان، قزوین، همدان، کردستان، کرمانشاه، البرز، تهران، کهگیلویه، خوزستان، قم و تهران شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، فردا با شدت گرفتن بارش ها، در استان های اصفهان،مازندران، فارس، بوشهر، کرمان، سیستان و بلوچستان،یزد، گلستان و بخش هایی از خراسان هم باران می بارد.

ضرابی افزود: در استان کردستان احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد. همچنین تردد در مسیرهای زنجان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

وی در مورد وضعیت هوای ارتفاعات دنا و محل سقوط هواپیما گفت: بارش برف تا روز پنج شنبه در ارتفاعات دنا شدید ادامه دارد. به نظر می رسد روز جمعه تا یکشنبه هوا در آن مناطق آرام شده و از نظر جوی امکان پرواز بالگرد وجود داشته باشد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup