تشریح برنامه های فرهنگی و هنری دهه کرامت

وی با بیان اینکه در هر شهرستان ۸ شاعر به شعر خوانی خواهند پرداخت به تشریح برنامه های هنری پرداخت و بیان کرد: ۱۱ گروه نمایشی هرشب ۲ اجرا در فضاهای باز استان خواهند داشت.

فصلی نو ، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در دهه کرامت خبر داد.

به گزارش فصلی نو ، امان الله نجفی گفت: در بخش فرهنگی هر شب در یکی از شهرستانهای ۸ گانه استان برنامه هایی ترکیبی و شاد با محوریت شعر و سخنرانی مذهبی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در هر شهرستان ۸ شاعر به شعر خوانی خواهند پرداخت به تشریح برنامه های هنری پرداخت و بیان کرد: ۱۱ گروه نمایشی هرشب ۲ اجرا در فضاهای باز استان خواهند داشت.

به گفته نجفی ۴ گروه در یاسوج،یک گروه در گچساران، ۲ گروه در دهدشت ،۳ گروه در بهمئی و یک گروه نیز در لنده برنامه اجرا می کنند.

وی یاد اوری کرد: این برنانه ها در یاسوج در پارک ساحلی ولایت، روستاهای اقماری شهر یاسوج، شهر مادوان ، چیتاب و سروک اجرا دارند.

نجفی گفت: گروه های گچساران نیز در خیابان بلادیان، پارک دوستی و فرهنگسرای محله سادات برنامه اجرا می کنند.

سرپرست اداره کل ارشاد ادامه داد: در بهمئی نیز در روستای گچ بلند، میدان مرکزی لیکک ، مسکن مهر و در لنده نیز در روستای ایدنک، میدان سر آسیاب و در کهگیلویه نیز در میدان مرکزی، پارک جنگلی، چنگلوا و قلعه رئیسی، دیشموک و سوق و میدان مرکزی چرام‌برنامه اجرا می شود.

به گفته نجفی هر نمایش شبی ۲ اجرا داردکه در مجموع در مدت ۵ روز ۱۱۰ اجرا در سراسر استان خواهیم داشت.

وی گفت این جشنواره هرسال به صورت منطقه ای بود که امسال به صورت استانی برگزار می شود.

faslino_sadegh

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

برکناری زیراوی و سناریوی شیرینی "الف"/معاون تعزیرات کشور:ما خطا کردیم که مقابل سرمایه گذار ایستادیم تا فرار کند

چ تیر ۱۹ , ۱۳۹۸
البته در هر دو ماجرایی که به نوعی زیرایی از آنها سربلند بیرون نیامد! برخی خبرها و گزارشات به صورت حمایت از زیرایی و انتقاد از زیرایی منتشر شد که هر کدام سعی در صحیح نشان دادن خبرها و گزارشات خود داشتند.

Advertisement