تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 50752
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۹۷ - ۰۰:۲۳

فصلی نو ،تیم ملی برزیل موفق شد در دیداری دوستانه مقابل روسیه، میزبان جام جهانی، به پیروزی ۳-۰ برسد. به گزارش  فصلی نو ، در این دیدار که در ورزشگا لوژنیکی مسکو برگزار شد، دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند اما در نیمه دوم بازیکنان برزیل سه بار دروازه حریف را […]

شکست سنگین روسیه مقابل برزیل

فصلی نو ،تیم ملی برزیل موفق شد در دیداری دوستانه مقابل روسیه، میزبان جام جهانی، به پیروزی ۳-۰ برسد.

به گزارش  فصلی نو ، در این دیدار که در ورزشگا لوژنیکی مسکو برگزار شد، دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند اما در نیمه دوم بازیکنان برزیل سه بار دروازه حریف را باز کردند و به یک پیروزی شیرین رسیدند.

ابتدا در دقیقه ۵۳ بود که روی یک ارسال از ویلیان از سمت راست، توپ با دفع ناقص دروازه بان روسیه به میراندا رسید و او هم با یک ضربه راحت، دروازه را باز کرد.

حملات برزیل ادامه پیدا کرد و خطای ناشیانه بازیکن روسیه روی پائولینیو، سلسائو را در دقیقه ۶۲ صاحب یک ضربه پنالتی کرد. فیلیپ کوتینیو پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه حریف، اختلاف را به دو گل رساند.

تنها ۴ دقیقه بعد برزیل به گل سوم رسید. باز هم روی حرکت ویلیان و ارسال او به دهانه دروازه بود که پائولینیو با یک ضربه سر، دروازه خالی را باز کرد و در نهایت برزیل در این دیدار دوستانه به پیروزی ۳-۰ دست پیدا کرد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup