کد خبر: 90110 |
تاریخ انتشار : 25 آبان 98 - 20:17 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

فصلی نو ، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که کارشکنی ها علیه مدیران و نمایندگان برای رضایت مندی خداوند باشد . به گزارش فصلی نو ، غلام محمد زارعی عصر روز پنج شنبه با حضور در غرفه سایت فصلی نو درپاسخ به چگونگی عملکرد ۸ ساله خود در […]

فصلی نو ، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که کارشکنی ها علیه مدیران و نمایندگان برای رضایت مندی خداوند باشد .

به گزارش فصلی نو ، غلام محمد زارعی عصر روز پنج شنبه با حضور در غرفه سایت فصلی نو درپاسخ به چگونگی عملکرد ۸ ساله خود در مجلس شورای اسلامی گفت:خدای متعال را شکر گذارم که در مدت زمانی که این مسئولیت را سپری کردم ، با تلاش شبانه‌روزی با یک حرکت بی‌وقفه ، بهره گیری از همه ظرفیت ها خوشبختانه در حوزه‌های مختلف در واقع توسعه و پیشرفت این که مربوط به پیشرفت جامعه و مطالبات اصلی مردم بوده است توانسته ایم گام های خوبی برداریم .

زارعی ادامه داد: مردم آثار علکردها را در عرصه عمل می بینند که اگر من بخواهم به آنها بپردازند تا زمان بسیار زیادی رو نیاز داریم اما خوب در هرمنطقه و حوزه‌ای که اقدامات و رضایتمندی مردم رو می بینیم این بالاترین نعمت است که فکر می کنم خدای متعال طی این مدت به ما عنایت کرده است .

از زارعی در خصوص دلیل اخراج نیروهای بیمارستان شهید جلیل سوال کردیم که جواب داد : من نمی خواستم در ارتباط با این موضوع اظهار نظر کنم و قصد داشتم در وقت دیگری صحبت کنم که الان نیز هم کامل حرفهایم را نخواهم گفت اما میدانم امروز ما برای اینکه بتوانیم یک شغل ایجاد کنیم برای یک شغلی که با اشتغال حداقل یک جوان تحصیل‌کرده خانواده ای را به آرامش برسانیم هزینه‌های روحی و دوندگی های زیادی را متحمل می شویم .

نماینده بویراحمد گفت : متاسفم که یک عده ای بدون در نظر گرفتن این موضوع و با روش‌های حالا غیرقابل قبول سعی می‌کنند که این فرصت های حداقلی از مردم بگیرند ، فکر می‌کنم که باید به جای اینکه وقت و انرژی را برای مقابله با این فرصت های حداقلی مصرف می کنند باید در دست هم دهیم و برای ایجاد فرصت های دیگر تلاش کنیم .

غلام محمد زارعی خاطر نشان کرد: در یک زمان مناسبی مفصل در ارتباط با اخراج این جوانان حرف خواهم زد اما امیدوارم که عملکردها برای رضای خدا و آرامش مردم باشد نه برای این باشد که با هدف انتقام جویی ، سیاسی واهداف انتخاباتی فرصت ها را از مردم بگیریم .

وی اضافه کرد: برخی بد اخلاقی ها علیه مدیران و نمایندگان هم از همان جنس انتقام جویی های سیاسی است ، ما عادت نکردیم که اخلاق مدارانه حرکت کنیم من فکر می کنم اگر ما بعنوان یک دستورالعمل به زندگی بزرگان دینی نگاه بیاندازیم و یک ذره رعایت کنیم با خیلی از این مسایل فاصله می گیریم .

مطابق روال حضور رسانه در نمایشگاه از زارعی در خصوص عملکرد سایت فصلی نو سوال کردیم که در جواب گفت : سایت فصلی یکی از رسانه های آزاده و مستقل است که در جهت تنویر افکار عمومی با صراحت و صادقانه عمل می کند .

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

21 پاسخ به “در ارتباط با اخراج پرسنل بیمارستان شهید جلیل در آینده ناگفتنی ها را خواهم گفت- امیدوارم اهداف انتخاباتی و انتقام جویانه پشت آن نباشد – صراحت و صداقت از ویژگی های سایت “فصلی نو” است”

 1. محمد گفت:

  در زمان مناسب هم حرفی برای گفتن نخواهید داشت

 2. رضا گفت:

  جون خوت اقدام قابل قبول چنه؟
  حتما این که با رانت وپارتی از طایفه خودت جذب کنی

 3. بویر گفت:

  حقیر به عنوان یک بیکار دست کسانی که اخراجشون کردن را میبوسم

 4. مطلع گفت:

  شما و فامیلتون فساد و بی کفایتی اداری را راه انداختید و فامیلاتون را بصورت غیرقانونی در بیمارستان شهید جلیل مشغول کردید و حالا دم از عدالت می زنید اگه راست می گویی واقیت هایی وجود دارد بگو و آنوقت مسئولین دانشگاه و افراد مطلع اسناد را در معرض دید عموم قرار می دهند که این نیروها با چه رانتی وارد بیمارستان شده اند

 5. ناشناس گفت:

  احتمالا بعد از اتمام نمایندگی خاطراتش را خواهد گفت…!

  • S- d گفت:

   چرا این فرصت را به بقیه طوایف ندادید که نه پارتی داشتند و نه هم طایفه ایت بودند ؟ به نظر شما خانواده های صد طایفه های دیگر استان نیاز به آرامش نداشتند؟ یا فقط اولادنبیها نیاز به آرامش داشتند! به صورت غیر قانونی فساد اداری راه انداختید اونوقت دم از عدالت میزنی! چه واقعیتی هست که باید بگی؟ نگرانید از عدالتی که انجام شده؟ چون جلوی رانتها و فامیلی گری در بیمارستان شهید جلیل،، امور عشایر،، اداره برق و همینطور بقیه اداره های دیگه،،، که صددرصد طایفه ای کرده بودید گرفته شده از این نگرانید؟ باید یه ذره هم خدایی عمل میکردید و شایستگی بقیه رو در نظر میگرفتی تا این آبروریزیها براتون درست نمیشد! کدام عدالت کدام خدمات کدام کار مثبتی برای بویراحمد و دنا انجام دادید که هیچ کس ندیده! (ولی بدان که عزت از دست رفته بویراحمد و دنا در چند سال گذشته باز خواهد گشت)

 6. مطلع گفت:

  پشت پرده ماجرا این بود که شما صادقانه نسبت به بکارگیری عده ای روانی و عقده ای و بی ریشه در راس یک ابرسازمان اقدام کردی.
  نتیجه بی توجهی به اخطارها و توصیه ها این شد که شد!

 7. پیراپزشک گفت:

  این بنده خدا ریاست دانشکاه را در خواب هم نمیدید و.لی با حمایت آقای حارج زارع به کمبودهاش رسید و آخر سر هم نان خورد و نمکدان شکست.

 8. محمد گفت:

  بزار نزدیک انتخابات بگو و یکم فرافکنی و مغلطه کن که عده ای جوگیر کنی که بهت رای بدن

 9. همشهری گفت:

  حقایق این بودکه ایلامی به دستورشماهرکسی که معرفی میکردین رومیزاشت بیمارستان شهیدجلیل,اونم بی مدرک وبدون شایستگی فقط چون فامیل,آشنا,یارای دهنده ات بود,چرااین فرصت به دیگرجوانان که نه فامیلت بودن,نه رای بهت داده بودن,ونه پارتی داشتن نمیدادی تاخونواده اونا هم آرامش داشته باشن,بعدش این خدمات وکارها که گفته شده کجاانجام گرفته که ماندیده ایم,نکنه ماچشم دیدن خدمات شمارونداریم ونمیبینیم؟!؟!آخ وبخت عسکر

  • ناشناس گفت:

   چرا الکی حرف میزنی قران فک کنم سواد هم نداری تا چیزی ندیدی الکی حرف نزن

 10. سلامت گفت:

  بی زحمت کیف و کفشت رو ببند

 11. سی سخت گفت:

  چی داری بگی؟ روت میشه؟؟

 12. شاه قاسم گفت:

  جون خودت گپ مفت نزن
  خواهشا دیگه خودت کنار بکش
  خیلی سنگین تره

 13. یاسوج گفت:

  خداحافظ مرد فاتحه خوان

 14. فارابی گفت:

  سلام آقای زارعی جنابعالی اگرخداشناس بودید یک سری آقای روشنفکربرای شما تبلیغ میکردوسری دوم (قبلی)هم که جنابعالی وآقای هدایتخواه دزدی کلان درصندوقها کردیدوآبروی استان رفت وانتخابات هم باطل بودولی درعوض آقای روشنفکر نگذاشت باطل بماند برای جنابعالی امضاءکردولی توچکارکردی برای روشنفکر به خداهیچکس قبولت ندارند واگرکسی ازت میخواهد که بیایی به صحنه یکی برای پولهایت میباشد ودیگری هم میخواهند مقام خودشون داشته باشند ودرآخر تاآبرویی دارید به صحنه دیگر نیایید.باتشکر.

 15. بویراحمد گفت:

  درود بر حاج زارع

 16. سیسخت گفت:

  آقای حاج زارع، این دفعه دیگه اصلاح طلب صاحب داره
  عکسهای یادگاری تو تو مجلس بگیر

 17. ناشناس گفت:

  آدمای بی ریشه کسانی هستند که نمک خوردن‌ و نمکدان شکستن

 18. ناشناس گفت:

  کسانی در همین بیمارستان شهید جلیل با مدرک دیپلم کارمند شده بودند این کجایش عدالت بود. وبه زحمت کشیدگان درس خوانده فخر میفروختن بدونید که این پولا خوردن نداره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها