تلگرام هم ایران را تحریم کرد/ دهن‌کجی به میلیون‌ها کاربر ایرانی

فصلی نو ،تلگرام اعلام کرد که ایران و چند کشور دیگر حق خرید ارز رمزنگار «گرم» را از پلت فرم این شرکت ندارند.

به گزارش فصلی نو ، شرکت تلگرام اعلام کرد: افراد یا کشورهایی که در فهرست تحریم های آمریکا، بریتانیا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل قرار دارند، اجازه مشارکت در خرید ارز رمزنگار «گرم» تلگرام را ندارند.

این افراد حق مشارکت در عرضه اولیه ژتون های دیجیتال تلگرام را نخواهند داشت و خرید ژتون ها توسط این افراد ممنوع است. همچنین اقوام نزدیک افراد تحریم شده از قبیل همسر، فرزندان و خواهر و بردار آنها هم ممنوعیت خرید «گرم» را خواهند داشت.

بر همین اساس تمام افرادی که در کشورهایی موجود در فهرست تحریم قرار دارند شامل این ممنوعیت می شوند و بر اساس اعلام تلگرام ایران، کوبا، کره شمالی، سوریه و شبه جزیره کریمه شامل این ممنوعیت می شوند.

بر پایه این گزارش، تلگرام به دنبال سرمایه گذاری ۱.۲ میلیارد دلاری برای ایجاد بستر اقتصاد مجازی خود از طریق اپلیکیشن تلگرام و ساخت پلت فرم سیستم پرداخت منحصر بفرد مبتنی بر پایه بلاک چین است که مصرف کنندگان می توانند به ارز دیجیتال «گرم» پرداخت های خود را انجام دهند.

faslino_sadegh

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی مهمترین خط مشی سازمان صنعت،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۷

ج فرو ۳ , ۱۳۹۷
فصلی نو،رٸیس صنعت، معدن و تجارت استان مهمترین سیاست و خط مشی اساسی تولید در کهگیلویه و بویراحمد را در سال ۹۷ حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی عنوان نمود. به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و […]
مدیرکل صنعت معدن و تجارتمدیرکل صنعت معدن و تجارت

Advertisement