تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 80849
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۹۸ - ۰۴:۰۶
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد

سفر دو روزه استاندار جدید به شهرستان کهگیلویه + تصاویر

تقوی اظهار داشت : دکتر کلانتری در ادامه از تصفیه خانه آب شرب شهر سرفاریاب بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.

سفر دو روزه استاندار جدید به شهرستان کهگیلویه + تصاویر

فصلی نو ،از ظهر امروز و در سومین روز مدیریت استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، دکتر کلانتری سفر دو روزه ای را به مناطق مختلف شهرستان های کهگیلویه آغاز کرد.

به گزارش فصلی نو ؛مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص جزئیات این سفر ، گفت : حسین کلانتری سفر خود را ظهر امروز و با بازدید از جاده های شهرستان چرام آغاز کرد.

سید محمد تقوی افزود : استاندار در بازدید از جاده یاسوج _ چرام ضمن آگاهی از وضعیت جاده ، از لزوم تعریض و رفع نقاط حادثه خیز این جاده سخن گفت.

تقوی گفت : استاندار در راهدارخانه جوخانه شهرستان چرام حاضر و از نزدیک شرایط این راهدارخانه را مورد بررسی قرار داد.

وی با اشاره به حضور استاندار در محل وقوع حادثه چند روز پیش در منطقه آب حیات که ۸ نفر از اعضای یک خانواده جان خود را از دست دادند ، گفت : دکتر کلانتری حوادث جاده ای روزهای اخیر را تاسفبار خواند و از مدیران مربوطه خواست نسبت به ایمن سازی جاده های ارتباطی دقت و جدیت بیشتری داشته باشند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت : استاندار در خصوص جاده های ارتباطی شهر چرام ، خواستار ارائه گزارشی کامل از وضعیت این جاده ها و تلاش برای رفع مشکلات پروژه های نیمه تمام شهرستان ، شد.

تقوی اظهار داشت : دکتر کلانتری در ادامه از تصفیه خانه آب شرب شهر سرفاریاب بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه قرار گرفت.

وی افزود : استاندار در ادامه و در دومین روز سفر خود از بخش های دیشموک و قلعه رئیسی و مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان کهگیلویه بازدید و از نزدیک مهمترین مشکلات این مناطق را بررسی خواهد کرد .

تقوی پایان بخش سفر استاندار را حضور در شورای اداری شهرستان کهگیلویه و بررسی مشکلات و رایزنی با مدیران و مسئولان این شهرستان ها و مناطق ، جهت تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام عنوان کرد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup