تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82136
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۹۸ - ۱۷:۰۵

مردم عزیز هم این را میدانند که حضرت آقا مبرا از همچین اتهامی است که انتظار می رود بنا به خواسته عامه مردم دستگاههای امنیتی و دستگاه قضا در این مورد با جدیت برخورد نمایند.

خط قرمز مردم استان حضرت آیت الله ملک حسینی است

فصلی نو – مهدی رستمی یاسوجی

در طول دهها سال آشنایی و ارتباط با این عالم بزرگوار(مرحوم آیت الله ملک حسینی)، همواره مجاهدت در راه حق و اهتمام بر خدمت به مردم و تلاش برای تعلیم و تربیت متعلمان و جویندگان، همراه با صدق و صفای کم نظیر را از خصوصیات بارز این روحانی بزرگوار شناخته‌ام و این‌گونه خصال نیکو و برجسته، در میزان الهی از برترین حسنات است.

مقام معظم رهبری

یکی از آموزه های مهم تربیی که مورد تاکید مکتب انسان ساز اسلام قرار دارد, ضرورت حفظ و حرمت آبروی دیگران و زود قضاوت نکردن درباره هیچ فرد یا اتفاقی است.
این موضوع آنقدر مهم است که تجاوز به آبروی دیگران خود بزرگترین گناهان محسوب و از طرف خداوند وعده عذاب الهی داده شده است.
در حدیثی از پیامبر اسلام (ص) آمده که فرمودند: وقتی پروردگارم عزوجل مرا بالا برد (معراج) به قومی گذشتم که ناخن های مسین(بلند)داشتند و صورت و سینه خویش را میخراشیدند.
گفتم جبرئیل اینها چه کسانی هستند ؟ گفت اینان آن کسانی اند که گوشت مردم خوردند و از آبرویشان سخن گفتند
اگر کسی سخنی بر ضد مومنی نقل کند و قصدش , از آن سخن زشت کردن چهره او و از بین بردن وجهه اجتماعی اش باشد و بخواهد او رو از چشم مردم بیندازد خداوند او را از ولایت خود خارج میکند و تحت سرپرستی شیطان قرار می دهد ولی شیطان هم او رو نمی پذیرد.
آیت الله ملک حسینی شخصیتی نیست که چنین اتهام یا اتهاماتی بر ایشان وارد باشد.
آیت الله ملک حسینی فرزند خلف مرحوم حضرت آیت الله حاج سید کرامت الله ملک حسینی بزرگ می باشند که ساده زیستی ایشان , غیرت,سفره داری و ایمان ایشان در سطح کشور زبان زد خاص و عام بوده همان شخصیت بزرگ و والایی که.
که در آن شرایط سخت و دشوار رژیم شاهنشاهی یارو یاور امام راحل بوده وهمچنین مبلغ بسیار قوی برای دین مبین اسلام در سرتاسر بلاد کشور ایران بوده و پشتوانه ای بزرگ و قدرتمند برای انقلاب بوده و نیز ایشان (آیت الله سید شرف الدین) ه برادر شهید معظم و خانواده معزز ایثار گر می باشد.
فلذا زبان این جانب از بیان خصوصیات و ویژگی های آیت الله حاج سید شرف الدین ملک حسینی و خاندان ایشان قاصر است.
به همین دلیل که مردم اطلاع مکفی از خصوصیات این خانواده محترم و متدین دارند دیگر این بحث را کوتاه می کنم ،مع الوصف در این شرایط بر خود لازم دیدم با توجه به شناخت کامل و کافی از این خانواده بزرگ و محترم دینی و انقلابی دارم برا سرکوب افرادی که در فضاهای مجازی قصد بی احترامی به چنین شخصین بزرگ و مومن و متدین استان و همچنین کشوری را دارند همراه سایر مردم با غیرت و متعصب استان که این روزها به شدت ناراحت و خشمگین از این موضوع هستند,چند کلامی را به اطلاع می رسانیم که با غیرت و متعصب به اطلاع برسانم اول اینکه ایشان نماینده ولی فقیه استان هستند ،به آن معنا نماینده مقام معظم رهبری در استان که با رای مستقیم و به واسطه همین مردم فهیم و با غیریت استان انتخاب شده اند فلذا نشانه گرفتن گرفتن آبروی چنین شخصیت وارسته ای بمعنای تضاد با غیرت و فهم و کمال مردم بزرگ و شریف استان است دوم آنکه به این افراد که دست به چنین اقدامی زده انداعلام می کنیم که کور خوانده اید ارتباط مردم با این خانواده و حضرت آیت الله ملک حسین(سیدشرف الدین) ارتباطی قلبی و مستحکم است که با این شایعات بی مورد این رابطه گسسته نخواهد شد همانطور که در مراسم تشییع حضرت آیت الله حاج سید کرامت الله ملک حسینی (ره)حضور پرشورمردم اعم از پیر و جوان ,خردسال و بزرگسال که مبین چنین رابطه قلبی و ناگسستنی است به همه دنیا ابلاغ گردید .
سوم اینکه این اتهامات و یا از این قبیل اتهامات به پیکره این خانواده بزرگ و متدین علی الخصوص حضرت آیت الله حاج سید شرف الدین ملک حسینی به هیچ وجه من الوجوه وارد نمی شود.
پس زیاد خود را اذیت نکنید که کار شما همچون میخ در سنگ کوبیدن است.
مردم عزیز هم این را میدانند که حضرت آقا مبرا از همچین اتهامی است که انتظار می رود بنا به خواسته عامه مردم دستگاههای امنیتی و دستگاه قضا در این مورد با جدیت برخورد نمایند.
.ِهرکس به خدا توکل کند,پس او برایش کافی است در حقیقت خدا کارش را به انجام می رساند.
لعنت خدا هزاران هزار بار بر شما باد
مهدی رستمی یاسوجی از اهالی یاسوج ( یاسیچ )

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

4 دیدگاه

پربازدید ها
عکس