تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 73983
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۹۷ - ۱۷:۳۰

فصلی نو، همایش افتتاحیه چهل و هشتمین جشنواره فیلم رشد با حضور مسئول تولیدات دفتر تکنولوژی وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، معلمان و دانش آموزان در آموزشگاه شبانه روزی نخبگان عشایر شهر یاسوج برگزار شد.   به گزارش فصلی نو، مسئول تولیدات دفتر تکنولوژی وزارت آموزش و پرورش روز […]

برگزاری همایش افتتاحیه جشنواره فیلم رشد در یاسوج

فصلی نو، همایش افتتاحیه چهل و هشتمین جشنواره فیلم رشد با حضور مسئول تولیدات دفتر تکنولوژی وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، معلمان و دانش آموزان در آموزشگاه شبانه روزی نخبگان عشایر شهر یاسوج برگزار شد.

 

به گزارش فصلی نو، مسئول تولیدات دفتر تکنولوژی وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه در حاشیه چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در یاسوج، گفت: محور اصلی جشنواره شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های منتخب در حوزه آموزشی و موضوعات درسی است.
منصور غلامی به نکات ده گانه فیلم بین المللی رشد اشاره کرد و افزود: در هر سال حدود ۶۰درصد دانش آموزان از اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم رشد بهره مند می شوند.
وی بیان کرد: هم اینک فیلم های مستند، داستانی کوتاه و بلند در زمینه های علمی، تربیتی و آموزشی در مدارس عشایری کهگیلویه و بویراحمد به نمایش گذاشته می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در این جشنواره ۵۰ فیلم کوتاه با موضوع‌های تربیتی، علمی و آموزشی برای دانش آموزان شهر‌ها و روستا‌ها اکران می شود.
هادی زارع پور افزود: یکی از با سابقه ترین جشنواره ها در حوزه آموزش و پرورش جشنواره فیلم رشد است و این فرصتی است که دانش آموزان در موضوعات مختلف در این جشنواره ورود پیدا کنند.
وی عنوان کرد: این جشنواره همه ساله با هدف آموزش نکته های اخلاقی، تربیتی و آشنایی بیشتر جوانان با تکنولوژی جدید و در راستای اهداف تعلیم و تربیت برگزار می شود.
مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد میزان یادگیری از طریق حس بینایی را بسیار زیاد دانست و افزود: به همین دلیل است که آموزش از طریق تلویزیون مفید تر از رادیو است.
رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: مایه مباهات و دلگرمی است که این استان میزبان اکران فیلم های چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد است.
اسماعیل رضایی نیک تصریح کرد: جشنواره فیلم رشد یک جشنواره آموزشی است که دانش آموزان را چابک و توانا بار می آورد و یکی از تأثیرگذارترین جشنواره کشور است زیرا این تأثیرگذاری در مدارس اتفاق می افتد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup