Take a fresh look at your lifestyle.

مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

0

فصلی نو – سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته در حکمی محمدعلی پیرسبزی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

به گزارش فصلی نو – در این حکم آمده است: نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده محمدعلی پیرسبزی به موجب این حکم ایشان به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شود.

در پایان این حکم عنوان شده است: امید است با استعانت از خداوند متعال، بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد، تعامل با مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و ارتباط با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور این استان در مسیر رشد فضائل اخلاقی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی موفق باشید.

محمدعلی پیرسبزی پیش از این معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بوده است. 

آیین تکریم و معارفه سرپرست پیشین و مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به زودی با حضور جمعی از مسئولان وزارت ارشاد و مدیران اجرایی این استان در شهر یاسوج مرکز استان برگزار می شود.

پس از استعفای رضا دهبانی پور مدیرکل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در خردادماه امسال با هدف کاندیدا شدن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امان الله نجفی به مدت پنج ماه سرپرست اداره کل ارشاد این استان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.