تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 76014
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۹۸ - ۲۳:۴۰
انجمن شعر و داستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه

ششمین دوره شب های شعر بلاد شاپور نوروز امسال برگزار می شود

فصلی نو ،به همت انجمن شعر و داستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه ششمین دوره شب های شعر بلاد شاپور در روزهای هشتم و نهم فروردین 1398 در بافت قدیم شهر دهدشت(بلاد شاپور) برگزار خواهد شد. شعر از جمله هنرهایی است که بشر توانسته تجلی آرمان های خود را در قالب نظم […]

ششمین دوره شب های شعر بلاد شاپور نوروز امسال برگزار می شود

فصلی نو ،به همت انجمن شعر و داستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه ششمین دوره شب های شعر بلاد شاپور در روزهای هشتم و نهم فروردین 1398 در بافت قدیم شهر دهدشت(بلاد شاپور) برگزار خواهد شد.

شعر از جمله هنرهایی است که بشر توانسته تجلی آرمان های خود را در قالب نظم الفاظ بیان کند و می توان گفت شعر هنری است که حیات را شاداب و زندگی را جلا می بخشد و می توان گفت که آن موهبتی است که تنها عده ای محدود از آن برخوردارند و بازتاب ذهنی منحصر به فردی است که از ایده های ذهنی تراوش و از یک منشاء بیرونی سرچشمه می گیرد.

در این مراسم باشکوه که ششمین دوره آن قرار است برگزار شود، شاعران مطرح استانی و کشوری شعر خوانی خواهند کرد.

سید ایرج کاظمی جو ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه ضمن تایید این خبر گفت:دراین دوره ازشبهای شعربلادشاپوربه منظوراحیا وزنده نگه داشتن فرهنگ بومی همانند دوره های قبل ازیکی ازچهره های شناخته شده شعرشهرستان واستان بااهدا لوح وتندیس برنامه تجلیل خواهدشد.

در پایان رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی ازهمکاری رییس میراث فرهنگی ومدیریت بافت تشکر و قدر دانی کرد.

گزارش, حمید پرندوار
انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس