تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 15769
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ دی ۹۵ - ۰۶:۴۲

فصلی نو، معاون وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت ۸۳ درصدی پروژه بیمارستان ۲۹۰ تختخوابی شهید جلیل یاسوج خبر داد و گفت: این پروژه تا پایان مردادماه سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش فصلی نو ، معاون وزیر راه و شهرسازی عصر امروز از پروژه بیمارستان شهید جلیل یاسوج بازدید کرد. محمدجعفر علیزاده در […]

بیمارستان ۲۹۰ تختخوابی شهید جلیل یاسوج مرداد ۹۶ ‌بهره‌برداری ‌می‌شود‌

فصلی نو،

معاون وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت ۸۳ درصدی پروژه بیمارستان ۲۹۰ تختخوابی شهید جلیل یاسوج خبر داد و گفت: این پروژه تا پایان مردادماه سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فصلی نو ، معاون وزیر راه و شهرسازی عصر امروز از پروژه بیمارستان شهید جلیل یاسوج بازدید کرد.

محمدجعفر علیزاده در این بازدید با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴۲۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان شهید جلیل یاسوج هزینه شده است، اظهار داشت: این پروژه در حال حاضر حدود ۸۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه امسال حدود ۳۷۰ میلیارد ریال به این پروژه اختصاص داده شد، افزود: از این میزان، ۲۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات بخش بهداشت و درمان و ۱۲۰ میلیارد ریال نیز از محل بودجه عمرانی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: سال گذشته بیش از ۲۹۰ میلیارد ریال برای اجرای این پروژه از محل‌های مختلف اختصاص یافت که تنها ۵۷ میلیارد ریال آن جذب شد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد هم در این بازدید با بیان اینکه این بیمارستان از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در سال ۸۵ بود، گفت: این پروژه در زمینی به مساحت سه هکتار و با زیربنای ۲۵ هزار مترمربع در حال ساخت است.

محمدعلی علیمردانی با بیان اینکه حدود ۴۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و بهره برداری این طرح موردنیاز است، افزود: امکانات تخصصی و فوق تخصصی در این بیمارستان شامل رادیولوژی، ماموگرافی، سونوگرافی، سی. تی. اسکن، آزمایشگاه، CCU و ICU پیش بینی شده است.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس