تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 77269
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۹۸ - ۰۴:۳۱

حسین جنتی در این دبدار از تلاش بنیاد مسکن استان برای کمک به زلزله زدگان اردیبهشت سال ۹۷ و منازل روستایی آسیب دیده در بارندگی شدید نوروز امسال خبر داد .

دیدار کارکنان بنیاد مسکن استان با امام جمعه یاسوج / تجاوز به حریم رودخانه ها باعث این همه خسارت شد

فصلی نو ، با هدف تبریک سال جدید  و هفته بنیاد مسکن مدیران و برخی از کارکنان بنیاد مسکن استان با امام جمعه یاسوج دیدار و گفتو گو کردند .

به گزارش فصلی نو ، در این دیدار ابتدا مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد گزارش کاملی از عملکرد بنیاد مسکن استان ارائه نمود .

حسین جنتی در این دبدار از تلاش بنیاد مسکن استان برای کمک به زلزله زدگان اردیبهشت سال ۹۷ و منازل روستایی آسیب دیده در بارندگی شدید نوروز امسال خبر داد .

جنتی در ادامه بیان کرد: تمامی ماشین آلات بنیاد مسکن استان طی بارندگی سال جدید آماده خدمت به هم استانی های آسیب دیده بود و پرسنل این دستگاه در روستاههای آسیب دیده به کمک هم استانی ها شتافت.

وی از اعزام مشین آلات سنگین بنیاد به مناطق سیل زده کشور خبر داد .

در ادامه امام جمعه یاسوج ضمن تقدیر از زحمات بنیاد مسکن استان گفت : بنیاد مسکن از نهادهای انقلابی و حساب ۱۰۰ امام از جمله دستگاههای برخاسته از مردم و نظام پس از انقلاب بود .

سیدعلی اصغر حسینی در ادامه ضمن تشویق پرسنل به خدمت به روستاییان عنوان کرد : اگر زمین خواری کنار رودخانه ها ، تجاوز یه حریم رودخانه ها و فساد نبود یا سیلی بوجود نمی آمد یا این همه خسارت در پی نداشت .

حسینی گفت : در این سیل مردم خودشان را نشان دادند و همان مردم سیل بند شدند ، تا این اخلاص ها نبود یک کشور تحریم شده ۱۳ استان سیل زده کنترل غیر ممکن بود .

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup