تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 73639
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۹۷ - ۱۱:۳۳

فصلی نو، شهرداری سی سخت  به همراه شهرداری یاسوج و پاتاوه به نمایندگی از شهرداری های استان در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس حضور یافت. به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت، شهردار سی سخت دراین خصوص گفت:شهرداری سی سخت با هدف معرفی توانمندی ها و […]

حضور موفق شهرداری سی سخت در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس

فصلی نو، شهرداری سی سخت  به همراه شهرداری یاسوج و پاتاوه به نمایندگی از شهرداری های استان در نمایشگاه مدیریت شهری در بندرعباس حضور یافت.

به گزارش فصلی نو به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سی سخت، شهردار سی سخت دراین خصوص گفت:شهرداری سی سخت با هدف معرفی توانمندی ها و ارائه فرصت های گردشگری و پتانسیل های سی سخت، همزمان با ۴۰امین سالگرد پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی درنمایشگاه مدیریت شهری ،حضوریافته است.

مهندس علی محمد حسینی افزود:شهرداری سی سخت دراین نمایشگاه بنا به شرایط و پیشنهاد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور درحوزه های فضای سبز با پروژه (سیستم مکانیزه بلوار امام خمینی،ره،)و گردشگری باپروژه (مجتمع اقامتی شهرداری)شرکت نموده و همچنین به ارائه فرصتهای سرمایه گذاری و گردشگری شهر سی سخت درحوزه های مختلف به بازدیدکنندگان می پردازد.

ایشان تاکید نمود: با توجه به نزدیکی ایام نوروز و گردشگر پذیر بودن شهرتوریستی سی سخت فرصتی فراهم شده است تا نسبت به معرفی جاذبه ها و طبیعت کم نظیر اقدام و شهر سی سخت را بعنوان میزبانی شایسته با مردمانی مهربان و خونگرم برای هموطنان ومسافرین نوروزی ۹٨معرفی نماییم.

قابل ذکر است نمایشگاه مدیریت شهری به همت سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور با هدفﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺩﺍﻧﺶ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺷﻬﺮﯼ ﺑﺎ ﺭﻭﯾﮑﺮﺩ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋی ﭘﺬﯾﺮﯼ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﺷﻬﺮﯼ، از یکم الی سوّم اسفندماه دراستان هرمزگان،شهر بندرعباس درحال برگزاری می باشد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup