تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 51947
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۹۷ - ۲۰:۰۹

 علیرضا جنتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی واحدهای تولیدی با کیفیت بخشی به تولیدات خود باید در تحقق شعار سال مقام عظمای ولایت  تلاش کنند . وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خدمات رسان و بخش خصوصی با تحقق این شعار باید به فکر کاهش نرخ بیکاری نگران کننده باشند، عنوان کرد: […]

جامعه کارگری کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق شعار سال تلاش می‌کند

 علیرضا جنتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی واحدهای تولیدی با کیفیت بخشی به تولیدات خود باید در تحقق شعار سال مقام عظمای ولایت  تلاش کنند .

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خدمات رسان و بخش خصوصی با تحقق این شعار باید به فکر کاهش نرخ بیکاری نگران کننده باشند، عنوان کرد: خانه کارگر و جامعه کارگری نیز برای تحقق شعار سال مدنظر رهبری معظم انقلاب گام برمی‌دارد و به طور حتم با تلاش دوچندان این شعار را عملی می‌کنند.

جنتی با اشاره به برنامه‌های هفته کارگر در اردیبهشت ماه امسال، افزود: راهپیمایی آرام کارگران در یاسوج همانند سایر نقاط کشور با رعایت اصول قانونی برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ کارگر عضو خانه کارگر استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که همواره تلاش خود را برای توسعه ایران و این استان انجام داده‌اند.

جنتی با بیان اینکه دوره‌های ویژه رایگان آموزشی در سالجاری همانند سال‌های گذشته در این خانه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: همراهی کارگران برای برگزاری برنامه‌های هفته کارگر بسیار ضروری است.

وی از حضور مسوولان ارشد خانه کارگر کشور در برنامه‌های هفته اردیبهشت ماه امسال استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و یادآور شد: تشکل‌های کارگری با حضور در این برنامه‌ها از حقوق منطقی خود دفاع می‌کنند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup