تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 7327
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۹۵ - ۰۷:۲۳

  فصلی نو، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت و قائم مقام امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی  استان حضور خیرین مردمی را مهم‌ترین موضوع برای کمک به رفع محرومیت‌های تاریخی استان دانست و گفت: در حوزه سلامت و درمان بیش از سایر حوزه‌ها شاید به کمک خیرین نیاز داشته باشیم. به گزارش فصلی نو ،سالار جوکار با […]

قائم‌مقام امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: خیرین مهمترین نقش را دررفع محرومیت حوزه سلامت دارند

 

جوکار-سالار-150x150فصلی نو، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت و قائم مقام امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی  استان حضور خیرین مردمی را مهم‌ترین موضوع برای کمک به رفع محرومیت‌های تاریخی استان دانست و گفت: در حوزه سلامت و درمان بیش از سایر حوزه‌ها شاید به کمک خیرین نیاز داشته باشیم.

به گزارش فصلی نو ،سالار جوکار با اشاره به محرومیت‌هایی که استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه‌های مختلف از گذشته‌ها داشته است، اظهار کرد: هر چند نظام جمهوری اسلامی تلاش‌ها و خدمات گسترده‌ای برای رفع محرومیت‌ها داشته اما به دلیل تاریخی و عمیق بودن محرومیت‌ها همچنان شاهد رگه‌هایی از این محرومیت تاریخی در برخی از حوزه‌ها هستیم.

قائم‌مقام امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گفت: به همین منظور و برای رفع محرومیت‌ها نباید تنها به اعتبارات دولتی و کمک‌های دولت دل خوش کنیم.

این مسؤول افزود: بی‌شک محرومیت‌های استان ما در حال حاضر و تا سال‌های آینده با اعتبارات دولتی قابل برطرف شدن نیست لذا باید از سایر بخش‌ها و از توان مردمی کمک بگیریم.

جوکار گفت: به غیر از حضور خیرین باید از توان تشکل‌های غیر دولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد یا همان سمن‌ها نیز استفاده بیشتری کنیم.

وی سمن‌ها را بهترین یاور برای کمک به حوزه درمان و سلامت و مروج فرهنگ خیرخواهانه در حوزه درمان دانست و گفت: در حال حاضر تنها دو سازمان مردم‌نهاد فعال در حوزه درمان به نام انجمن ام‌.اس و سرطان نور داریم که لازم است برای گسترش تعداد آن‌ها تلاش شود.

 

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس