تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82728
تعداد نظرات: ۱۹ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۹۸ - ۲۰:۱۳

معاونت توسعه همزمان با حکمرانی رحیم استوار همواره آبستن حواشی فراوان بود که جابجایی های صورت گرفته بعد از وی نتوانست این حاشیه را به اتمام برساند بابویی کمتر از 6 ماه ماند و عمر مدیریت غلام نژاد به 8 ماه نرسید .

سکان پرحاشیه ترین معاونت دانشگاه علوم پزشکی استان به یک مدیر بی حاشیه سپرده شد

فصلی نو، با حکم سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه منصوب شد .

به گزارش فصلی نو ، پرویز یزدانپناه با صدور حکمی جلال پوران فرد را بسمت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی منصوب کرد .

پیش از پوران فرد محمد غلام نژاد عهده دار این سمت بود که کمتر از 7 ماه این معاونت را بر عهده داشت و با برکناری دکتر ایلامی و روی کار آمدن دکتر یزدان پناه محتمل جابجایی بود که بین کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شنیده می شد .

معاونت توسعه همزمان با حکمرانی رحیم استوار همواره آبستن حواشی فراوان بود که جابجایی های صورت گرفته بعد از وی نتوانست این حاشیه را به اتمام برساند بابویی کمتر از 6 ماه ماند و عمر مدیریت غلام نژاد به 8 ماه نرسید .

جلال پوران فرد از کم حاشیه ترین مدیران دانشگاه علوم پزشکی است که علیرغم مدیریت چند ساله در مرکز فوریت های پزشکی با کمترین حاشیه و جنجال کار خود را ادامه می داد که امید می رود تجربه وی در فوریت های پزشکی ،معاونت توسعه را هم یاری کند .

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

19 دیدگاه

  • اخی وبخت دانشگاه وهونی چول وابیش فعلا خیبردردانشگاه جولان میده ملاپرویزیزدانپناه اختیاری نداردمدیریت اینها تا پایان سال هست اگربتوانندکه چشم من اب نمیخوره بایدزندی قشقایی میگذاشتنددانشگاه هیچ وقت ابهت خودرابدست نمی اوردسیاست دانشگاه علوم پزشکی را اتیش زدفردامیشه معلوم میشه جوجه ها را اخرپایزبشمارید
  • سیاه ترین دوران علوم پزشکی مربوط به انتصاب ننگین ..... پرحاشیه بود . در واقع ایلامی با این کار خود را نابود کرد. تمام مخالفت های نماینده بویراحمد با ایلامی به خاطر این انتصاب بود. در ادامه حتی جناح تاجگردون هم کاملا سرخورده و پشیمان شدند. در آخر صورت این آدم با رسیدن به یک پست بی ارزش و زودگذر شخصیت واقعی خود را به نمایش گذاشت.
  • متاسفانه مرگ هم چاره ساز شحصیت و ذات نادرست بعضی ها نیست و بعضی ها را آدم نمی کند.
  • غلام نژاد روزی به خاک سیاه نشست که مباشر و مشتورش شو ........در طی خشت ساعت روز ۴ساعت مفید و مختصرش به زیر آب زنی و تخریب بقیه توسط این آقا اختصاص داشت.
  • غلام نژاد روزی به خاک سیاه نشست که مباشر و مشاورش .......... شد.این آقا حداقل چهار ساعت از روی کاری را به صورت مفید  به زیر آب زنی و تخریب بقیه توسط این آقا اختصاص میداد.خوا لعنتشون کنه.
  • حیف دکتر غلام نژاد که بین این همه ادم به دردنخور بودهمون بهتر که رفت مطمئن باشید یه روز با قدرت هرچه تمام تر برمیگرده و همه اینارو سم پاشی میکنه
  • کجاتون میسوزه فقط تخریب بلد هستید بقول یه مثل قدیمی خدا بزرگ هست تو باورش نداری وگر نه چرخش ایام را بنشین و ببین
  • قدر دکتر غلام نژاد رو ندونستن نتیجشم میبینن تنها کسی که بعد از این سالها داشت دانشگاه رو سر و سامان میداد غلام نژاد بود همین ادمایی که الان شدن نوچه یزدانپناه فردا روز که غلام نژاد با قدرت بیشتر برگشت دیگه نیان به چاپلوسی 
  • بنام حق دکتر پوران فر اولا انسان فعال و کاری و بی حاشیه و مردم دار و اصلاح طلب است  مخالف قوم گرایی است شفاف است نقطه ظعفش هم اینکه نیروی تاجگردونه و سالها است که تو گچساران و استان مهره اونه اما غلام نژاد علی رغم چند خصلت خوب قسمت اصلیش زیر زمین بود و از دهه هشتاد گزارشات و نامه نگاری و زیر آب زنی را همراه با مرادی و شهامت و قیطاسی و دو سه نفر دیگر داشتند 
  • باز هم ....... شروع کرد به گذاشتن کامنت با اسم مستعار و غیر واقعی.بابا غلام نژاد را بی آبرو کردی دیگه بتمرگ سرجات
پربازدید ها
عکس