تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82720
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۹۸ - ۱۴:۲۰

فصلی نو، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در مناطق مختلف فراهم است. به گزارش فصلی نو، سید هاشم موسوی‌جهان آباد اظهار داشت: 21 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که از این تعداد 14 شهرک آماده واگذاری به سرمایه […]

شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

فصلی نو، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در مناطق مختلف فراهم است.

به گزارش فصلی نو، سید هاشم موسوی‌جهان آباد اظهار داشت: 21 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم که از این تعداد 14 شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران است و تاکنون بیش از 164 هکتار زمین در قالب 803 قرارداد در شهرک‌های صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده است.

وی با بیان اینکه 313 واحد صنعتی در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان به بهره برداری رسیده است، افزود: مساحت اراضی در اختیار شهرک‌های صنعتی یک هزار و 539 هکتار بوده که از این میزان 639 هکتار در اختیار واحدهای صنعتی و 85 هکتار نیز فضای سبز است.

موسوی‌جهان آباد با اشاره به اینکه زمین با قیمت یک میلیون تومان را به قیمت 100 هزار تومان در اختیار سرمایه گذار قرار می‌دهیم، ابراز کرد: زیرساخت‌های لازم شامل آب، برق، گاز و …در شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی فراهم است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: همچنین برای ایجاد سرمایه گذاری در شهرک سقاوه مشکلی نداریم و در صورت وجود سرمایه گذار نهایت همکاری انجام می‌شود.

موسوی جهان اباد با تشریح دلایل تبدیل شدن برخی واحدهای صنعتی شهرک بلکوی یاسوج به انبار شرکت‌های پخش مواد غذایی و عمده فروشان ادامه داد: این شهرک به دلیل قدیمی بودن و نزدیکی به شهر، برخی واحدها توسط صاحبان به صورت اجاره واگذار می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه نزدیک بودن شهرک صنعتی بلکو به شهر یاسوج سبب شده برخی شرکت‌های پخش مواد غذایی متقاضی اجاره باشند، تصریح کرد: برای تغییر کاربری از صنعیت به خدماتی باید 3 برابر قیمت صنعتی بها پرداخت کنند که در این زمینه پیگیر هستیم.

موسوی‌جهان آباد با تاکید بر اینکه امکان بازپس گیری به دلیل صدور سند بنام مالک وجود ندارد، خاطرنشان کرد: تنها اهرم بازدارنده برای ممانعت از این اقدام تغییر کاربری است که در این راستا صحیح نبوده به صورت چکشی ورود کنیم.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس