فصلی نو ، کیان دهراب پور دبیر مجمع خیرین سلامت استان با ارسال یادداشتی دلیل حضور یاسر هاشمی رفسنجانی در یاسوج را تشریح کرد .

به گزارش فصلی نو – دهراتب پور نوشت:

در رابطه با حضور آقای مهندس یاسر هاشمی رفسنجانی مدیرعامل محترم موسسه خیریه رها در روز جمعه ۹۸/۵/۱۱ باستحضار میرساند از مدتها پیش از طرف مجمع خیرین سلامت استان از ایشان دعوت شده بود جهت همکاری مالی برای اتمام پروژه خیرساز همراه سرای بیمارستان امام سجاد(ع) که به طور ویژه این پروژه خیرین سلامت به اتمام برسد و آماده خدمتگزاری به مردم عزیز باشد که ایشان همکاری لازم را هم مبذول داشتند و لیکن هر گونه برداشت دیگری از حضور ایشان در شهر یاسوج کاملا” اشتباه میباشد.
این حقیر هم بجهت ماموریت مهمی که در خارج از استان داشتم در این روز امکان همراهی با ایشان را نداشتم، همین جا هم لازم است از سرپرست و مدیران دانشگاه علوم پزشکی و فرماندار محترم بویراحمد که وی را همراهی کردند نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم.

با احترام
کیان دهراب پور
رئیس هیئت مدیره خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد

2 دیدگاه

    • سلام .جسارتا ایشان در یکی دو استان دیگر هم قول همکاری داده ند و فقط استارت کار رو زده و رفته .مثلا در اهواز دو سه سال پیش قول داد و هنوز کاری انجام بده ..... اگه میخواد همکاری کنه . هدیه ش را به مجمع بده و کار ساخت شروع بشه .نه اینکه الکی فقط واسه رسانه و تبلیغات...
    رفتن به نوار ابزار