تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 81522
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۹۸ - ۱۶:۵۹

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحقق اهداف سند توسعه گیاهان دارویی در استان، حرکت منسجم، هدفمند و عدم اقدامات جزیره ای را طلب می کند. به گزارش فصلی نو، جعفر گوهرگانی ظهر سه شنبه در نشست بررسی وضعیت توسعه گیاهان دارویی در استان، افزود: با تدوین سند توسعه گیاهان دارویی در استان اقدامات مناسبی […]

ضرورت حرکت منسجم برای تحقق اهداف سند توسعه گیاهان دارویی استان

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحقق اهداف سند توسعه گیاهان دارویی در استان، حرکت منسجم، هدفمند و عدم اقدامات جزیره ای را طلب می کند.

به گزارش فصلی نو، جعفر گوهرگانی ظهر سه شنبه در نشست بررسی وضعیت توسعه گیاهان دارویی در استان، افزود: با تدوین سند توسعه گیاهان دارویی در استان اقدامات مناسبی انجام گرفته که وحدت رویه برای خروجی محوری در تحقق اهداف ضروری است.

گوهرگانی با بیان اینکه باید راهکارهایی که به توسعه سند گیاهان دارویی کمک می کند را در تمام زمینه ها به بهترین شیوه بکار ببریم، ابراز داشت: اقدامات باید به نحوی باشد که تحقق یک ارزش افزوده برای استان و حتی کمک به اقتصاد و اشتغال کشور عملیاتی شود.

وی سند توسعه گیاهان دارویی را مرکب از فعالیت بخش خصوصی، دستگاه ها و بخش های علمی دانست و بیان کرد: موارد قید شده در سند تاکنون به نحو مطلوبی عملیاتی نشده است.

معاون اقتصادی استاندار نقش تحقق سند در جلوگیری از انقراض گونه های گیاهی کمیاب را محسوس دانست و گفت: استان ظرفیت های بسیار خوبی در این بخش دارد و امید است که تولیدات استان فراوری شده و به جای خام فروشی تحقق ارزش افزوده را داشته باشیم.

گوهرگانی افزود: باید در یک افق زمانی مشخس خروجی های مناسبی در این بخش محقق شود.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس
This is an example of popup. Please create your custom popup inside your admin panel. Go to Settings > Right Click Popup
Powered by Right Click Popup