تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 77156
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۹۸ - ۱۳:۰۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

تمامی سال مدیران صحبت می کنند این هفته فرصت را به جوانان دهیم

نظری در ادامه با تاکید بر اینکه هفته جوان فرصتی است که حوانان ما دیده شوند اظهار کرد : با حمایت مدیران دستگاههای اجرایی ، بویژه دانشگاهها سرزندگی را به آنان بازگردانند در همین راستا لازم است دانشگاهها در هفته جوان برنامه هایی داشته باشند که برای دانشجویان  شادابی به همراه داشته باشد .

تمامی سال مدیران صحبت می کنند این هفته فرصت را به جوانان دهیم

فصلی نو ، معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : توجه به جوانان مورد تاکید مقام معظم  رهیری بوده  و دولت با تمامی مشکلات موجود این مهم را اولویت برنامه های خود قرار داده است .

به  گزارش فصلی نو ، سیدمحمدکاظم نظری صبح روز یکشنبه در  اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان در سال ۹۸ در جمع متولیان امور جوانان بیان کرد: دولت در بحث با  جوانان سرمایه گذاری های مناسب  اعتبار خوبی نیز تخصیص داده است  ، هر چند که با توجه به نیازهای موجود کافی نیست .

نظری در ادامه با تاکید بر اینکه هفته جوان فرصتی است که حوانان ما دیده شوند اظهار کرد : با حمایت مدیران دستگاههای اجرایی ، بویژه دانشگاهها سرزندگی را به آنان بازگردانند در همین راستا لازم است دانشگاهها در هفته جوان برنامه هایی داشته باشند که برای دانشجویان  شادابی به همراه داشته باشد .

وی با انتقاد بر برخی برنامه های کلیشه ای صورت گرفته در کرسی های آزاد اندیشی  دانشگاهها عنوان کرد : در بحث تریبون های آزاد اینکه ما جوانان را به بحث در ارتباط یکی دو موضوع محدود کنیم ، تکرار و مکرات پدید می آورد لازم است که موضوعات طبق درخواست دانشجویان با رعایت حریم ها   موارد به  بحث گذاشته شود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه ضمن تاکید بر ارائه برنامه های با کیفیت در هفته جوانان ابراز کرد: برنامه ها نباید به شکلی برگزار شود که بجای ایجاد دلگرمی و سرزندگی شرایط دلسردی جوانان فراهم شود .

سیدمحمدکاظم نظری در ادامه افزود : دانشگاهها ، شهرداری ها ، اداره ورزش و جوانان در هفته جوانان برنامه های متنوعی را برگزار خواهند کرد که همه این برنامه را به فال نیک می گیریم و امیدوار هستیم ما هر روز یک جشن مرتبط با جوانان و دانشجویان برگزار کنیم .

نظری در ادامه با اشاره به بحث  ازدواج دانشجویان در دانشگاهها خاظرنشان کرد : امیدوار هستیم دانشگاهها بیش از گذشته در این بحث فعال باشند و در با نشاط کردن فضای دانشگاهها با لحاظ کردن همه محور ها و آسیب ها فعالیت های خود در این حوزه را توسعه دهند .

وی در ادامه به بحث سیل اخیر برخی از استان های کشور اشاره کرد و گفت :  در همین هفته قرار است کمک های جمع آوری شده برای سیل زدگان   به استان خوزستان که استان ما بعنوان استان معین این استات معرفی شدیم ارسال شود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: بهتر است برای هماهنگی بیشتر اعزام ها و ارسال کمک ها  با محوریت هلال احمر انجام شود و انتظار داریم که دستگاهها در این موضوع کمک کنند اما این کمک بمعنای کم شدن توجه به جوانان نیست .

سیدمحمدکاظم نظری در ادامه به بحث سمن ها اشاره کرد و اظهار داشت : در بحث سمن ها فعالیت های خوبی به همراه رشد قابل توجهی صورت گرفته است که رشد سمن های مرتبط با جوانان ، آسیب های اجتماعی ، مواد مخدر قابل توجه بوده است .

نظری اضافه کرد : در بحث  کرسی های آزاد اندیشی و اتوبوس جوان خیلی مهم نباشد که آن چیزی که ما می خواهیم توسط دانشجویان عنوان شود ، اکر به جوانان اعتماد کنیم و فضا برای بحث کردن حوانان فراهم شود خیلی از این بحث ها به توسعه جامعه کمک خواهد کرد .

وی افزود : در طول سال مسئولین و بزرگترها صحبت می کنند بهتر است این هفته فرصت به جوانان داده شود تا نظرات آنان نیز دبده شود .

 

یک دیدگاه

  • تانیازبه جوانان هست شمامسولین بی عرضه یادتون میادکه میدان به جوانان بدیددیگه حنات رنگی نداره توکه داری توان اعمالت پس میدی آقای نظری زحمت نکش نمیخا دلسوزی براجوانان کنی
پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup