فصلی نو ، نام کاندیدای جوان حوزه کهگیلویه بزرگ در میان لیست تایید صلاحیت شدگان شورای نگهبان دیده می شود .

به گزارش فصلی نو ، امیرحسین برخه که برای اولین بار پا به عرصه رقابت های انتخاباتی حوزه کهگیلویه گذاشته است با تاییدیه شورای نگهبان امید دارد آغازگر رقابت جدیدی در بین نامزدهای نهایی این حوزه باشد .

منابع مطلع در این حوزه اعتقاد دارند با توجه به سابقه ناموفق برخی از کاندیاهای این حوزه و رویگردانی جوانان منطقه از برخی از کاندیداها برای امیرحسین برخه شانس زیادی متصور هستند .

در همین ارتباط شورای نگهبان قانون اساسی نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. برهمین اساس،از تعداد ۴۸ نفر نامزد انتخاباتی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ تعداد ۱۸ نفر رد صلاحیت ،۱۷ نفر تایید صلاحیت ،۷ نفر عدم احراز و ۶نفر انصراف دادند. طبق این گزارش از بین چهرهای شاخص اصولگرا و اصلاح‌طلب در این حوزه سید محمد موحد ،امیرحسین برخه،عدل هاشمی پور ،فرزاد نجات نیا تایید صلاحیت شدند و علی کامرانی ،رضا دهبانی،نعمت الله صدوقی،مجید باقریان،خیرالله انصاری و نورالله دهناد رد صلاحیت شدند. برپایه گزارش صدای جنوب، برخه خود را در این دوره از انتخابات نماینده قشرجوان می داند و رقابت وی در انتخابات پیش رو جالب توجه خواهد بود.

10 دیدگاه

    رفتن به نوار ابزار