امام جمعه یاسوج گفت: مبارزه با مفاسد و آغاز اصلاحات در دستگاه قضایی امید را در دل مردم زنده کرده است.

به گزارش فصلی نو – آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی یکم شهریور ماه در خطبه‌های نماز جمعه شهر یاسوج با اشاره به موضوع مباهله افزود: این روز موجب تداوم و حفظ اسلام شد و در تاریخ اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی با اشاره به سالروز شهادت سید علی اندرزگو از شهدای فدائیان اسلام، اظهارکرد: این شهید والامقام یک مبارز انقلابی و یک انسان مجاهد بود که به دلیل اعدام انقلابی حسن‌علی منصور نخست‌وزیر وقت توسط رژیم پهلوی به شهادت رسید.

امام جمعه شهر یاسوج ضمن قدردانی از اقدامات آیت‌الله رئیسی در این مدت کوتاه از عمر مدیریت وی بر دستگاه قضایی خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در راه مبارزه با مفاسد به خصوص مفاسد اقتصادی آغاز شده است.

حسینی تصریح کرد: اصلاحات خوبی در این دستگاه شروع شده و امید را در دل مردم زنده کرده است و هدف اصلی هم برقراری عدالت اسلامی در جامعه است.

وی با بیان اینکه از ایجاد آثار این اصلاحات قضایی در کشور خوش بینم، ادامه داد: برخوردهای خوبی با قانون شکنان و قانون گریزان صورت گرفته و این قوه در حال عمل به وعده‌های خود است.

امام جمعه یاسوج با اشاره به دلگرمی مردم به اقدامات کنونی دستگاه قضایی عنوان کرد: مردم تشنه اجرای عدالت و عملی شدن احکام اسلامی در جامعه هستند و باید قوه قضاییه را در این راه کمک کنیم.

حسینی با اشاره به اهمیت انفاق و کمک به نیازمندان بیان کرد: انفاق و صدقه آثار، برکات و فواید زیادی دارد و مورد تأکید دین اسلام و آیات و روایات است، بنابراین انتظار داریم که مردم استان به‌ویژه افراد متمکن از این موضوع مهم غفلت نکنند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار