تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 53113
تعداد نظرات: ۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۹۷ - ۱۱:۴۵

به گزارش روابط عمومی شهرداری، در حالی که ماموران اداره اجرائیات شهرداری یاسوج در حال تلاش برای رفع سد معبر از سطح خیابان ها بودند، با حمله یکی از افراد قانون شکن، مامور شهرداری بشدت مجروح شد. در این حادثه راننده یکی از وانت بارهای میوه فروش که سابقه دار نیز می باشد، با ضربه […]

مامور شهرداری یاسوج توسط راننده وانت بار میوه فروش بشدت مجروح شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری، در حالی که ماموران اداره اجرائیات شهرداری یاسوج در حال تلاش برای رفع سد معبر از سطح خیابان ها بودند، با حمله یکی از افراد قانون شکن، مامور شهرداری بشدت مجروح شد.

در این حادثه راننده یکی از وانت بارهای میوه فروش که سابقه دار نیز می باشد، با ضربه سنگ سر یکی از ماموران وظیفه شناس شهرداری را شکست.

سر فرد مصدوم 8 بخیه خورد و وی هم اکنون تحت مراقبت است.

گفتنی است، وانت بارهایی که طی چند سال گذشته خیابان های شهر را به تصرف درآورده اند، به معضلی جدی تبدیل شده اند که بر همین اساس شهرداری یاسوج برخورد قانونی با آنها را بصورت جدی در دستور کار قرار داده است و محل هایی نیز برای ساماندهی آنها در نظر گرفته است.

متاسفانه تعدادی از این وانت ها به حقوق شهروندی و قانون بی اعتنا هستند و در محل های مشخص شده حضور پیدا نمی کنند و با حضور در معابر مشکلات ترافیکی، بهداشتی و اجتماعی زیادی را برای شهروندان ایجاد می کنند.

در همین حال محدودیت های موجود برای نیروهای شهرداری از جمله اختیارات قانونی و تجهیزات همراه باعث شده تا بارها مورد ضرب و شتم آنها توسط افراد قانون شکن باشیم که تعریف ضابط قضایی برای ماموران سد معبر شهرداری یک ضرورت بنظر می رسد.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

6 دیدگاه

  • متاسفم برای شهرداری یاسوج و نیروانتظامی بر اثر بی برنامه‌ریزی و بی توجهی به شهروندان باعث شدن هروز شهر یاسوج ترافیک ایجاد بشه من غیره بومی هستم واقعا تعجب میکنم از این مرکز استان کی مسئولین شهرداری و نیرو انتظامی شون بی مسئولیت هستن
  • آخ و بخت ای شهر و ...... بی عرضه و شورای بی لیاقت. میوه فروش متخلف با پلاک مخدوش و قلدری و سنگ پرانی و مزاحمت و سدمعبر و ....... آخ و بخت تب شهر آخ.
  • اعضای شورای شهر و مسولانی شهرداری که از اقوام دوستان شورای شهرهستین در روزهای امنتخابات با وعده های دروغین اشتغال ایجاد فضای مناسب بازار .....بارای همین مردم که بهشون دروغ میگین پاذبه این عرصه میزارین وبعد قبولی سر را کج میکنین بسمت پیمانکاران ....هزاران نوع باج خواهی دیگه و مردم عادی مظلوم میمانند فقر ....حال بنظر شما بجای دست فروشی ها برن دزدی کنن برن عضو بدن بفروشن برن ناموس بفروشن برن بچه هاشون بفروشن شهرداری محترم اعضای محترم شورا شما با رای همین فقیرهای جامعه است که پسوند محترم را در پس مناسبتان گرفتین وگرنه بدانید نزد خداوندی که شما ازیاد بردین همین مردم وضعیف محترمترند چون بدون هیچ دروغی وهیچ ریاکاری با هر مشکلی سرما گرما فشار سنگینی کار ایستادنهای تا شب جارو زدنهای سب تا صبح جدول پاک کردنها ....... فقط فقط ب دنبال کسب حلالند بدانید که اگر با این افرد درست طی نکنید روز به روز اوضاع وخیمتر شده پس نزارید زخم مردم سرباز کند
  • درود ...قابل توجه همشهریان محترم .مشکل پیش اومده از حیطه کاری شهرداری خارج بوده شخص مضروب با جمع کردن چند نفر از اقوام به در خونه میوه فروش رفته و با ایشان درگیر شده بعداز زدن فرد میوه فروش ایشان هم اسیب دیده .عکس پشت به دیوار دقیقا حیاط روبرویی فرد دستفروش است .همه ما از ترافیک و ایجاد مزاحمت میوه فروشان ناراضی هستیم اما چه راهی دارند جز اینککار ..ایا شهرداری جایی برای اسکان انها تدارک دیده و ثانیا نیروی سد معبر حق ورود به حریم شخصی افراد ندارد
پربازدید ها
عکس