تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 75209
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۹۷ - ۱۵:۲۶
با حضور دستگاه های خدمات رسان در شهر دهدشت

برگزاری مانور خودرویی«ستاد سفر» کهگیلویه+ تصاویر

در این مانور کلیه دستگاه های خدمات رسان از جمله فوریت های پزشکی،شهرداری،آتش نشانی،راهداری، هلال احمر و حمل نقل جاده ای ،پلیس راه و میراث فرهنگی حضور داشتند و بیش از ۵۰۰ماشین سبک و سنگین حضور داشتند.

برگزاری مانور خودرویی«ستاد سفر» کهگیلویه+ تصاویر

فصلی نو ؛ مانور ستاد خدمات سفر شهرستان کهگیلویه همزمان با سراسر کشور با حضور دستگاه های خدمات رسان در شهر دهدشت برگزار شد.

به گزارش فصلی نو ، در این مانور کلیه دستگاه های خدمات رسان از جمله فوریت های پزشکی،شهرداری،آتش نشانی،راهداری، هلال احمر و حمل نقل جاده ای ،پلیس راه و میراث فرهنگی حضور داشتند و بیش از ۵۰۰ماشین سبک و سنگین حضور داشتند.

سیاوش زمان دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان اظهار کرد:این مانور با هدف ارزیابی دستگاه ها و واحد های خدمت دهنده به مسافران و گردشگرانی است که در نوروز۹۸شهرستان کهگیلویه را مقصد گردشگری خود قرار می دهند. سیاوش زمان بیان کرد در خصوص خدمات رسانی به گردشگران و عملکرد دستگاه ها در ایام نوروز بازرسانی از استانداری به شهرستان ها سفر می کنند و عملکرد انها را مورد سنجش قرار می دهند.

زمان در پایان از کلیه دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر تقدیر کرد که با یک مانور بی سابقه آمادگی شهرستان را معرض نمایش گذاشتند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup