Take a fresh look at your lifestyle.

ضعیف ترین هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی در سه دهه ظهور، تحقیر اساتید و کارکنان و افول خدمت

191 4

فصلی نو _ اردلان دانا

با تودیع دکتر رضا چمن و معارفه دکتر اورنگ ایلامی بذر تخریب و شکستن شأن دانشگاه علوم پزشکی و نظام سلامت استان کاشته شد و طی هیجده ماه گذشته با تنزل بی سابقه ای رعایت حرمتها مخدوش، باورها معیوب، امیدها کم رنگ، بهاران خدمت خشک و تابستان های شک و شبهه به جهنم سوزان تبدیل شد.
وکلای مردم در استان سرمست از عزل دکتر چمن، معارفه دکتر ایلامی را جشن گرفتند در حالی که شأن سلامت را شکستند و نور دانشگاه را کم نور کردند.

به طمع کوبیدن میخ دوام و پایداری خود، اجرای سیاستهای پوپولیستی و جذب مردم به ستادهای خود، پیکر نیمه جان خدمت رسانی به سلامت مردم را نابود و روحیه نصفه نیمه ایثار و کار را در حوزه سلامت معدوم کردند.
دکتر ایلامی در سال نود و دو برای مدت کوتاهی خود را به دانشگاه علوم پزشکی شیراز منتقل کرد، ولی به دلیل حاکمیت قانون در آن دانشگاه برگشت را به ماندن ترجیح داد و دندان طمع را برای کرسی ریاست تیز کرد و با اغوای وکلای مردم، اینان نیز با ارعاب مدیران وزارت لنگر دانشگاهی را در دست ایشان سپردند.

بعد از یک سال و نیم رمقی برای حرکت در خدمت رسانان این حوزه نمانده است. وی جایگاه تسکین الام و درد مردم را با نازلترین قیمت با وکلای مردم معامله کرد، حرمتها را شکست و با انتخاب هیأت رئیسه ای کم تجربه و غیرشایسته ضعیف ترین تیم سیاستگذار دانشگاه را تشکیل داد.

با دخالت نابجا و غیر آکادمیک خود در حوزه های مختلف دانشگاه معاونین پست طلب خود را مسخ شخصیت کرد.
رفته رفته نهال تخریب قوت گرفت و سکوت عقلا، اندیشمندان و خبرگان حوزه سلامت مزید بر علت شد.

حواشی بر متن چیرگی یافت، میزها به صندوق های رأی فروخته شد، حرمتها شکست و ریاست دانشگاهی جای خود را به مالکیت دانشگاهی تغییر داد.

جعل اسناد شروع شد، گزارشات جعلی به وزارت ارسال شد. دوندگی ها برای حفظ ظاهر فزونی یافته تا پوششی بر چیرگی سلیقه شخصی و غیر کارآمد دکتر ایلامی بر نقض مکرر قوانین و آئین نامه ها و انتخاب معاونین ضعیف ایجاد کند.

زیر پوست این حوزه دملی چرکین سر باز کرده است. نقل بوی بی صداقتی و خیانت در رأس حوزه تسکین دهنده آلام مردم به تمامی محافل سرایت کرده است.
دکتر ایلامی با بروز رفتارهای ناشی از شک و پارانویا از مذاکره با بدنه کارشناسی دانشگاه پرهیز و هرگونه انتقادی را با بداخلاقی و پرخاش پاسخ می دهد.

رویه عدم شفافیت و مرموزی دکتر ایلامی این حوزه را به لبه پرتگاه سقوط برده است و سلیقه شخصی خود را بر قانون و آئین نامه غالب کرده است. برای رضایت صاحبان قدرت و حفظ میز خود شبانه روز از هیچ کوششی دریغ نکرده و دائم در حال پایش حواشی بوده و متن را به فراموشی سپرده است.
ایشان حضور افراد خبره را در هیأت رئیسه تهدیدی جدی برای خود می داند و سازمان خدمت رسان به مردم را به بنگاهی برای معامله گری بدل کرده است.
در تاریخ سه دهه ای راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی و تشکیل تقریباً هفت هیأت رئیسه به عنوان تصمیم گیران کلان دانشگاه، امروزه کمترین میزان تحصیل و فرهیختگی در هیأت ریسه دکتر ایلامی را شاهد هستیم. به اعضای هیأت رئیسه تفویض اختیار کمتر از پنجاه درصد هم صورت نگرفته است.
برای اولین بار است که عدم شفافیت و مرموزگری به این حد بر رأس این سازمان خسته حاکم شده است. سازمانهای غیر رسمی با پچ پچ و آه و افسوس از سرنوشت حوزه متولی سلامت در اطاقها و محفل ها به شکل غیر رسمی شکل گرفته است.
باشد که تصمیم سازان به خود آیند و حق و حقوق مردم، کارکنان حوزه سلامت و اساتید دانشگاه را بیش از این ضایع نکنند. شاید هم با این چند صد کلمه بغض دردمندان بترکد و اقدام به کاری کنند که آب رفته به جوی را برگردانند.

خدایا از بنده حقیر در ماه مهمانی خودت قبول بفرما.

منتظر مکتوبه های بعدی باشید.

 

191 نظرات
 1. علی می گوید

  احسنت بر این قلم
  الحق که حق مطلب رو ادا کردی
  حوزه سلامت تعطیله

 2. سعادت فر می گوید

  واقعا درست میگویید …وقتی معاون پشتیبانی رشته تحصیلی کاردانی امور دام خوانده ،
  معاون آموزشی پرستاری خوانده
  معاون اجتماعی کارشناس ارشد رشته غیرمرتبط است
  یک معاون هم داروساز عمومی است
  معاون درمان شش ماه است که هییت علمی شده
  معاون بهداشت سالیان سال از بهداشت بدور بوده است
  یعنی این دانشگاه چند نفر متخصص وارد به کارو علم و دانش ندارد که حرفی برای گفتن داشته باشند
  آیا این توهین به سایر اعضای هیات علمی نیست ؟

 3. همکار اموراداری می گوید

  ایلامی دلش برای استان نمی‌سوزد ،همه جا خودش را از اهالی شیراز میداند کاری به آبروی دانشگاه ندارد به قوت و ضعف دانشگاه کاری ندارد فقط باج به نماینده میدهد

 4. دورانديش می گوید

  بسيار زيبا و دقيق بود، لطفا در مورد حقوق و مطالبات عقب افتاده پرسنل بهداشت و درمان و نارضايتي شديد از عملكرد رئيس دانشگاه گزارشات بيشتري تهيه كنيد، علوم پزشكي شده محل معامله با نمايندگان

 5. بویراحمد فراموش شده می گوید

  احسنت بر این تحلیل
  متاسفانه کسانی که اقتدار علمی و عدالت خواهانه دکتر چمن را بر نمی تافتند دنبال تغییر بودند و مطلوبشان همین مدیریت ضعیف و دست و پا بسته کنونی بوده چون سلامت مردم هیج اهمیتی برای آنان ندارد.
  افسوس که اونهمه پیشرفت دانشگاه متوقف شد و صد حیف که اعتبار دانشگاهیان علوم پزشکی بر باد رفت.
  حتی اگر امروز مدیر جدیدی جایگزین شود زخم هایی که ایلامی بر پیکر علوم پزشکی وارد کرد قابل ترمیم نیست.

 6. ایران می گوید

  درود بر دکتر ایلامی عزیز

 7. عضو هیات علمی می گوید

  آمدن دکتر ایلامی به جای دکتر چمن مثل آمدن احمدی نژاد به جای خاتمی بود. همان بلایی که احمدی نژاد بر سر کشور آورد ایلامی بر سر علوم پزشکی آورد.

 8. کارگزین می گوید

  جهت اطلاعتون ایلامی سال ۹۲ می خواست به شیراز منتقل شود ولی شیراز با انتقالش به دلیل پایین بودن سطح علمی او مخالفت کردند و در نتیجه انتقالش کنسل شد.

 9. میثاق می گوید

  ای شیر پاک خورده ..احسنت ممنونت هستیم که از درد مانوشتی این همه ظلم به دانشگاه و جلوی توسعه را گرفتن بی سابقه است خداخودش رحم بکند به همگی

 10. صبوری می گوید

  بی قانونی حاکم شده واقعا همه خسته شده اند بادوره قبل قابل مقایسه نیست. هیچ چیز برمدار قانون نیست این هم از اعضای هیات رییسه…

 11. گچساران می گوید

  دكتر ايلامى حرف نداره ولى معاونين ايشان رو كه البته سه نماينده استانمون بهش پيشنهاد دادن خيلى اوكى نيستن خداييش دكتر خودش مشكل نداره انتصاب هاى اجبارى مشكلات براش درست كردند ،،ياحق،،

 12. ناشناس می گوید

  معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی را بپرسید رشته تحصیلی اش چیه؟؟

 13. رضا می گوید

  ایلامی در حد و اندازه ریاست دانشگاه نبود. چنین انتصاب ضعیفی از دل افکار ضعیف و غیر انسانی نمایندگان برای ترمیم منیتها و غرور ابله هانه شان سرچشمه گرفت. غرور و تبختر تاجگردون ادمهای برتر را در قالب مدیربر نمی تابد. مدیران باید تابع تاجگردون باشند و در ضمن باید خرد باشند تا تاجگردون بتواند بر سرانها داد بکشید و منیت خود را ارضا نماید

 14. تنها می گوید

  خدایی همش پارتی بازی میکنه اخه ریاست بیمارستان شهید جلیل رو چرا به ى ادمی داده ک نمیتونه زندگی خودش رو اداره کنه

 15. ياس می گوید

  شما چه ميخواهي نوشتن خيلي راحته اما جواب سوال دادن سخته
  شما چه ميخواي؟

 16. ابراهیمی می گوید

  اگر دنبال حقیقت هستید خوبه که بدونید ایلامی خودش در زمان ریاست نیک بخت غیر قانونی و بدون رعایت مقررات جذب هیات علمی شد….. پرونده خودش بررسی بشه تکلیف همه چیز مشخص می شه…

 17. رز می گوید

  دکتر ایلامی دست نشانده ای بیش نیست ایشون چون شیراز با درخواست انتقالش موافقت نکردن ریس شدن تا با این امتیاز بتونن انتقال بگیرند .بزرگ ترین اشتباهشون در معاونین هست متاسفانه هیچ کدوم به درد معاونت نمیخورند همه ضعیف هستند دوتا معاون قدر داشتن یکی دکتر محرابی و دیگری دکتر قیطاسی که اوناها رو هم از دست دادند خدا به خیر کنه دانشگاه به این بزرگی با این وضعیت اسفبار

 18. محمدی می گوید

  دکتر ایلامی دست نشانده ای بیش نیست ایشون چون شیراز با درخواست انتقالش موافقت نکردن ریس شدن تا با این امتیاز بتونن انتقال بگیرند .بزرگ ترین اشتباهشون در معاونین هست متاسفانه هیچ کدوم به درد معاونت نمیخورند همه ضعیف هستند دوتا معاون قدر داشتن یکی دکتر محرابی و دیگری دکتر قیطاسی که اوناها رو هم از دست دادند خدا به خیر کنه دانشگاه به این بزرگی با این وضعیت اسفبار

 19. ناشناس می گوید

  با سلام دکتر ایلامی وقتی نمایندها و پرسنل بر علیهت افتادند زودتر برو نزار با ابرویت بیش تر از این بازی شود شما دیگه دوام نمی اورید ولی در ضمن دانشگاه را هم به نابودی کشاندید

 20. ااصغر می گوید

  ترکیب هیئت مدیره قبلی:
  رئیس استاد تمام
  معاون آموزشی استاد تمام
  معاون درمان دانشیار
  معاون پژوهشی دانشیار
  معاون دارو و غذا استادیار
  معاون دانشجویی دانشیار
  یک معاون دکترای داروسازی یک معاون فوق لیسانس
  ترکیب الان تیم دانشگاه:
  رئیس دانشیار
  معاون آموزشی استادیار پرستاری
  معاون درمان متخصص طرحی
  معاون پژوهشی دانشیار قبلی
  معاون دانشجویی استادیار
  معاون پشتیبانی فوق لیسانس
  معاون بهداشتی فوق لیسانس
  مشاور کل فوق لیسانس
  معاون دارو دکتر داروساز عمومی
  مملکت رو به پیشرفت هست الان تعداد متخصصین و اساتید خیلی بیشتر از ۵ سال قبل هستند قانون جدید هم که صراحت داره که همه باید حداقل استادیار باشن اونوقت ترکیب تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی ما په عوض پیشرفت پسرفت کرده.

 21. بویراحمدسرحد و گرمسیر می گوید

  جناب دانای واقعی
  تحلیل دقیق و منطبق بر واقعیت بود.در برهه ی فعلی در حال تجربه ی ضعیف ترین دوران مدیریت در استان هستیم.از نمایندگان ضعیف و منفعت طلب و پوپولیست گرفته تا مجلس معامله گر و دولت ناکارآمد.
  وضعیت در استان ما هم از همه جا بدتر.شان و جایگاه دانشگاه علوم پزشکی آنقدر پایین آمده که شرکت های خدماتی برای مدیران کلان دانشگاه تصمیم میگیرند.لابی های دفتر نماینده و معامله بر سر بکارگیری نیرو و پست و مقام هایی که وسیله ی کسب رای شده و مدیریت فوق العاده ضعیف ریاست و هیئت رئیسه دانشگاه درحال نابودی تمام زیرساخت های مدیریتی و اجرایی دانشگاه است.
  این ضعف ها باعث شده تا مراکز ارایه خدمت هم جولانگاه همین تفکرات شده و مردم بسیار نگران از سپردن بیمار خود به بیمارستانها باشند.نگران از تبعیض در استخدامها ،انتصابات فامیلی و توزیع ردیف ها و نقل و انتقالات باشند.نگران از برخوردهای سلیقه ای و سفارشات سیاسیون باشند.
  متاسفانه همسو شدن سیاسیون دولت و مجلس در استان در حال نابودی دانشگاه است.امیدوارم انسانهای آزاده ای که توان و دسترسی دارند هرچه زودتر اقدام عاجلی برای نجات دانشگاه ازین دوران درحال افول بکنند.

 22. ناشناس می گوید

  چمن عاشق خودستائی بود یک تعداد افراد دور خودش جمع کرده و با هم میخوردند یک دیوار به دور خودش کشیده بود و اطرافیانش معاونت پژوهشی ، پشتیبانی خیلی ضعیف بود و معاونت درمانش دنبال تسویه حساب شخصی بود وقت نمیکرد به واحد درمان توجه کند

 23. عبادي می گوید

  اقاي ا…… با دستور خودش وبدون ضابطه وقانون ، بدون از ازمون و بدون شركتي بودن .دستور دادن سه نفر بيان سركار؛ اين كجاي عدالته؟رييس دانشكاهي ك باج به نمايندكان ميده براي موندكاري خودش وحق منو شما رو ضايع ميكنه رو فقط ميشه گفت خدا ازش نگذره و حق ما گردنش هست .لطفا گزارشي در ارتباط با سه نيرويي كه بدون ضابطه استخدام و قراردادي كرد گزارشي تهيه كنين تا رسوا گردند انسانهايي ك ادعاي انسان بودن و شرافت اخلاقي رو ميكنن

 24. محمدپور می گوید

  اتفاقا اصل ضعف به شخص ا……بر می گردد که از همه روسای قبلی حتی از نیکبخت و نبوی زاده هم ضعیف تر است.

 25. یاسوجی می گوید

  کجای دکتر قیطاسی قدر بود؟ ایشون که هنوز استادیار هستند.

 26. کارشناس دفتر فنی می گوید

  من فقط بر اساس اطلاعات واقعی خودم به عرضتون برسونم که در زمان ریاست با اقتدار دکتر چمن که من هیچ مسولیتی نداشتم اما با تلاش شبانه روزی آن عزیز ۱۰۰ خانه بهداشت ساخته شد دو مرکز ام آر آی و دو مرکز سی تی اسکن راه اندازی شد.
  پروژه دانشکده پرستاری و کلینیک تخصصی استان همه حاصل زحمات دکتر چمن بود.
  پروژه های اورژانس و بلوک های زایمانی و مرکز سرطان و پزشکی هسته ای نتیجه پیگیری شبانه روزی دکتر چمن بود.
  و دهها پروژه دیگر متاسفانه ماها حتی خود من قدر بزرگی دکتر چمن دا ندانستیم.

 27. دانشگاهی می گوید

  ترکیب فبل و بعد هیچ کاری برای دانشگاه نکردن. در خال خاضر دانشگاه علوم پزشکی اخرین دانشگاه تیپ سه می باشد.

 28. هیات غلمی می گوید

  از همه ضعیف تر معاون فرهنکی است

 29. همشهری می گوید

  معاون اموزشی برای توسعه رشته های دانشگاهی در یاسوچ و شهرستان ها هیچ کاری نکرد. دانشگاههای دیگر راببینید چه کار کردند.

 30. عضو هیات علمی دانشگاه می گوید

  عزیزی که با نام ناشناس در این ماه مبارک رمضان مطلب ناحقی علیه دکتر چمن و دکتر یزدانپناه و همکاران قبلی نوشته ای اگر از خدا بترسیم و روزه دار باشیم باید قضاوت به حق کنیم که اتفاقا نه تنها خودستایی نداشتند که برعکس به دلیل ضعف روابط عمومی عملکرد درخشان آنها کمتر به اطلاع مردم رسید.
  دوست عزیز الان که هیج کاری نمی کنند ببینید چگونه توی بوق و کرنا می کنند در حالیکه اونها آموزش را با آوردن رشته های دستیار تخصصی جراحی و زنان و زایمان متحول کردند و اینها حتی یک رشته کارشناسی ارشد هم نیاوردند.
  اونهمه پروژه عمرانی و بیش از 60 پروژه کنونی حاصل مدیریت همان بزرگان بود.
  دوست عزیز الان که مدام در صدا و سیما هستند و کارهای قبلی را به نام خودشان تبلیغ می کنند.
  همه می دانیم که تنها عیب امثال دکتر چمن و دکتر یزدانپناه کله شقی و زیر بار حرف زور بی حساب نرفتن بود.
  شما مطمین باشید اگر اونها آدم های منفعت طلبی بودند با ساخت و پاخت با نماینده ها تا ده سال دیگر هم حکومت می کردند.
  بزرگترین مشکلی که الان دانشگاه را بر باد داده سفارش پذیری و منفعت طلبی است.

 31. احسان می گوید

  من خیلی با کارکنان و مدیران و رشته شان اشنا نیستم وی ایا واقعا کسی که امور دام خوانده معاون اجتماعی بوده و حالاپشتیبانی است؟مگر پشتیبانی خدمات نیروی انسانی و کارمندان را انجام نمیدهد؟با اموردامی میشود همچین کار را انجام داد؟

 32. شهروند می گوید

  تیر خلاص ایلامی و باج دادن به تاجگردون برپیکریه معاونت پشتیبانی دانشگاه فردی که هفت سال سابقه دارد بود. دانشگاه دارد زیر پای خود خواهی ایشان میسوزد

 33. همشهری 6 می گوید

  در دانشگاه علوم پزشکی همه چیز امکان ندارد.

 34. هیات علمی می گوید

  دکتر ایلامی برای گسترش رشته های دانشگاهی و جذب هیات علمی خیلی ضعیف عمل کرد.

 35. شهروند می گوید

  معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی که زمان دکتر چمن ازمسئول دفتر ریاست دانشگاه بر کنار شدوهمه مسئولیت ها ومعاونت اجتماعی که فاقد چارت سازمانی میباشد اون هم نزدیک به یکسال سرپرست شایسته معاونت پشتیبانی دانشگاه میباشد ؟

 36. بویراحمد می گوید

  یکی از گزینه های مهم در پیشرفت هر مدیری مشاور ان می باشد. ایلامی چون مشاور خوب و دلسوزی نداست تا حالا موفق نبوده است.

 37. کارشناس ستاد دانشگاه می گوید

  خانم دکتر حسینی آدم خوبی هست اما حداکثر برای دانشکده پرستاری نه معاون آموزشی دانشگاه.
  یا دکتر نوریان پرستاری چطور شده رئیس بیمارستان بزرگ یاسوج که فکر نکنم حالا حالاها به بهره برداری برسه.
  پشتیبانی دانشگاه که جز تاسف چی بگویم.
  قایم مقام رئیس هم کارشناس پرستاری و فوق لیسانس سیاسی اون را کجای دلم بزارم.

 38. شهروند می گوید

  بزار واقعیت ها گفته شود که بابویی چگونه به معاونت پشتیبانی دانشگاه رسید؟

 39. آریوبرزن می گوید

  جانا سخن از زبان ما میگویی
  همیشه آدم های ضعیف کسان ضعیف را دور خود جمع می نمایند. ما که در بدنه دانشگاه هستیم دردها را بیشتر حس میکنیم. دانشگاه مرکز استان باید رو به توسعه باشد این که محقق نشد بی احترامی به نیروهای توانمند و علمی بومی به حد اعلا رسیده و نمایندگان ضعیف مردم فقط معامله گران خوبی هستند. امیدوارم مسئولین کشور بخود ایند و تا دیر نشده اقدامی بنمایند…

 40. دو کلمه حرف حساب می گوید

  دو کلمه حرف حساب در احوال این روزهای علوم پزشکی استان
  مگر نه قانون ششم توسعه گفته که هییت رییسه دانشگاه را از کار انتفاعی منع کرده پس فقط سازمان بازرسی و محاسبات بررسی کنه که چطور از همه مزایا و حقوق و مدیریت و کارانه برخوردارند و علاوه بر آن درآمد آنچنانی از کلینیک و درمانگاه و بخش و بیمارستان دارند. لابد همین منافع باعث می شه که برای بیشتر ماندن سفارش پذیر باشند و تسلیم صاحبان قدرت باشند.
  عملکردشون هم که قربونش برم. برگزاری آزمون استخدامی یه نمونه واقعی از کارشون بود.
  تا حالا خوش خدمتی به نماینده ها بود برای خوش خدمتی به استاندار محترم که گفته از خانم ها در معاونتها استفاده کنن یک خانم پرستار را گذاشتن جای یه پزشک متخصص؟!؟؟؟
  واقعا خسته نباشند

 41. کارشناس ارشد بهداشت می گوید

  البته معاونت پشتیبانی وابستگی به هیچ گروه سیاسی نیست فقط یک شخص منافع طلب است این اشتباه دکتر تاجگردون است که با بکار گیری ایشان با آبروی یک استان بازی کرده

 42. بیوراحمد می گوید

  حرص بخورید

 43. همشهری می گوید

  آره بزرگوار . تازه معاون پشتیبانی بیشتر بنگاه داری و مغاره داری میکرده تا دنبال مسائل اداری و دانشگاهی باشه . دکتر چمن ایشون را به عنوان مسیول دفترش با وجود اصرارهای مکرر نماینده ( تاجگردون ) نپذیرفتش حالا ایلامی مهمترین و حساس ترین معاونت دانشگاه را به او سپرده که فقط 7هفت سال سابقه کار دارد و فقط اومده معاملاتشون تکمیل کنند

 44. ارام می گوید

  این بدبختی حاصل خشک بودن و کله شقی و برخورد بد یزدانپناه و چمن میباشد اگر با تاجگردون مشکل داشتند سعی میکردند سر همشهریان ایشان خالی کنند وگرنه تغییر ی رخ نمیداند تا شاهد این اتفاقات باشیم چمن به یک استان دیگه رفت یزدانپناه هم بدنبال نظام پزشکی بود که موفق نشد

 45. از گچساران می گوید

  جناب آرام اتفاقا بیشترین پیشرفت های بهداشت و درمان گچساران در همان دوره ریاست دکتر چمن و دکتر یزدانپناه بود اشتباه نکن اونها در برابر زیاده خواهی برای خواص ایستادگی کردند اونها با رانت خواری و پارتی بازی مخالف بودند.
  همه قبول دارند که اونها دنبال عدالت بودند و هیچ وقت در حق گچساران کوتاهی نکردند
  ام آر آی گچساران و سی تی اسکن گچساران و کلینیک گچساران و خیلی از پیشرفت های دیگر در گچساران و باشت مشابه یاسوج و دهدشت مربوط به همون دوره هست.

 46. از مدیران فعلی می گوید

  آقای محترمی که با نام آرام مطلب نوشته ای همه ما که حتی از مخالفین سیاسی دکتر چمن بودیم اما شاهد بودیم و یقین داشتیم که دکتر چمن شخصیت بزرگی بود که سرحد و گرمسیر و یاسوح و گچساران براش هیج فرقی نمی کرد و در عمل هم نشان داد.
  و اما در مورد آقای دکتر یزدانپناه که گفته می شود که با گچسارانی ها خوب نبود هم واقعیت نداره معاون درمان مجبور بود پزشکان متخصص و تجهیزات را براساس نیاز و محرومیت تقسیم کنه و چون خشک موضع قانونی می گرفتند این حرفها گفته می شود.

 47. ناشناس می گوید

  سلام دکتر ایلامی چه کرد . فقط دانشگاه رو نابود کرد . با معاونین جدیدش . متاسفم برای ایشون

 48. خاتون می گوید

  مقصر تمام بدبختی های این استان نمایندگان هستند،وقتی تو استانی که تحصیلات عالیه جوانان و نخبگی بزرگان آن شهره ملی دارد،زارعی و عدل هاشمی بدون یک روز سابقه تحصیل دانشگاهی نماینده مردم در مجلس می شوند برآیندی جز مدیران ضعیف نخواهند داشت.حتی مدرک دکترای تاجگردون هم جعلی از آب دراومد
  در هیچ دوره ای همچون دوره کنونی مدیرانی با این وضع وجود نداشته است.آدمهایی ضعیف،بدون تعصب به حق الناس و بیت المال،فاقد تخصص و تعهد که راز موفقیت آنها ضعف شخصیتی و کرنش در مقابل شخص تاجگردون بوده و وابستگان و نزدیگان ایشان وگرنه زارعی و هاشمی هیچ تاثیری در تصمیمات سیاسی و اداری مرکز استان ندارند.این دو بزرگوار فقط منافع فامیل نزدیکشون تامین شود دیگر مشکلشان حل شده و خود را درگیر موضوع نمی نمایند چراکه سطح معلومات و نفوذ آنها بیشتر از افراد فامیل نمیشه

 49. همشهری می گوید

  جناب ……خودت با دست خودت گورت راکندی خصوصا با برداشتن نیروهای توانمند انگشت شماری مثل استوار و جایگزینی نیروهای ضعیف و حرمت شکن و بی تجربه ای مثل بابویی و حسین پور و … حالا قبل از اینکه مردم اقدام کنند خود محترمانه استعفا کن . چرا که صبر مردم بیر اومده

 50. پاسخ به ارام می گوید

  جناب ارام کدام همشهری شما بود که چمن یا یزدانپناه او را اذیت میکردن؟ از قضای روزگار در همان زمان ضعیف ترین همشهریهای تاجگردون در مدیران علوم پزشکی هم جایگاه معاونت داشتند. ولی در این دوره کار ازکارگر هم گذشت و کار از انتخاب ضعیف به انتخاب بد کشیده. دوست ندارم نام ببرم ولی خدا وکیلی همه دارن به بعضی معاونتها میخندن. تا اسمشونو میاری واکنش ادمهای بیظرف و بیتفاوت هم دیدنی و خنده داره. این انتخابها خیانت به مردم استان اعم از گچسارانی و بویراحمدی و کهگلویه ای است. یقین دارم هیچ هم استانی راضی به انتخاب ادمهای ناتوان و نامناسب به مدیریت سلامت خودش نیست و اگر بدانند و بشناسند که چه ادمهایی هستند حتما اعلام برائت میکنند. یکی از این معاونین را برای درمانگاه استعلام کرده بودند پاسخ حراست این بود که نمیتواند. یکی که وضعش مشخصه ، ای خدااا خودت اگاهی

 51. همدرد می گوید

  لطفا با حوصله بخونید…اقای …… روزی که اومد یاسوج هیچی نداشت اگه بچه های اداره اطلاعات میخوان برای رضای خدا و مردم کارکنن بیان و این مطلب را بررسی کنن ببینن که در این چند سال حتی با حقوق نجومی هم نمیشه اینهمه ملک باغ شیراز و …خانه تهران .و..خرید اون موقع میفهمید که چرا اینقدر باج میده …اصلا پیشرفت دانشگاا و استان برای ایشان مهم نیست …اخرش هم که نورابادیه و خودشو استان فارسی میدونه

 52. آرش می گوید

  معاونت درمان ضعیفترین معاونت.درمان پوکیده.

 53. ناشناس می گوید

  کامنت همشهریمان بانام آرام از همه جوک تر بود، انتخابهای معاونین جدید یک طرف. این کامنت خودش یک طرف، بابا شماها کی هستید خداییش چه فازی دارید …بحث انتخاب معاونین ناکارآمد است ای خدا کجاین استان کی باید پیشرفت کندچندقرن دیگر؟

 54. سلیمانی می گوید

  خدا وکیلی چرااینقدر مقایسه میکنید ؟گذشته گذشت تمام شد حسرتش برای ما باقی مانده، هرچقدر پیشرفت در دانشگاه بدست آورده بودیم با سرکار آمدن تیم جدید دکترایلامی دوباره دهیار عقب برگشتیم پروژه‌هاهیچکدام پیشرفت ندارند همه چیز رکود بی عدالتی است ازهمه بدتر معاونت پشتیبانی بااین انتخاب واقعا که جای تأسف دارد

 55. کریم می گوید

  ایلامی دانشگاه را به باد داد دیگه چیزی ازش نمونده

 56. دنیا می گوید

  سلام
  چرا در استان این همه به دنبال تخریب هستیم.
  چرا کمک نمیکنیم هم استان های خود را
  آیا نویسنده مطلب یا مطالب به دنبال بر نیامدن خواسته های خود از مسئولین اقدام به تخریبشان می کنند.یا واقعا به فکر کمک به استان می باشند.
  خدا عالم است.

 57. احمد می گوید

  درمان و پشتیبانی واقعا اسفناک است .
  معاون درمان آدم بدی نیست ولی مدیریت نمی‌داند
  پشتیبانی هم که نه علم نه مدیریت نه آداب اجتماعی هیچکدام ….خدارحم کند

 58. حقیقت می گوید

  معاون پشتیبانی نه تجربه دارد نه علمش را دارد ، شمابپرس فشارخون چیه ؟ میگه درخواست بزنید اگرموافقت کردم ،خریداری بشودواقعا این چه انتخابی بود ؟
  خانم نازآفرین حسینی فرد خوبی است اما برای معاونت آموزشی ضعیف است.
  دکتر سبز پزشک خوبیست ولی نمی‌تواند امور درمان یک استان را رسیدگی کند همه چیزدرحال پسرفت

 59. همایون می گوید

  فصل نو زبان گویای واقعیت ،زبان صداقت
  خداوند پشت و پناهتان، مردم را نجات دهید

 60. همشهری می گوید

  اتفاقا دکتر سبز هم مدیر خوبی و انسان بزرگی . عدم مدیریت ایشان با برمیگردد به دکتر ایلامی که هیچ گونه اختیاری به معاونین نمیده . معاون درمان که اختیار جهت انتخاب مدیران و روسای بیمارستانش را ندارد چطور باید مدیریت کند . انصاف بخرج بدین که این نیز بدبختی این استان که ایلامی درست کرده

 61. ستادی می گوید

  شرمنده باشیم ازینکه دانشگاه به روزی افتاده که یک کاردان امور دامی که با رانت و سهمیه تا دکتری هم داره میره و هبچ تجربه ی بدردبخوری از مدیریت نداره و بی …..و بی …..و بی …هست بیاد کلیدی ترین معاونت دانشگاه رو که پشتیبانی هست بدست بگیره.آقای دکتر ایلامی..واقعا چه امتیازی ارزش ابنهمه کوتاه اومدن و بیخیال دانشگاه شدن رو داره؟واقعا چون از استان فارس هستی اینقدر بیخیالی یا …… بلد نیستی یا هردو؟

 62. همشهری می گوید

  اصلا غیر قابل انصاف است که بابویی را با دکتر سبز مقایسه کنید بابویی که بو…………..و دکتر سبز انسان شریفی است

 63. اجتهادی می گوید

  خداوند به دست اندرکاران شریف فصلی نو عزت دهد که به درستی و براساس معیارهای حق طلبانه به نقد عملکرد مدیریت علوم پزشکی می پردازند.
  اجرتان با امیرالمومنین

 64. ارام می گوید

  جناب ناشناس محترم که دنبال کردن دلایل را جوک میدانی باید دنبال این باشی که چه عاملی باعث شد این افراد وارد میدان شوند ظاهر بینی یکی از دلایلش است وقتی ببینند نحوه رفتار و برخورد با مردم ضعیف است وقتی معاونت درمان با یک پیمانکار فحاشی میکند سی تی اسکن و ام ار ای
  با بودجه ی که نمایندگان گرفته شده و معاونت انرا به خود میبندد معاونت پژوهشی آن دوره رشته اش آموزش پزشکی بود چمن فقط آمار سازی میکرد معاونت بهداشت لیسانس بود و فقط گروهی با سالوسی اطراف چمن را گرفته بودند قانون اگر بود برای گچساران بود قانون نزد خودشان واژه ی بیگانه بود

 65. ارزیاب می گوید

  البته عزیزان آرام به گونه ای حقیقت میگوید
  معاونت پشتیبانی دوره چمن دل بکار نمیداند
  معاونت پژوهشی رشته اش پژوهشی نبود
  معاونت بهداشت یک کارشناس بود شاید تجربه خوبی داشته باشد ولی یک محقق واقعی نبود
  معاونت درمان تمام نیروهایش را از مناطق نزدیک خود انتخاب کرده و بد اخلاق هایی داشت
  مطمئن باشید کسانی هم هستند که خود را با این افراد مقایسه میکنند و اغلب از فاکتورهای ضعف استفاده میکنند و میگویند ما در این جنبه بهتر هستیم و اجازه پست و ریاست به خود میدهند هیچ کدام از ما کامل نیستیم همه ضعفهای داریم اما متاسفانه آن را میبینیم

 66. سهراب می گوید

  هیچ مدیری برای استان دلسوز تر از یزدان پناه نبود .تنها عیب یزدانپناه این بود که اقوام خود رو در بیمارستانها کذاشت و کمی هم تند بود ولی واقعا برش داشت ولی معاون درمان فعلی هیچگونه برشی نداره و کسی حرفش رو گوش نمیده و صبح که از خواب بیدار میشه باخبر میشه که دیشب رییس بیمارستانش تعویض شده.

 67. همکار قبلی و فعلی مدیران می گوید

  جناب آرام و جناب ارزیاب
  من بدون هیچ جانبداری از کسی خدمت شما عرض کنم که عزیزان من هفته گذشته خود جناب رئیس و یکی از معاونینش هم اعتراف می کردند که تنها دلیل اومدن اونها توقعات بیجای نماینده ها بوده.
  دکتر عبدمحمد موسوی یکی از قویترین معاونین پژوهشی بوده که تا حالا دانشگاه داشته ضمن اینکه با تسلطی که خود دکتر چمن بعنوان یک مدیر با صلابت و محقق بزرگ داشتند حوزه پژوهش را مثل سایر بخشها هدایت می کردند.
  معاون پشتیبانی و دفتر فنی هم پا به پای مسولین دانشگاه کارهای بسیار بزرگی انجام دادند که فقط لیست پروژههای اون سالها را از دفتر فنی ما بگیرید متوجه می شید که چه کارهای بزدگی انجام دادند. این همه ساخت و ساز که دیگه آمار سازی نیست دوست عزیز.
  کارهای بزرگ درمان و زحمات دکتر چمن و دکتر یزدانپناه در تجهیز کردن ببمارستانها که آمارسازی نیست.
  کلینیک های تخصصی اون دوره و اونهمه تجهیزات بزرگ مثل ام آر آی و اسکن و غیره که آمارسازی نیست.
  خدائیش اگر اینها مثل اون دوره یکصد خانه بهداشت ساخته بودند چقدر تبلیغ می کردند.
  پروژه احداث دانشکده بهداشت و پرستاری که آمارسازی نبود عزیز.
  راه اندازی رشته های تخصصی جدید هم کار ماندگارشون بود.
  متاسفانه مسولین وقت و در معاونت های اون دوره و در روابط عمومی خیلی بیشتر باید آمار و اطلاعات می دادند که ندادند.

 68. همکار درمان می گوید

  سروران گرامی همه عالم و آدم می دونن که تنها دلیل نماینده ها البته بهتره بگیم اون یک نماینده در آوردن ایلامی عمل به سفارشات بود و الا در لیاقت دکتر چمن که شک نداشتند.
  اتفاقا از نظر عملکرد بهترین عملکرد تاریخ دانشگاه در دوره ریاست دکتر چمن بود.
  اما اگر تک تک معاونین و مدیرانش را با الان مقایسه کنید یقینا دانشگاه در اکثر زمینه ها پسرفت داشته. شاید تنها معاون خوب دکتر اریاد باشه که باقیمانده از دوره قبل هست.
  حتی دکتر غفاری در حراست دکتر پارسایی مدیر نیروی انسانی خیلی بهتر از الان بودند.
  معاون درمان با تجربه تر و قویتر بود.
  معاون بهداشت و معاون پشتیبانی الان دو تا کارشناس هستند که خیلی پایین تر از قبلیها هستند
  معاون دانشجویی که کاملا معلومه معاون دارو و غذا که ضعیف ترین معاون دوره قبل بود الان هم معاونه….
  اما دوستان انتظار پیشرفت هست نه اینکه یک پرستار بشه معاون آموزشی جای یه استاد تمام یا یه پرستار بشه ریاست بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی یاسوج…
  اگر قرار بود استوار عوض بشه آیا آدم قحطی بوده برای جانشین..

 69. جاویدان می گوید

  کسانی که از معاون درمان قبلی انتقاد داشتند و یا از معاون بهداشتی و یا پشتیبانی و یا آموزشی یا دانشجویی حضرت عباسی الان مقایسه کنند که اونها بهتر بودند یا اینها که جدید اومدن.
  بنظر می رسه که هم صورت مسئله و هم جوابش مشخص هست. مشکل از دخالت های نابجای اهل سیاسی کاری در امورات دانشگاه است که کار را به اینجا رسانده.
  اگر الان یک نطر سنجی بشه بالای ۹۰ درصد کارکنان و مردم از این اوضاع ناراضی هستند.
  پس خودمان را خسته نکنیم این شب ها فقط دعا کنیم که از اساس درست بشه. انشاالله

 70. شهروند می گوید

  نه نه داری اشتباه میکنی معاونین بخصوص معاونت درمان که آقای ایلامی اختیار نمی دهد به آنها همه کارهای خوب به نام خودش کارها ی بعد به نام دیگران ،حالا بگویم درود بربویراحمد و کهگیلویه واینکه پول نفت دارد سیاست استان را نابود می کند. وگچساران و باشت را کهگیلویه و بویراحمد که نفت ندارند باید زیر چکمه های تاجگردون نابود شود

 71. ارزیاب می گوید

  شک نداشته باشید معاونت پشتیبانی جدید یکی از بزرگترین اشتباهات دکتر ایلامی بود اگر قبلا اعتراض هایی وجود داشتن از مدیران قبلی بود که دوست داشتن مدت زمان بیشتری ریاست کنند اما حالا همه نگرانن بحث اخلاق و رفتار
  ایشان است در زمان چمن ضربات روحی زیادی خورده تحقیر شده نیامده کار کنه آمده زهره چشم بگیره آمده خودش را تخلیه روانی کنه

 72. یک کلمه حرف حساب می گوید

  الان قویترین عضو هیات رییسه کنونی دانشگاه ضعیف ترین عضو کابینه قبلی بوده و او هم کسی نیست جز جناب دکتر قایدی. درود بر نویسنده این یادداشت فصلی نو

 73. محمد می گوید

  همینکه بعضی ها اینطور به جلز و ولز افتادن نشون میده دکتر ایلامی درست عمل کرده خدا قوت دکتر جان

 74. کارشناس شبکه شهرستان می گوید

  عجب ترکیبی شده این تیم مدیریتی …..
  دراین تیم فقط دکتر اوریاد ازهمه واردتر و توانمندتر است که از تیم قبل مانده…
  بنظرم عوضش کنید تا تیم مدیریت یکدست شود…
  بقیه معاونت‌هارا برباد رفته بپندارید چاره ای دیگر نیست ، حقیقت هم تلخ است

 75. همکار می گوید

  از دکترایلامی بعید بود تغییرات باید بنفع پیشرفت باشد این تغییرات همه ناشی از بی توجهی به پیشرفت دانشگاه است

 76. حسین پور می گوید

  فصلی نو چه تیتری زدی خداوکیلی نمونه هستی.همان یک تیترخبر حرف و سخن از قلب چندهزارساله پرسنل دانشگاه علوم پزشکی است که از فراز افتخار افول کرده به قهقرا

 77. ساسان می گوید

  اي خدا نص…..ح……بشه رييس دفتر معاونت پشتيباني اي خدااااااا .حتي ……. كردن هم نداره سواد هيجي هم نداره .تو دولت تدبير واميد جاي بسي تامل هست نيروهاي احمدي نزادي رييس دفتر ميشن و پست ميكيرن .تا قيامت به اصلاح طلبان راي نميدهم از بس بي عرضه ان

 78. فايزه می گوید

  فصلي نو لطفا راجب مدير و معاوني كه در ازمون شركتي استعفا و لغو ابلاغ بخاطر اشتباهشون شدن و الان مشاور بابويي شده و ارتقا گرفته نيز مطلب بنويس ا….. بوق هست

 79. هيأت علمي می گوید

  كمي انصاف داشته باشيد همه كساني كه كامنت گذاشته اند اهل يك خانواده اند كه كل فك و فاميل را جمع كردند تا ابن كامنت ها را نوشتند محض اطلاع شما معاون پشتيباني در خال فارغ التحصيلي ار دوره دكتري مديريت خدمات بهداشتي است و معاون آموزشي دانشيار و عضو بنياد ملي نخبگان است و همتاي ايشان در پرستاري رياست دانشگاه علوم پزشكي بم را دارد و ديگري رياست تربيت مدرس را دارد و پرستاران با توانمندي هايي كه دارند عرضه بيشتر از اينها را دارند خواستم اسامي مورد نظر خود را جهت هيأت رئيسه معرفي نماييد مگر نه شما از همان قماشي هستيد كه با فحش و فضاحت معاونت مي كرديد متأسفم كه براي دستيابي به پيت و مقام كه به دليل بي لياقتي از شما گرفته شده در اين ماه مبارك شخصيت ها تخريب مي كنيد. دكتر ايلامي فردي خوشفكر و با بصيرت و عالم مي باشند و در انتخاب هايش اشتباه نكرده ايت. موفقيت ها را متأسفنه نمي بينيد افسوس به تنگ نظري بوير احمدي ها وقتي كه به همشهري خودشون رحم نمي كنند چه انتظاري هست كه نسبت به جناب دكتر ايلامي رحم و مروت داشته باشند اگر يك فارس زبان شيرازي بودند همانند دوره هاي قبل، كه جرأت قد علم كردن را نداشتنيد. اگر اين پيام تأييد نشد و ظاهر نگرديد اين سايت مغرضانه عمل كرده و خيلي موارد روشن مي گردد

 80. محمد می گوید

  بله دیگه همه می دونن این نظرات مغرضانه از خورجین کی بیرون میاد و سعی در تخریب چهره دانشگاه داره اما باید بدونه به لطف خدا تومار خودش و خانوادش برا همیشه پیچیده شده و داره آب در هاون می کوبه

 81. همشهری می گوید

  آقای محمد و دوست هیئت علمی
  اتفاقا اینا همه درد دلهای همه ی کارکنان دلسوز دانشگاه هست.البته بجز جیره خواران سیاسیون و بله قربان گو ها
  اونایی که تومارشون پیچیده خواهد شد منتظر باشند.یه کم چشمتونو باز کنید و بیطرف قضاوت کنید متوجه وضعیت دانشگاه میشید…بی عدالتی و تبعیض و جناح بازی دیگه از حد گذشته.کاش لااقل ادمای توانمندی بودن که جای دفاع داشته باشن.خیلیا دلشون برا دانشگاه و مردم سوخته که کامنت گذاشتن.ربطی به توهمات ذهنی شماها نداره

 82. همکار می گوید

  با سلام..هرچه بگندد، نمکش میزنند، وای به آن روزی که بگندد نمک..
  ان شاالله در این شب قدر همه دوستان وهمکاران عاقبت بخیر بشه .وان شالله همه خدمتگزان خوب برای مردم باشیم.
  عرضی ندارم..به درود

 83. همکار می گوید

  با سلام..هرچه بگندد، نمکش میزنند، وای به آن روزی که بگندد نمک..
  ان شاالله در این شب قدر همه دوستان وهمکاران عاقبت بخیر بشه .وان شالله همه خدمتگزاران خوب برای مردم باشیم.
  عرضی ندارم..به درود

 84. ایوب می گوید

  معلومه کامنت بعضی از دوستان دقیق خورده به هدف که جناب همشهری اینطور جواب داده

 85. عظمت بویراحمد می گوید

  دوستان از این به بعد فقط نظر بدهید که بنظر شما بهترین گزینه برای ریاست دانشگاه علوم پزشکی کدام است
  دکتر یزدانپناه
  دکتر محرابی
  دکتر حسین پور

 86. سلام دیگر می گوید

  با سلام خدمت عزیزان .در جواب اون همکار درمان که کامنت گذاشته که دکتر غفاری این جور بوده و اون جور باید حرف ها تو اول خوب تحقیق میکردی بعد کامنت میگذاشتی بدون که در دوران اقای دکتر چمن اختلاص هم صورت گرفته اما تو نمی دونی و سرمنشه اختلاص هم از همین اقا بوده ولی شما نمی دونید و اقای غفاری یه کارشناس بوده نه دکتر .،،. هه هه..،هه هه

 87. سلام دیگر و جوابی دیگر می گوید

  با سلام خدمت عزیزان .در جواب اون همکار درمان که کامنت گذاشته که دکتر غفاری این جور بوده و اون جور باید حرف ها تو اول خوب تحقیق میکردی بعد کامنت میگذاشتی بدون که در دوران اقای دکتر چمن هم صورت گرفته اما تو نمی دونی و سرمنشه اخ…..هم از همین اقا بوده ولی شما نمی دونید و اقای غفاری یه کارشناس بوده نه دکتر .،،. هه هه..،هه هه

 88. کارمند دانشگاه می گوید

  بابا دکتر چمن دقیقا چ کاری کرد ، شما فقط حامی چمن هستید و شدیدا تحت فشار ، نوش جاااان ، دکتر نعیمی در معاونت بعداشت و دکتر قائدی در معاونت دارو و غذا عملکردی خوبی دارن ، اینو هم بگید ک زمان آقای …. اختلاص شد با همکاری آقای ….. ( معاون ….. اسبق ) ، البته ی جوری میگید نمایندگان در دانشگاه همکاری دارند ، مثل اینکه جناب چمن کاملا خود کفا بوده … ، الکی صحبت نکنید برادران ، شما حامیان چمن و معاونین بر کنار شده هستید فقط ، یا حق…

 89. کارمند دانشگاه می گوید

  سلام
  اگر توجهی به نظر ها کرده باشید ، اکثرا دارن خرف از افراد خاصی میزنن ، دکتر یزدان پناه ، دکتر قیطاسی ، دکتر موسوی و… ، و چون کمی فشار بهشون وارده ، بدون منطق صحبت میکنند ، به قول معروف ک میگه، آبو بریز جایی ک میسوزه
  خدانگهدار سوختگان

 90. باران می گوید

  بحث طرفداری دکتر چمن و دشمنی با ایلامی نیست،بحث نارضایتی کارکنان هست ،بی عدالتی هایی که میبینند ،ارتقاءشغل های نا به جا،اگه یه کم با دید منطقی به قضیه نگاه کنید متوجه میشید…

 91. همشهری می گوید

  بسیار مطلب متین ، سنجیده و به حقی بود
  معاون پژوهشی ایشان که هیچ گونه مقاله ای نداره، واقعا یکی از دوستان محقق ازشون پرسیده بودن مقاله Q1 چیه ، روحش هم خبرش نداشت. این برای استان یعنی فاجعه. یعنی تحمیل تاجگردون و به مسخره گرفتن بویراحمد.

 92. مطلع می گوید

  اولا که اون به قول شما اختلاس مربوط به چاپ نشریات وزارت و در زمان آقای دکتر ایلامی بوده و قبلا آقای غفاری در همین سایت فصلی نو شفاف سازی کردند.
  بنابراین اصلا اختلاسی نبود در زمان ایلامی و با امضای ایلامی بود و بنده خدا غفاری هم هیچ تقصیری نداشت.

 93. یا حق می گوید

  عزیزان فصلی نو لطفا لینک پاسخ آقای مهندس غفاری به شایعه اختلاس را بگذارید چون این سه کامنت آخری پیگرد قانونی دارد و بی جهت تهمت زده اند مگر نه آقای غفاری به صراحت گفتند که در دوره معاونت ایشون و توسط دکتر ایلامی و با هماهنگی وزارتخونه یک کارهای چاپی انجام شده بود که برخی فکر کردند تخلفی صورت گرفته.
  حالا چرا یک نفر از خدا بی خبر اومده به نام سلام دیگر و کارمند دانشگاه تهمت و افترا زده که البته جرم سنگینی مرتکب شده است.

 94. ناشناس می گوید

  http://faslino.com/44404-2/
  این هم لینک پاسخ مهندس غفاری به اون شایعه.
  باید کسانی که بی جهت تهمت زده اند در دنیا و آخرت پاسخگو باشند.

 95. حقیقت یاب می گوید

  لعنت بر کسی که در این ماه رمضان تهمت ناروا می زند.
  دوره ریاست دکتر چمن دیانت و صداقت در دانشگاه حاکم بود.
  رشید غفاری و پرویز یزدانپناه هم مثل دکتر چمن شجاع و پاک دست بودند.
  پاکدشت و عدالتخواهی اون تیم مدیریتی باعث خشم سیاست زدگان شد اونوقت یک نفر از همه جا بی خبر فقط برای تخریب اومده در اینجا کامنت خلاف حق گذاشته.
  حالا پاسخ آقای غفاری به اون شایعه اختلاس یا به قول اون فرد اختلاس را که همین فصلی نو قبلا منتشر کرده در ادامه بخوانید.

 96. حقیقت یاب می گوید

  فصلی نو ،بدنبال انتشار یک خبر با تیتر (“پسا ماجرای” ۸ میلیارد تومان واریزی بیمه سلامت به حساب دانشگاه علوم پزشکی که سر به نیست شد) معاون سابق بهداشت استان در تماس با فصلی نو نسبت به این خبر واکنش نشان داد .به گزارش فصلی نو ،رشید غفاری در واکنش به این خبر بیان کرد: شما یک عنوان تحریک کننده برای خبر خودتان انتخاب کردید ،یک جایی ابهامی اگر وجود داشته باشد میبایست از فردی که مواخذه کرده اید سوال کنید .غفاری در پاسخ به این سوال که آیا این پول توسط بیمه سلامت پرداخت شده است گفت : قطعا این پول توسط بیمه سلامت پرداخت شده بود ،ما هم می گوییم پرداخت شده است مگر ممکن است ۸ میلیارد به حساب یک دستگاه پرداخت شود و کسی منکر شود .

  وی اضافه کرد : برای همه پرداخت ها دستگاههای دیوان محاسبات ،سازمان بازرسی و رسیدگی خود وزارتخانه نظارت کافی وجود دارد،همه مدارک موجود است .

  معاون سابق بهداشت و درمان استان با اعلام اینکه ۶ سال معاون بهداشت استان بوده است ،ادامه داد : آقای دکتر چمن در یک استان دیگر فعالیت دارد و این اتفاق در زمان ایشان اتفاق نیفتاد ،و این در  حالی است که در زمانی که این پول پرداخت شد دکتر ایلامی امضا کرده است و همه مدارک و اسناد موجود است .

  رشید غفاری گفت : این پول برای همان مواردی هزینه شد که از وزارتخانه نامه ارسال کرده بودند و ما نمی توانیم خارج از ردیف بودجه ای که اعلام شده است هزینه کنیم .

  غفاری افزود  : دو نوع پرداخت از طرف بیمه سلامت پرداخت می شود که یکی صندوق است که خود بیمه از دولت می کند و به ما پرداخت می کند و یکی هم از محل یک درصد ارزش افزوده  از طریق وزارتخانه به صندوق بیمه و از طریق صندوق به ما پرداخت می شد.

  وی ادامه داد : معمولا پولهایی که از طریق وزارتخانه ارسال می شود میبایست به ۳ طریق خرید دارو ،آموزش و خرید تجهیزات پزشکی هزینه شود و برای این ۸ میلیارد تومان نیز آمده بود که ۲ میلیارد از این پول برای یکی از برنامه های کودک در شبکه دوم که جنبه آموزشی داشت ،هزینه شود و مابقی هم مربوط به همان کتاب و جزاوات بود که عینا طبق دستور وزارت خانه بوده است.

  غفاری مجددا تاکید کرد که این اتفاق در زمان دکتر چمن رخ نداده است.

   

 97. حسابدار مطلع می گوید

  فصلی نو که همواره دنبال حق و حقیقت بوده بهتر از همه در جربان اون موضوع اختلاص!!! هست چرا اینجا یکنفر اومده و به آقای غفاری مومن و پاک تهمت زده.
  آقای غفاری قبلا جواببه شفاف داده و گفته که اون کار کاملا قانونی و برای وزارت بهداشت بوده و در زمان ریاست دکتر ایلامی بوده چرا برای تخریب چهره یک شخصیت بزرگ مثل دکتر چمن می گویید در دوره دکتر چمن بوده.
  از خدا بترسید سید رشید غفاری هم خدایی دارد
  واگذار به جدش امامزاده علی

 98. کارگزین می گوید

  ای کسی که با عنوان سلام و سلامی دیگر و کارمند اومدی حرف نابحق زدی.
  اولا که اون دکتر غفاری که یک نفر گفته بود مدیر خوبی بود دکتر غفاری مدیر قبلی حراست منظورش بود.
  ثانیا مدیران قبلی دانشگاه همه از چهره های پاک و صادق بودند که اگر اهل زد و بند بودند تا سالیان سال مدیریت می کردند.
  آقای رشید غفاری هم مدیر توانمند و کاربلد و درستکاری بود.
  جرم اونها حق خواهی بود جرم اونها مبارزه با رانت خواری بود.
  انشاالله بزودی یک متخصص شجاع مثل دکتر یزدانپناه می شود رئیس دانشگاه اونوقت تکلیف این افراد نالایق مشخص می شود.

 99. محقق می گوید

  دوستان عزیز
  چمن حتی معاونانش از او حرف شنوی نداشتند هر کدام ساز خودش را میزد چقدر رتبه پژوهشی کاهش یافت چمن در سطح یک معاونت بهداشتی بود دکتر ایلامی تعامل خوبی با نمایندگان دارد معاونینش احترامش را دارند اقای بابویی هم
  یک فردی میباشد که اگر ناراحتی از شما داشته باشد مستقیم نشان میدهد دو رو نیست چمن به دنبال آمار سازی بود یکسری مراکز بهداشتی بدونه امکانات در چند روستا زد ویکسری دستکاری آماری در مرگ ومیر مادر ونوزاد که خودش را مطرح کند عاشق خودستایی از خود بود استاد فرزانه دانشمندی نمونه که هیچکدام نبود

 100. کریمی نژاد می گوید

  بنظر من هم باید ریاست تغییر کند و یکی از گزینه های زیر هر چه سریعتر جایگزین شود
  دکتر پرویز یزدانپناه
  دکتر صدرالله محرابی
  دکتر حسین پور جراح
  البته دکتر روزبهی و دکتر هیبت الله صادقی هم گزینه های خوبی هستند.

 101. کارشناس ارشد بهداشت می گوید

  جناب که با نام محقق کامنت گذاشتی خداوکیلی من کاری به دکتر ایلامی و دکتر چمن ندارم یعنی نیازی بهشون نداشتم و ندارم اما چمن شایسته وزارت بود و در دوره او بزرگترین پروژه ها و بهترین عملکرد را داشتیم.
  آمارها که بیشتر ما در بهداشت تهیه می کنیم خداوکیلی پیشرفت ها در دوره ریاست دکتر چمن عالی بود.
  دکتر چمن از صادقترین مدیرانی بوده که این بییت و پنج سال من از نزدیک باهاشون کار کردم.
  دکتر چمن نیازی به تعریف نداره یک چهره ملی توانمند هست شایسته نیست این ماه رمضونی تخریب کنیم و مرتکب گناه بشیم.

 102. ناشناس می گوید

  دکتر یزدانپناه بهتربن گزینه برای ریاست است.
  البته دکتر قیطاسی و دکتر غلام نژاد هم بد نیستند

 103. عضو هیات علمی می گوید

  اگر کسی رزومه دکتر چمن را بخواند حتما به داشتن چنین هم استانی فرهیخته و دانشمندی افتخار خواهد کرد.
  قدر داشته هایمان را بدانیم و غرض ورزانه ایمان خودمان را نسوزانیم.
  من در دوره دکتر چمن هیچ مسولیتی نداشتم الان هم اتفاقی این لینک را چون دوستی فرستاده بود وارد شدم.
  اما عزیزان من دوست و دشمن معلومات و استعداد کم نظیر و مدیریت قاطع ایشون را قبول داشتند.
  حالا اینکه با نماینده ها تعامل نداشت یک حرفی اما الان بهتر است بگوییم برای این وضع موجود چکار کنیم به هر حال گذشته ها گذشته.

 104. ناشناس می گوید

  والله اگر ما معاون دکتر چمن بودیم دکتر چمن با قدرت و شجاعت بر همه ما مدیریت می کرد و مواظب بود که قانونمند کار کنیم کی جرات می کرد حرف شنوی نداشته باشه. البته تفویض اختیار منطقی به معاونت ها کرده بود.
  در اظهار نظرها از خدا بترسیم

 105. حسینی می گوید

  اینها چقدر بیکار و بدبخت هستند که هنوز درحال مقایسه وضعیت دانشگاه با زمان دکتر چمن هستند
  خوب است از خودتان دفاع کنید لازم نیست گذشتگان را وارد این موضوع کنید
  همه دوست و دشمن میدانند که ریاست قبلی دانشگاه فردی هوشمند و قدرتمند و عدالت گرا بودند ، به هیچ کس باج نداد
  به هیچ وزیرووکیلی قول خلاف قانون نداد وارد هیچ بازی سیاسی نشد
  دکتر چمن باقدرت تمام افرادناتوان و پخمه را عنض

 106. کم حوصله می گوید

  عزیزان روزه دار دست از کامنتهای تند بردارید اگر کسانی بخواهند ادامه دهند اونوقت فقط امین بابویی بررسی شود عمق فاجعه در علوم پزشکی مشخص می شود. ادامه ندهید.
  پس بیایید به فکر اصلاح باشیم که بزودی نشست های اصلاح طلبان دانشگاه برگزار خواهد شد و تصمیمات به اطلاع عموم و به اطلاع وزارت بهداشت و به اطلاع نمایندگان مجلس خواهد رسید

 107. حسینی می گوید

  و ناتوان را تغییر داد و سایرین را با احترام تودیع نمود و قدرتمند مدیریت کرد وضع الان دانشگاه کاملا بهم ریخته است

 108. کمالی می گوید

  دکترایلامی در انتخاب‌هایش گزینه های خوبی را بکار نگرفت ولی درهرصورت تحمیلی بود یاهرچه ولی بهر حال قابل تحمل و قابل احترام هستند. ولی بدترین و فاجعه بارترین انتخابش معاونت پشتیبانی بود افتضااااح

 109. بویراحمد زنده هست می گوید

  عظمت بویراحمد و دانشگاه با ریاست دکتر یزدانپناه یا دکتر محرابی.
  اگر دکتر نیک بخت نخواهد نماینده مجلس شود گزینه خوبی برای ریاست دانشگاه است.

 110. نیما می گوید

  شمارابخدا از پشتیبانی دیگر ننویسید همه میدانند چه ……..برای دانشگاه پیش آمده.
  بااین کامنتها دیگر فهمیدم او اصلا نباید در علوم پزشکی می بود ظاهراً امور دام خوانده مگر ما چه هستیم که آمده بااین رشته تحصیلی مدیریت دردانشگاه میکند

 111. ناشناس می گوید

  فصلی نوبااینکه تازه کار هستی ولی تیتر عالی زدی روشنگری ات بنفع مردم است

 112. امیری می گوید

  ای کامنت گذاری که در همه کامنتهایت ،،ح،، را ،،خ،، مینویسی، و اختلاس را ،،اختلاص،، نوشته ای وقتی میگوییم کاردان امور دام بدرد علوم پزشکی نمی‌خورد ادله مان همین نداشتن سواد املایی و انشایی توست برواستعفا بده تاترا برنداشتند زود باش که پایت روی پوست موز است

 113. صنعتی می گوید

  ایلامی را بیچاره کردند دست بردارید اوهم تحت فشار بوده مجبورش کردند انتخاب‌هایی داشته باشد که دلش نمی‌خواهد اما بعضی انتخابها واقعا رتبه دانشگاه را و وجهه ی دانشگاه را شدیدا خدشه دارخواهد داشت مثل معاونت پشتیبانی که هرروز آنجا دعوا و سروصدا برپاست هرروز جر و قابل

 114. ناشناس می گوید

  من فقط دوستانه توصیه می کنم که مدیرانی که الان زیر سوال رفته اند برای دفاع از خودشون سعی نکنن قبلی ها را تخریب کنند امروز اگر مدیران زحمت کشی که باز هم یه گوشه ای در این دانشگاه دارند زحمت می کشند مثل غفاری و یزدانپناه و استوار را تخریب کنید فردا نوبت بابویی و سبز و نعیمی می رسه. بهتر است که از عملکرد خودتون دفاع کنید.
  آسیاب به نوبت است
  من هفته قبل حضوری هم به تعدادی از اعضای هیات رئیسه گفتم که با منطق از خودتون دفاع کنید و همیشه از زحمات قبلی همه گذشتگان تقدیر و تشکر کنید.

 115. ناشناس می گوید

  گذشته ها که دیگر تمام شد حسرت و آه آن برای ما مانده است از گذشته سخن گفتن فقط داغ دل تازه می‌کند حیف آن همه تلاش و فعالیت و عدالت و باج ندادن از یاسوج تا لیکک اما الان هم حرفی نیست

 116. پاسخ به محقق می گوید

  توکه هنوز املای نوشته کامنتت آنقدر غلط دارد چرااسمت را محقق گذاشته ای ، ازخودت بنویس که هیچ هستی برو جانم ، لازم نیست از گذشته و حتی از مدیران فعلی چیزی بنویسی هرچه بیشتر بنویسی ماهیتت بیشتر نمایان میشود برای خودت خوب نیست

 117. ناشناس می گوید

  فصلی نو تو را خدا دیگه کامنتها را نزارید.
  همه متوجه شدند. آتش بس

 118. بویراحمد زنده باد می گوید

  کاردانشگاه را بجایی کشاندید که بایست یک اقدام اساسی وعاجل بدست مدیران بویراحمدی رقم بخورد تمام مدیران دانشگاه شده گچسارانی این چه وضعی است اگر مدیران لایقی بودند باز حرفی نداشتیم اما این افراد برگزیدگان یک گروه خاص هستند دانشگاه به فنامیرود

 119. دشت آزادی می گوید

  سخن چون از دل برآید بر دل نشیند
  آه و ناله ازاین تیترخبری که داغ دلمان راتازه می‌کند

 120. در جواب کریمی نزاد می گوید

  دوست عزیز و بزرگوار
  جناب دکتر یزدانپناه به درد ریاست نمی خورد
  ایشان طایفه گرا میباشند و در زمان مدیریتش به همه اثبات شده ایشان کنترلی بر رفتارشان ندارد هر وقت عصابانی شود حرفهای بسیار زشت که در شان یک دکتر نیست بر زبان میاورد ایشان از برادرش مشاوره میگیرد که از حس منافع طلبانه ای برخوردار است

 121. ممدوح می گوید

  دانشگاه از طریق کنترل از راه دور مدیریت میشه. سنسورش دکتر ایلامی و کنترلش دکتر تاجگردون است وقتی استاد چمن سفارشات نمایندگان را نپذیرفت آنها دنبال کسی بودند که گوش به زنگ باشد. پذیرفتن دکتر ایلامی یعنی چراغ سبز ضمنی به نمایندگان.

 122. ناشناس می گوید

  بین گزینه های مطرح دکتر یزدانپناه بهترینه.
  بعدش دکتر حسین پور.
  دکتر ملک پور رادیولوژیست هم بسیار بسیار گزینه مناسبی هست البته اگر بپذیرد.

 123. در جواب ممدوح می گوید

  بزرگوار
  نماینده باید با مدیر در ارتباط باشه و با هم در ارتباط باشه مدیر با کمک نماینده بودجه میگیرد با کمک نماینده به کاستی ها پی میبرد موضوع پست گرفتن آقای فلان نیست اصل مردم هستند اگر چمن به نماینده مردم توجه نمیکردند یعنی مردم مهم نبودند خودش و اطرافیانش مهم بود

 124. ناشناس می گوید

  بزودی زود تکلیف دانشگاه کاملا مشخص خواهد شد طیف سیاسیون کهگیلویه و هم در بویراحمد بشدت از وضع موجود دانشگاه ناراضی اند
  تکلیف این تیم ضعیف هم مشخص خواهد شدتابه تاریخ بپیوندند

 125. ناشناس می گوید

  جناب ناشناس بهتر نیست که اینبار ریاست دانشگاه به یک غیر پزشک برسد دکتر ملک زاده و یا دکتر روزبهی بسیار مناسب هستند.

 126. گچساران می گوید

  عزیزان لا اقل قدرت نفس کشیدن دارید ما در گچساران قدرت نفس کشیدن هم نداریم

 127. همشهری می گوید

  باسلام از شما میپرسم واقعا شما یه دونه مدیر تو این استان نام ببرید که شایستگیه مدیری قوی داشته باشند همه بر اساس رانت پازی پارتی مدیر هستند همه جایه استان ما صعف و ناتوانی هست شایسته سالاری وجود ندارد همه به واسته است تا زمانی که طایفه گری تو این استان هست بهتر از این نمیشه این استان از اون بالا بگیر نمایند مجلس تا این پایین همه وز طایفه گری هست کسی به فکر استان نیست همه به فکر خود و طایفشون هستند زیاد نمیخاد خودتون را خسته کنیند این استان با این افکار مردم و مسعولین بدتر از این میشه که بهتر نمیشه

 128. کهگیلویه و بویر احمد می گوید

  درود بر فصلی نو تا کنون این همه کامنت ان هم از اساتید ندیده بودم دموکراسی همین است

 129. فازل می گوید

  در جواب بزرگواری که فرمودن در زمان دکتر چمن مردم مهم نبودن.اول اینکه دکتر بومی منظقه بود و عرق و غیرت بومی بودن داشت.دوم اینکه حضرتعالی انگار حتی یکبار هم دکتر چمن را ندیده اید و نه هرگز با نحوه ی مدیریتشون آشنایی دارید.سوم اینکه الان به نظر حضرتعالی مردم خیلی مهم اند؟شما ای طور برداشت می کنید؟

 130. سید رضا می گوید

  دوستان عزیز ، الکی ب خودتان فشار وارد نکنید
  دکتر ایلامی چون هم استاندار و هم نمایندگان پشتش هستن
  فعلا موندگاره ، شما هم دارید خودتونو خسته میکنید ، بابا بگیرید بخوابید این ماه رمضون ،

 131. ناشناس می گوید

  دکتر یزدانپناه با تجربه هست و پشتیبانی بویراحمد سردسیر و گرمسیر را دارد و شجاع و نترس هست بنظرم بهترین گزینه هست چون اگر بیاد کل کابینه را نوسازی می کنه.

 132. مهدی می گوید

  مگر قراراست رییس عوض شود ؟ بنابراین دکتر یزدان پناه گزینه خوبی است دکتر ملکپورهم خوبست

 133. در پاسخ به ناشناس می گوید

  یزدانپناه حامی خودش و خانواده اش

 134. اسماعیل می گوید

  ٱره اگه یزدانپناه بیاد کابینه رو نوسازی میکنه و اعضای خونوداش رو میذاره آزموده رو دوباره آزمودن خطاست قبلا که معاون بود چه گلی به سر دانشگاه زده که حالا خودشو کاندید میکنه

 135. دانشجو می گوید

  عزیز
  یزدانپناه هم یکی مثل بابویی میباشد دیگر بهروز یزدانپناه تو دانشگاه میگردد و کارمندان و هیات علمی را به پشتوانه پرویز یزدانپناه تهدید می کند دوست دارید در دانشگاه خفقان و محدودیت ایجاد شود دیگر دوره این افکار و اینگونه افراد گذشته

 136. کارمند آموزش می گوید

  یزدانپناه خیلی وقته دنبال جای دکتر محرابی بوده وهست ودنبال زهره چشم گرفتن از بعضی اعضا هیات علمی ایشان برنامه ای در جهت پیشبرد آموزش ندارد

 137. محمد می گوید

  دکتر یزدانپناه باعث برباد دادن چمن شد .دکترحسین پور به درد یک مرکز بهداشت روستایی هم نمیخوره،دکتر محرابی درزمان مدیریتش درخواب بود ولی بااخلاق بود حداقل
  دوستان درسته که پشتیبانی گزینه خوبی نیست ولی دردوره اصلاحات هم اقای ایزدپناه کارشناس مدیریت دولتی از سازمان مدیریت اوردند وگذاشتن پشتیبانی.اون پس چی بود
  به نظرم بعضیها شلوغش میکنن ویزدانپناه بدترین گزینه هست چون فقط طایفه ایست واین شلوغ کاریها هم کار خودش وبرادرشه
  بهتری گزینه سبز، غلام نژاد،یا گرامی زاده هست

 138. ناشناس می گوید

  خداوکیلی عجب تیتری زدی ازبس جامع و کامل و گویابود ،

 139. درجواب عظمت بویراحمد می گوید

  برادر شما این سه نفرو نمیشناسین واندازه اونا رو نمیدونین
  یزدانپناه بارفتار وطایفه گرایی وادبیات برره ایش دانشگاهرابه باد داد
  محرابی درخواب بود ودانشگاه درزمینه اموزش پله ها افتاد
  حسینپورنیز به درد هیچی نمیخوره باور کنید
  لطفا دوستان قضاوت ازدور نکنید

 140. کارمند آموزش می گوید

  درود بر محمد عالی بود احسنت

 141. ناشناس می گوید

  انشاالله بزودی یک بویراحمدی قدر مثل دکتر پرویز یزدانپناه با حمایت اصلاح طلبان رئیس دانشگاه خواهد شد.
  دکتر بهروز یزدانپناه هم یک سرمایه فکری برای دانشگاه است.
  دودمان رانت خواران و سوی استفاده کنندگان را بر می چینند.
  اجازه جولان به تازه به دوران رسیده ها نخواهند داد.

 142. کارشناس ارشد بهداشت می گوید

  ناشناس عزیز
  این چه سرمایه فکری هست که سالها مربی بوده و توان پیشرفت را نداشته در هر صورت خوشحال میشویم که بیایند و روی دیگران را از نطر رانت خواری و سو استفاده سفید کنند

 143. احمدی می گوید

  آقای ناشناس
  ببخشید ساقیتون کیه تو چه فازی هستید هر کی باشید خیلی با حالی . از جوک هایی که میفرمایید نهایت استفاده را میبریم .

 144. در جواب ناشناس می گوید

  جناب ناشناس شما بویراحمد ی نیستید بعنوان نماد یک استان افراد فهیمتر و با اخلاقتر معرفی میکردید که محبوبیت داشته باشد نه اشخاصی که حتی در نظام پزشکی رای نیاوردند علی رغم تلاششان

 145. کارمنددانشگاه می گوید

  به عرضتان برسانم که دکتر یزدانپناه بهدلیلطایفه گرایی شدید ورفتارهای غیر دانشگاهی درزمان مدیریتش همضربه بزرگی به چمن بیچاره زدوهم کلاس دانشگاه را پایین اورد
  دکترمحرابی ادم خوبیه ولی مدیرخوبی نبود
  حسین پور خدایی فاجعه هست

 146. سحر می گوید

  به نظر من خانم دکتر پورانصاری و دکتر یزدانپناه گزینه های قبلی ریاست دانشگاه و دکتر فرید مرادیان، دکتر ملک پور و آقای دکتر شهامت گزینه های خوبی برای ریاست دانشگاه هستند

 147. کارمند می گوید

  در واقع با تغییر نیروهای کارکشته و کاربلد دانشگاه در زمان مدیریت چمن پایه های این بنای با عظمت سست و در نهایت با مدیریت ایلامی این نماد نامی بکلی فرو ریخت…فاتحه مع صلوات

 148. در جواب کارمند می گوید

  عزیز بزرگوار
  این بنایی که به دست مدیران چمن ایجاد شد آنقدر متزلزل بود که روی چمن خراب شد چمن که زورش به یزدانپناه نمیرسید وگرنه این کار بر سرش نمیامد

 149. دانشگاهی می گوید

  دکتر دلاویز برای ریاست دانشگاه چطوره ؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 150. پاسخ کارمند آخری می گوید

  جناب کارمند عزیز خداوکیلی شما ده تا نیروی به قول خودت کارکشته و کاربلد غیر از اینهایی که در دوره های مختلف تا حالا مدیر بودند نام ببر تا من لیستش را بدم به رییس روسا!
  ککا جان این بنای با عظمت کوچو بی! روسا خیلی هنر کنن از خیرالموجودین مطابق نظر خودشون و نه نظر نماینده استفاده کنن! انشاالله
  شما نگاه کن الان اکثر اونایی که نظر دادند برای ریاست جدید از همون افرادی نام می برند که در دوره های قبلی و فعلی ازشون استفاده شده.

 151. عضو هیأت علمی پایه 30 می گوید

  سلام بر دوستان و زنده باد نویسنده چیره دست و نکته بین.
  خدمت شما دوستان که کامنت گذاشتید باید عرض کنم که بعضی از شما از بحث اصلی خارج شدید. در این خبر کسی که باید جواب دهد رئیس دانشگاه جناب دکتر ایلامی است و بعد از ایشان افرادی که ایشان را حمایت کردند. شکی نیست که نویسنده هیچ غلوی نکرده و حقیقت را بیان کرده است و طی این مدت نه چندان کوتاه اثرات منفی شدید و ناامیدی را در دل اساتید پزشکان و کارکنان داشته است. ایشان فردی بسیار خودخواه بوده و غیرآکادمیک رفتار کرده اند. باید دکتر ایلامی جوابگوی عملکردش باشد. در برنامه پایش عملکرد که در صدا و سیما مصاحبه کردند ایشان یا اغوا شدند و یا اینکه خود در این کار دست داشته که باید در هردو حالت جواب دهند. به راستی چرا ایشان از علما و افراد خبره گریزان هستند؟
  چرا کانال انجام کارهای بیست و چند ساله یکدفعه تغییر کرد؟
  آیا

 152. ناشناس می گوید

  درود بر عضو هیات علمی پایه ۳۰ که حق مطلب را ادا کردند
  عزیزان دانشگاهی که سابقه سی سال گذشته دانشگاه را دارند اتفاق نظر دارند که دکتر سید وحید حسینی و دکتر رضا چمن قویترین مدیران تاریخ دانشگاه بودند و معاونین و مدیران تسلیم اونها بودند و نه خودمختار.
  اما بهتر است که به بحث فعلی بپردازیم چرا بعضی سعی دارند همه مشکلات استان در طول تاریخ تا الان را به پای خانواده بزرگ دکتر یزدانپناه بزارن.
  یکی از بهترین معاون درمانها تا حالا بی شک پرویز یزدانپناه بوده.
  بگویید این دانشگاه فعلی چرا دارد به فنا می رود و چکارش کنیم که تا نابودتر نشه.
  پاسخ عضو هیات علمی پایه ۳۰ را چه کسی باید بدهد؟!

 153. همکار هبات علمی می گوید

  کاملا با شما موافقم
  دوستان اصلا نباید این دوره را با دوره های قبل مخصوصا دوره عظمت و اقتدار قبل مقایسه کنند.
  این دوره حتی با دوره مدیریت زورکی دکتر نیک بخت قابل مقایسه نیست.
  باید جوابگوی سوالات این همکار پایه ۳۰ باشند

 154. ناشناس می گوید

  بنظر من م…… م…….باعث بدبختی اورنگ ایلامی شده و همین گزارشات شبنامه مانندی که خودشون با نام مستعار رضا حسین پور و غیره در دفاع از خودشون بصورت غلو و اغراق دارند در سایت های مختلف منتشر می کنند این نشونگر زوالشون هست.

 155. در جواب ناشناس می گوید

  عزیز بزرگوار حرف از زوال میزنی اگر کمتر از یکسال دکتر ایلامی ماند هر چه میخواهی بگو ایشان کلی گروه سیاسی و توسط هر سه نماینده حمایت می شود شاید فشار زیادی بهت آمده باشه با آمدن شخصی مانند بابویی که البته حق دارید اما پایه دکتر ایلامی قوی است

 156. در جواب هیات علمی پایه 30 می گوید

  با عرض سلام و ادب
  شما یک فرد آکادمیک هستید بفرمائید با چه تستی روانشناسی و چه حجم نمونه ای پی به این نامیدی بردید
  آیا این نا امیدی در بحث کلان ایجاد شده یا فقط در این دانشگاه پس مهم میباشد به خود فکر کنید چون ایشان در عملکردشان از شما مشورت نگرفتند خودخواه هستند یا شما که توقع دارید ایشان در تمام امور با شما مشورت کنند حتما انتطار داشتید مدیران دوره های قبلی که حق مدیریت و استفاده از خودرو و تمام امکانات دانشگاه بدونه هیچگونه نوآوری و عملکرد خاص ،فقط به دلیل اینکه کلاسه مدیریتی داشتند چند بار در بیمارستانهای استان اعتصاب شد بخاطر عدم هماهنگی در پرداخت کاران
  میداندار بین دانشگاههای تیپ 3 رتبه پژوهشی ما چقدر کاهش یافت
  من نمیگویم این مدیران جدید خوب هستند ولی میگویم شما که سنگ مدیریت خودتان را به سینه میزنید فقط به فکر جایگاهشان بودید و هستید

 157. شهروند ياسوجي می گوید

  رياست بيمارستان شهيد بهشتي را حاج زارعي نماينده بويراحمد به دكتر چمن پيشنهاد داد و كانديد دكتر يزدان پناه براي رياست بيمارستان يك متخصص جراح عمومي بود . رياست بيمارستان امام سجاد( ع ) را نيز دكتر چمن پيشنهاد داد . رياست بيمارستان امام خميني دهدشت را نيز رييس شبكه ( دكتر موسويان) پيشنهاد داد . رياست بيمارستان شهيد رجايي گچساران نيز در زمان دكتر نبوي زاده انتخاب شده بود .دكتر يزدان پناه هيچكدام از فاميل هاي خود را به مقامي منصوب نكرد . هيچكدام از مديران معاونت درمان از فاميل هاي ايشان نبودند . اگر منتقدين يك مدير فاميل ايشان را در معاونت درمان نام ببرند بقيه صحبت ها نيزدرست است . از ٤ مدير ايشان : دكتر رشيدي اصفهاني ٢-دكتر پوران فر گچساراني ٣- دكتر دهراب پور بويراحمدي ٤- دكتر پورصمد دهدشتي بودند .

 158. کارمند علوم پزشکی می گوید

  دکتر ا…….واقعا گند زدن، آدمی که از عناصر بیرون دانشگاه حسابی ترس داره و از عناصر داخلی دانشگاه اصلا حساب نمیبره و فقط دنبال راضی کردن بالا دستی های خودش هست، کسی که بتونه از بالادستی هاش نترسه باید بیاد یکی مثل دکتر یزدانپناه

 159. درجواب شهروند یاسوجی می گوید

  درجواب شهروند باید بگم اینایی که گفتین برا یک فرد ای کیو پایین قابل قبوله نه مردم فهیم ما.اگه نمیدونی به عرضتون برسونم دکتر سعیدی شوهر داماد خاله ودکتر وفایی پسرخاله یزدانپناه هستن واینا بازی باکلماته.
  از دم در بیمارستان شهید بهشتی تا حراست ومدیر وروسای بخشها وواحدهای مختلف بیمارستان همه اقوام یا هم طایفه ای یزدانپناه هستند مستند برین ببینین. توی کلینیک هم همینطور هست که هنوز هم همه هستم

 160. در جواب شهروند یاسوجی می گوید

  دوست بزرگوار
  کسی که اخلاق نداره و فحاشی میکنه و اعصاب نداره به درد مدیریت نمیخوره هر قدر هم خودسر باشه در ضمن آن زمان پوران فر دکترا قبول نشده بود و بر اساس آشنایی با چمن که قبلا در یک دانشگاه بودن با هم بودند بکار گمارده شد حالا هر کدام از مدیران انتخاب شخص دیگری بود که به یزدانپناه سفارش شده بود مدیران بیمارستان یکیش از صادرت محمودی و دیگری از سی سخت بود

 161. کارمند درمان می گوید

  در دوره یزدانپناه به دلیل عدم پرداخت هماهنگ کارانه در بیمارستانها باعث اعتراضات زیادی شده بود و این عدم هماهنگی بخاطر ترسی که از بعضی نمایندگان داشت
  ای کاش یک دوره ریاست دانشگاه را بر عهده میگرفت به دو دلیل 1 )به آرزویش که ریاست است برسد
  2 ) مردم بویراحمد بهتر میشناختنش

 162. کارشناس بویراحمد می گوید

  اخ سی بویراحمد یک نفر از روستای چین میاد همه رو میزاره سر کار با نشان دادن حامی بویراحمد بعدش هم فقط بدنبال منافع فامیلش هست

 163. کارشناس می گوید

  در هر صورت بویراحمد مظلوم هست چه مسو ل گچسارانی باشه چه دهدشتی چه اهل چین هدف پر کردن جیب خودشونه و منافع خودشون مهمه

 164. هیأت علمی می گوید

  دوستانی که دکتر نیکبخت را نقد کردند. دقت بفرمایید که بنده عاشق نقد شدن و نقد کردن هستم و باور دارم یکی از بهترین شیوه های رشد بخصوص در نظامهای دموکراتیک نقد کردن و نقد پذیرفتن هست. ولی دقت نمایید که هیأت رئیسه دکتر نیکبخت چه وزن بالایی داشته است.
  هیأت رئیسه دکتر نیکبخت
  معاون پشتیبانی: دکتر قربانی و حاج زاده باقری
  معاون آموزشی و پژوهشی: دکتر صادقی
  معاون بهداشتی: دکتر چمن و دکتر نبوی زاده
  معاون دانشجویی: دکتر چراغ زاده
  معاون درمان: دکتر هاشمی و دکتر ایزدی
  معاون دارو و غذا: دکتر افشار

 165. ککارمند علوم پزشکی می گوید

  متن زیبایی که در مورد دانشگاه نوشته شده به هیچوجه از توسط دکتر یزدانپناه و فامیل بزرگ یزدانپناه و نیک اقبال نوشته نشده است
  زیرا آن بزرگان آنقدر شهامت دارند که علنا و در خضور همه بزرگان موارد و نظرتشان را بیان دارند
  مناسفیم برای دانشکاهی که اینقدر شان اون پایین اومده که چنین دسته بندی و دشمنی توسط فامیل ایلامی و وابستگان آن که امروزه سرنوشت دانشگاه را در دست دارند در آن رواج پیدا کرده است
  از همه دلسوزان و کارکنان شریف و اعضای محترم هئت علمی دانشگاه درخواست میشود ضمن رعایت احترام متقابل هم به آنچه در دانشگاه میگذرد توجه ویژه نمایند
  از مقامات علیرتبه نظام نمایندگان، استاندار محترم و وزارت درخواست رسیدکی تا بیش از این این نهاد سترگ یعنی دانشکاه بیش از این خوار و همه زحمات پیشینیان بر باد نرود

 166. كارشناس درمان می گوید

  در جواب كارمند درمان، كارانه بيمارستان ها بر اساس درآمد هر بيمارستان ها مي باشد . با توجه به درآمد بيمارستان هاي مركز تروما از ماده ٩٢، معمولا ٢ الي ٣ ماه از ساير بيمارستان ها جلو مي باشند .بنابر اين عدم پرداخت هماهنگ كارانه بيمارستان ها ارتباطي به معاونت درمان ندارد بلكه تابع درآمد بيمارستان مي باشد. بهتر است شما كه كارمند درمان هستي اطلاعات بيشتري در مورد نحوه پرداخت ها ودرآمد بيمارستان ها كسب كني ،

 167. دانشگاهی می گوید

  برای من این سوال مهم مطرح است که این هایی که الان همه کاره دانشکاه هستند چرا اینهمه از دکتر یزدانپناه وحشت دارند
  مگر مشکلی در دانشکاه هست که اینقدر از یک مقاله میترسند و میکوشند برای خودشان دشمن فرضی بتراشند
  اینمه در استان ما خانواده هایی وجود دارند که با پیشرفتهای علمی خود بال و پر گشوده اند مایه افتخار استان و کشور ماست
  ما مصرانه از مقامات مسئول درخواست میکنیم سریعا به بررسی آنجه بر دانشکاه میکذرد بپردازند
  حتما خبری هست مه چنین اینها آشفته شده اند و به در و دیوار میتازند
  والا
  آنکه حساب پاک است
  از محاسبه چه باک است

 168. در جواب دانشگاهی می گوید

  یزدانپناه بنده خدا کجاش وحشتناک تا کنون هر ریسی میخواستند بگیرند یزدانپناه رو بعنوان سیاه لشکر همراهش به تهران میفرستاند این مدت بازیچه سیاسی بوده حالا هم هست بعدا خواهد بود البته خودش دوست دارد مطرح باشه حالا هم دوست دارد مطرح باشه.

 169. دانشجو می گوید

  دوست بزرگوار
  یزدانپناه عاشق پست و ریاست هستش و حالا هم بیکار میباشد فکر کنم این کامنتها رو خودش میفرسته تا بتونه
  خودشو نشون بده که منم هستم شما نگران نباشید دلسوز و نگران زیاد داره

 170. کارمند دارو و غذا می گوید

  یزدانپناه نباید خودشو ……چند نماینده بکنه آخه پست آنقدر ارزش داره که اینکار رو با خودش می کنه

 171. سهراب می گوید

  یزدانپناه حق داره اینجوری عصبی و پرخاشگر باشه با این کارهایی که سرش آوردند فقط بدنبال انتقام میگرده اگر قسمت بود و آمد میدونه چیکار کنه تمام دهدشتایا گچسارانیا ونورابادیا وغیر بومیا را از دانشگاه میندازه بیرون و
  دمار همشون رو در میاره

 172. احمد پور می گوید

  دکتر یزدانپناه با این ویژگی باید از نیروهای آله کرم باشه تا اصلاح طلب یا میتواندسر گروه چماقداران اصلاح طلب باشه
  اتفاقا به سبیل مبارکشون میاد

 173. بويراحمدي می گوید

  هر رييس دانشگاهي پايگاه بين پرسنل و اعضا هيات علمي نداشته باشد همه را رقيب و دشمن خود مي بيند . كساني كه به عنوان رقيب ايشان مطرح هستند اگر اهل زد و بند و معامله با نمايندگان بودند شانس بيشتري از رياست كنوني دانشگاه براي مديريت بردانشگاه داشتند .

 174. دانشگاهی می گوید

  اولین و عاجلترین اقدام درخواست بازرسی از اقدامات و خلافهای مالی و اداری و اقدامات غیرقانونی است که در دانشگاه در حال انجام است و سپردن متخلفین به دست قانون میباشد
  مهمترین خلاف دامن زدن به اختلافات قومی و سو استفاده از گرایشهای ایلی و طایفه ای و رواج اقدامات فامیلی و طایفه ای است
  مدیریت دانشکاه باید پاسخگوی همه این اقدامات خلاف قانون و هتک حرمت هایی باشد که انجام داده است

 175. دهدشتی می گوید

  از یکی از عزیزانیکه از خانواده ها شناخت دارد خواهشمند است رابظه فامیلی افرادیکه توسط ایلامی و مدیرانش پست داده شده اند و یا بکار گرفته شده اند را اعلام تا سایر عزیزان بدانند در دانشگاهشان جه خبر است و بخصوص رابطه آنها را با شخص رییس دانشگاه اعلام نمایید

 176. در جواب دهدشتی می گوید

  اینجا بحث در مورد بهبود شرایط دانشگاه هستش یا پست ندادن به مدیران دوره قبل که خیلی بهشون خوش گذشته بود عزیز بزرگوار نه تنها دانشگاه بلکه کل کشور با شرایط خاصی دست و پنجه نرم میکند دیگه خبری از اون بخور بخورهای زمان چمن نیست در این شرایط باید بدنبال مدیران با مرام و حفظ کننده حرمتها باشند این پستی که براش هزاران تهمت و توهین می کنید هیچ چیزی توش نیست خودتون رو اذیت نکنید

 177. کاردان اتاق عمل می گوید

  دوست عزیز
  چرا در مورد وحید محمد حسینی نمی نویسی که چند نفر از اعضای خانواده اش رو در دانشگاه جذب کرده

 178. اصلاح طلب واقعی می گوید

  جنابی که در جواب دهدشتی مطلب نوشته ای
  اگر اوضاع اعتبارات مملکت الان خوب نیست برای همه دانشگاههاست چرا دانشگاه ما از همه عقبتر هست و اصلا کاری به این حرفا نداریم مشکلی که اینجا بحث شده این انتصابات فاجعه هست و این ضعف ها و پسرفتها و… که اکثرا هم می بینید خواهان تغییرات اساسی هستند.
  دوما آره جون خودت این پستها چیزی توش نیست و شما هم فقط دنبال کار خیرید تو گفتی و ما هم باور کردیم؟ بس کنید آقا کاری نکنید که طومار بعضی نیومده در هم بپیچه.
  الان هم افکار عمومی از اشخاص کارکشته میخواد که کاندیدا بشن برای مسولیت و اونا هم دلشون به حال این دانشگاه میسوزه که به این روز افتاده و از طرف همکاران تحت فشارند که بیایند توی صحنه و قبول مسولیت کنند.
  ما مخالفین شما تا حالا حرمت نگه داشتیم ولی به خدا قسم چنانچه بعضیا بخواهند با این ادبیات و با دروغگویی و توهین به منتقدین ادامه بدهند تمام کارهاشان را شبانه روز زیر زره بین می بریم و شرایط را براشون به جهنم تبدیل می کنیم.

 179. ناشناس می گوید

  این معاون جدید پشتیبانی ماهیتش برای همه شناخته شده هست اما مطمئن باشید که اجازه رسیدن به هدفهای پلشت را به اونها نمی دهیم.صد رحمت به استوار و وحید محمدحسینی.

 180. ا می گوید

  آره معاون پشتیبانی که بابویی باشه نمیدونم طرفدار کدوم طیف هست اصول گرا و یا اصلاح طلب
  ولی به هر حال بزرگترین ضربه ای که ایلامی خورد با آوردن بابویی بعنوان معاون پشتیبانی هست.
  جناب ایلامی سریع نیروی جایگزین بابویی رو معرفی کن و علوم پزشکی رو نجات بده

 181. در جواب دهدشتی می گوید

  جنابی که نام خودتان را دهدشتی گذاشتی فکر نکنم دهدشتی باشید شما با نام محمد حسینی بر اشفتید اشکال نداره این بیانیه ها بعد از اخراج محمد حسینی شروع شده ما همگی طرفمان را کاملا میشناسیم هر جوری هم خواستید کل دانشگاه را زیر نظر داشته باشید دکتر بابویی با این عملکرد نشان داد خیلی توانمند هست کاری که هیچ مدیری نتوانست انجام دهد ایشان انجام داد دستشان درد نکند درود بر دکتر بابویی

 182. هیأت علمی می گوید

  دکتر ایلامی در انتصاب سه معاون اخیر خود اشتباهات خود را به اوج رساند و نشان داد که مدیری است که تسلیم قدرت هاست و در راستای رسالت دانشگاه که نقش مهمی در جامعه دارد نیست. به بهانه انتخاب یک زن درهیأت رئیسه خانم دکتر حسینی را انتخاب کرد که صرفا یک انتخاب قومیتی از شهرستان ممسنی بود. ایشان در سوابق مدیریتی خود صرفا نقش یک کارشناس معمولی را داشته است و تبحر یا تجربه ای در اسناد بالادستی وزارت بهداشت ندارد. اعضای هیأت علمی پذیرش ایشان را به عنوان معاون آموزشی ندارند. از ظرفیت فکری خلاقیت و کاریزمای لازم نیز برخوردار نیست در حالیکه حداقل بیست عضو هیأت علمی توانمندتر از خانم حسینی که توانایی هدایت این حوزه را داشتند در دانشگاه داریم.
  کرامت زندی قشقایی صرفا به دلیل “قشقایی” به این منصب رسیده است و حداقل صد عضو هیأت علمی شایسته تر از ایشان در دانشگاه داریم. تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشکده بهداشت اساتیدی مشهور در سطح ملی هستند که نه تنها مورد اعتماد و پذیرش در دانشگاه ما هستند بلکه در سطح ملی مورد قبول هستند و از کاریزمای بالایی برخوردار هستند.
  امین الله بابویی در سطح کارکنان دانشگاه شناخته تر هست. برای گرفتن تمامی موقعیتها و پستهایی که تا الان داشته است بسیار زیاد تلاش کرده و در سطوح مختلف لابی می نماید.
  در آخر اینکه این اشتباهات را، استفاده نکردن از پتانسیلهای موجود را، مدیریت پوپولیستی، انجام یک کار پیش پا افتاده و تبلیغ بیش از حد را و چندین و چند اشتباه دیگر دکتر ایلامی در تاریخچه این دانشگاه به یادگار گذاشت. امیدوارم بتواند این اشتباهات بزرگ را تلافی کنند و یا اینکه تلاش لازمه برای تغییر ایشان را در سطح نمایندگان استانداری وزارت بهداشت و سیاسیون استانی و کشوری صورت گیرد. هرچند این حرکت شروع شده است ولی باید قوی تر پیگیری گردد.

 183. جویای کار و سردرگم می گوید

  ده نفر از متقاضیان کار بودیم که در مهرماه 96 از طرف ریاست دانشگاه به آقای دکتر روزبهی در مرکز مطالعات و توسعه آموزش معرفی شدیم. معرفی برای آموزش کارشناسی تولید محتوای الکترونیک و کارشناسی مرکز آزمون دانشگاه بود. مقرر گردید که بعد از اتمام دوره از ما امتحان بگیرند و دو نفر را انتخاب کنند. دوره از اواخر مهرماه شروع گردید و اوایل اردیبهشت تمام شد. در این مدت کلی مطالب مشکل به ما آموزش داده شد و تکالیف طاقت فرسای زیادی داده شد که واقعا همه بچه ها خوب راه افتادند. این دوره برای ما هزینه زیادی نیز به همراه داشت. مقرر گردید که بعد از تعطیلات خرداد از شرکت کنندگاه آزمون تئوری و عملی گرفته شود و دو نفر انتخاب شوند. ناگهان خبر دادند که از طرف ریاست دانشگاه یک نفر از اقوام نزدیک یکی از معاونین استانداری برای تولید محتوای الکترونیک به مرکز مطالعات معرفی شده است.
  حالا دوستان عزیز و خوانندگان بفرمایند تکلیف ما چیست. بعد کلی وقت گذاشتن و سختی و مشقت چه باید کرد.

 184. منصف می گوید

  جناب هیات علمی درود بر شما بسیار دقیق و علمی و مستدل بیان فرمودید واقعا موجب شرمساری است که با وجود اساتید بزرگی که از همه قومیت ها داریم و فارس زبانان و محققین شایسته ای که هست بابویی و حسینی و قاعدی و زندی استفاده شود

 185. بنده خدا می گوید

  برادران اصلاح طلب یادتان هست که چقدر ما اصولگرایان را تضعیف میکردید حالا اوضاعتان اسفبار شده بابویی امور دامی و زندی و حسینی و قاعدی مدیران دانشگاه شدند یاد چراغ زاده و ذولالعدل و صادقی و محرابی و ……. بخیر وچمن و…..وخرامین و….و یاد اصلاح طلبان مستقل و فرهیخته

 186. سجاد می گوید

  سعادت فر خدا میداند کوچنت اینوره!!!!!!

 187. سجاد می گوید

  جناب هیات علمی اولا که خانم دکتر حسینی، بویراحمدی و دختر حاج محنا حسینی از بزرگان ریش سفید بویراحمدی اهل چنارستان علیا می باشند، در ضمن جناب هیات علمی عزیز، شما رو چه به سیاست، برو کش تو بساب، با کدخدازاده شوخی نکن

 188. هبباق می گوید

  افرادی که بر علیه امین بابویی، حرف ایزنیت، ار وسط ایخیت بچاکید، که یک جوان دهه شصتی سر تو حکومت ایکنه، انشالله که به زودی خواهید ترکید

 189. ناشناس می گوید

  در جواب کاردان اتاق عمل
  برید بپرسین خانواده وحید محمدحسینی همه سابقه کاری بالاتری از ایشون دارند برین بررسی کنید متاسفم بابت دیدگاهتون

 190. در جواب دهدشتی می گوید

  وحید محمدحسینی فقط نخواست زیر بار ننگ بمونه .‌نخواست یه باشتی بهش دستور بده . توچرا ذوق میکنی . دکتر بابویی قولی بهت داده

 191. سردار از مون تنبل می گوید

  اخ منجونوم ما اصلا از قافله عقب وبودیم مگر دانشگاه روی گنج بود که اینقدر سر وصدا بلند کرده دعوا سر چنه بابا کارگر یخوییت .سهم ما فراموش نشه پس بگو چه خبر بوده که هرکس بهش چسبیده مثل چسب سه قلو میچسبید ول نمیکرد ای داد وبیداد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.