طرح نوروزی آرامش بهاری یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی اوقاف و امور خیریه

جنتی پور با تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر جنتی پور گفت : جشن میلاد حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) در بقاع متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری برگزار شد.

فصلی نو ,مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در دیدار های جداگانه با امام جمعه شهر سی سخت و پاتاوه به تشریح طرح نوروزی آرامش بهاری پرداخته و اجرای این طرح را یکی از مهمترین و شاخص ترین برنامه های فرهنگی اوقاف و امور خیریه دانست.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ، حجت السلام جنتی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در دیدار های جداگانه با امام جمعه شهر سی سخت و پاتاوه به تشریح طرح نوروزی آرامش بهاری پرداخته و اجرای این طرح را یکی از مهمترین و شاخص ترین برنامه های فرهنگی اوقاف و امور خیریه دانست و از ائمه جمعه جهت بازدید از بقاع متبرکه دعوت به عمل آوردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان که به همراه حجت السلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل ، رامین چرومی روابط عمومی اداره کل و طهمورث نصرتی مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان دنا بوند نماز ظهر و عصر را در مسجد صاحب الزمان(عج) پاتاوه خواندند.

جنتی پور با تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر گفت : جشن میلاد حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) در بقاع متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری برگزار شد.

مسجد امام خمینی(ره) روستای توت نده شهرستان دنا مجری طرح نوروزی آرامش بهاری بوده و برنامه های خاص فرهنگی در آن برگزار می شود.

samaneh kheradmand

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Next Post

ردپاههای عشایر کهگیلویه و بویراحند در ملی شدن صنعت نفت

پ فرو ۱ , ۱۳۹۸
بویراحمدی ها هم در زمان های مختلف منافع انگلیسی ها را به خطر می انداختند به طوری که در 15 دسامبر 1909 کنسول انگلیس در شیراز ناچار شد به طور رسمی از بویراحمدی ها به «سر جرج بارکلی» سفیرشان در تهران شکایت کرده و سفیر هم متن شکایت را به لندن مخابره می کند.

Advertisement