تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82095
تعداد نظرات: ۳ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۹۸ - ۲۳:۵۲

و بر این خاک استوار ایستاده اند را بنشانند ، زهی خیال باطل که آیت الله محبوب و معتمد مردم این استان بوده ، هستند و خواهند بود

تا ابد آیت الله ملک حسینی محبوب و معتمد مردم این استان خواهد بود

فصلی نو – میلاد علیزاده

این روز ها عده ای قلیل که در تاریکی می نشسته اند و روشنایی را می پاییدند به صورت کاملا مغرضانه ، هدفمند و بعضا سیاسی به مقام و شخصیت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی حمله ، توهین و بی حرمتی کرده اند !
آنان نه با آیت الله نشسته اند ، نه خلق و خوی ایشان را می شناسند و نه با اخلاق ، رفتار و منش ایشان آشنایی دارند.
بی شک هرآنکس که با نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری ارتباط داشته باشد می داند ایشان چون نام مبارکشان مظهر شرف هستند و عدالت خواهی ، دفاع از مظلوم و حق طلبی از صفات بارز ایشان است .
مغرضین قلم را به عقاید ناپاکشان آلوده کرده و نوشته اند که آقای ملک حسینی در استان حضور ندارند ! کیست که نداند بیت آیت الله ملک حسینی ده ها سال است مامن و پناه گاه مردم زجر دیده است که از همه جا نا امید شده اند و پس از خداوند امیدشان را در بیت آقا باز می یابند! کیست که نداند آیت الله هر نامه ای را پاسخ می دهند و هر درخواست ملاقاتی را لبیک می گویند و برای کمک و ارشاد مردم و مسئولین از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند !
خیال دارند گرد و غبار بد طینتی را به جامه ایشان که ریشه در این خاک دارند و بر این خاک استوار ایستاده اند را بنشانند ، زهی خیال باطل که آیت الله محبوب و معتمد مردم این استان بوده ، هستند و خواهند بود و خانه ایشان سنگر امید مردم مظلوم و محروم بوده و خواهد بود و چهره مردان بزرگی که حمایت مردم را دارند هرگز با سخنان ناروا مکدر نخواهند شد.
ما را سریست با آیت الله که گر دست روزگار ، دشمن شود و سر برود هم بر آن سریم

میلاد علیزاده

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

3 دیدگاه

  • درودخدابرایت الله ملک حسینی انسانی شایسته وبزرگ با قلبی بزرگ ایشان همیشه درهمه صحنه هاحضوردارندواز همه مردم استان ومردم مظلوم دفاع نمودندوایشان شایسته ستایش هستندمغرضان همیشه دلسوزان استان را موردبی احترامی قراردادندوایت الله ملک حسینی وخانوده بزرگ ایشان با این توهین وتهمت ها دربین مردم استان عزیزترمیشوندوخداوندجواب مغرضان را خواهدداد
  • وسی ندونه میگهرشاید شما از نخبه گان و انقلابیون استانهستید شما هم برادر نا خلف اقای باقریهستی 
پربازدید ها
عکس