راهیابی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر

2

فصلی نو، رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی فیلم کوتاه حوزه هنری استان به جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر خبر داد.

به گزارش فصلی نو، شریف اسلامی از راهیابی فیلم کوتاه حوزه هنری استان به جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر خبر داد.

وی افزود: جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر ۱۴ تا ۱۷ تیرماه ۹۸ در استان خراسان شمای (شهر بجنورد) برگزار می‌شود و موضوع این فیلم کوتاه  نیز درباره زنی است که یک دست دارد و دودختر دوقلوی او هر روز دست مصنوعی مادر را به مترسک مزرعه که دست ندارد وصل می‌کنند.

اسلامی عنوان کرد: فیلم کوتاه یک دست صدا دارد در مزرعه ذرتی حدفاصل  شهرهای دهدشت و گچساران فیلمبرداری شده است.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: مراحل ساخت این فیلم کوتاه سه دقیقه‌ای بدون دیالوگ از زمان اخذ مجوز تا تولید سه ماه به طول انجامید.

اسلامی افزود: نویسنده و کارگردان این فیلم کوتاه سعید کریمی است و دستیار کارگردان جلال مهدوی ، بازیگران  فاطمه قیصری، ماهور و ماهک شاکری ،تصویر بردار داود کرم پور، صدابردار پژمان امیرنژاد، منشی صحنه الهام یزدان شناس، عکاس فاطمه اعتباری، طراح صحنه و لباس فاطمه قیصری ، مدیر تولید داود کرم پور، تدوین و صدا گذاری سعید کریمی  و اصلاح رنگ استودیو هنر ماندگار هستند.

وی گفت: هدف از ساخت این فیلم کوتاه نشان دادن شخصیت زنان روستایی و عشایری در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

اسلامی در پایان عنوان کرد: فیلم کوتاه ” یک دست صدا دارد” در سال ۹۷  نیز منتخب دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ شد.

faslino_sadegh

2 دیدگاه

Next Post

وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی در برخی نقاط استان

چ تیر ۱۲ , ۱۳۹۸
فصلی نو، مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته جاری آسمان صاف تا کمی ابری همراه با افزایش ابر در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی برای استان کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می‌شود. به گزارشش فصلی نو، رضا کاکاوند اظهار کرد: بر اساس آخرین […]

Advertisement