تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 75888
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۹۷ - ۱۸:۴۷

جنتی پور با تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر جنتی پور گفت : جشن میلاد حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) در بقاع متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری برگزار شد.

طرح نوروزی آرامش بهاری یکی از  مهمترین برنامه های فرهنگی اوقاف و امور خیریه

فصلی نو ,مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در دیدار های جداگانه با امام جمعه شهر سی سخت و پاتاوه به تشریح طرح نوروزی آرامش بهاری پرداخته و اجرای این طرح را یکی از مهمترین و شاخص ترین برنامه های فرهنگی اوقاف و امور خیریه دانست.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد ، حجت السلام جنتی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در دیدار های جداگانه با امام جمعه شهر سی سخت و پاتاوه به تشریح طرح نوروزی آرامش بهاری پرداخته و اجرای این طرح را یکی از مهمترین و شاخص ترین برنامه های فرهنگی اوقاف و امور خیریه دانست و از ائمه جمعه جهت بازدید از بقاع متبرکه دعوت به عمل آوردند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان که به همراه حجت السلام قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل ، رامین چرومی روابط عمومی اداره کل و طهمورث نصرتی مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان دنا بوند نماز ظهر و عصر را در مسجد صاحب الزمان(عج) پاتاوه خواندند.

جنتی پور با تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر گفت : جشن میلاد حضرت امیرالمومنین امام علی(ع) در بقاع متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری برگزار شد.

مسجد امام خمینی(ره) روستای توت نده شهرستان دنا مجری طرح نوروزی آرامش بهاری بوده و برنامه های خاص فرهنگی در آن برگزار می شود.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس