برگزاری همایش بزرگ پیاده روی با شعار ارتباط فراگیر در یاسوج

فصلی نو، سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری سومین همایش بزرگ پیاده روی مخابرات در ۳۱ خرداد در شهر یاسوج خبر داد. 

به گزارش فصلی نو، سید محمد هادی امیری در جمع خبرنگاران گفت: از زمان حضور سید مجید صدری به عنوان مدیرعامل شرکت مخابرات،جهت ایجاد نشاط و روحیه خودباوری در بین خانواده بزرگ شرکت مخابرات ایران(همکاران و مشتریان ) و در راستای مسئولیت اجتماعی به صورت همزمان در سراسر مناطق همایش پیاده روی برگزار می شود . 

وی اظهارکرد: سومین همایش بزرگ پیاده روی با شعار ارتباطی فراگیر روز جمعه 31 خرداد ماه راس ساعت ۷:۳۰ صبح  شهر یاسوجبا همکاری اداره ورزش و جوانان استان(هیئت ورزشهای همگانی استان)برگزار می شود و شرکت کنندگان مسیر ابتدای پارک جنگلی تا تپه نورالشهداء  را پیاده روی خواهند کرد . 

سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد ضمن دعوت از عموم علاقمندان و همشهریان برای شرکت در این همایش پیاده روی اضافه کرد: این همایش با شعار ارتباطی فراگیر برگزار و در پایان جوایز نفیس به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.

faslino_sadegh

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

مدیریت ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ محلۀ برو و بیای موقتی ها

س خرد ۲۸ , ۱۳۹۸
سرنوشت دو سال آیندۀ استان نیز از همین الان مشخص و قابل پیش بینی است و به همین خاطر هم هر سه نمایندۀ استان با توجه به تجربۀ قبلی، زیرکانه خود را در انتصاب ایشان چندان دخیل نمی دانند و قطعاً بسان همشهری سلف خود، شکار میرشکاران قهار سپهر سیاسی استان خواهد بود.

Advertisement