تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 37893
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۹۶ - ۱۴:۴۸

فصلی نو؛ مقرر شده که اپلیکیشن پیام‌رسان واتس اپ قابلیت جدید که ارسال و انتشار گروهی تماس‌های ویدئویی است را به برنامه‌های خود بیافزاید. به گزارش فصلی نو، پیام‌رسان واتس اپ در هفته گذشته در رقابت با پیام‌رسان تلگرام قابلیت جدید ارسال و انتشار موقعیت مکانی زنده و آنی را به این اپلیکیشن اضافه کرد […]

قابلیت جدید برنامه «واتس اپ»/ دوستان خود را شگفت‌زده کنید

فصلی نو؛

مقرر شده که اپلیکیشن پیام‌رسان واتس اپ قابلیت جدید که ارسال و انتشار گروهی تماس‌های ویدئویی است را به برنامه‌های خود بیافزاید.

به گزارش فصلی نو، پیام‌رسان واتس اپ در هفته گذشته در رقابت با پیام‌رسان تلگرام قابلیت جدید ارسال و انتشار موقعیت مکانی زنده و آنی را به این اپلیکیشن اضافه کرد و کاربران بسیاری هم از این امکان جدید استقبال نمودند.

بر اساس این خبر، در حال حاضر اخبار و گزارش‌های زیادی حاکی از آنست که قابلیت‌های جدید دیگری در راه است. یکی از این ویژگی‌های جدید ایجاد تماس صوتی یا ویدئویی گروهی است.  با این قابلیت کاربران می توانند به منظور برگزاری ویدئو کنفرانس با مخاطبان خود تماس‌های صوتی و ویدئویی گروهی برقرار نمایند.

به گزارش فصلی نو، گزارش‌ها حاکی از آنست که این قابلیت جدید پس از طی مراحل آزمایشی و تست موفقیت آمیز آن احتمالا به طور نسخه آزمایشی در اپلیکیشن واتس اپ قابل دسترس کاربران این پیام رسان قرار می گیرد.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس