تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 83846
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۹۸ - ۱۳:۳۰
در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گچساران مصوب شد:

نصب صندوق اهدای کتاب در خیابان اصلی شهر دوگنبدان

در این نشست یاسر رحیمیان ضمن ارائه آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی استان و شهرستان گچساران گفت: به همت نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت، در این شهرستان در بحث زیرساختها و ساخت کتابخانه های عمومی و محله ای کارهای خوبی صورت

نصب صندوق اهدای کتاب در خیابان اصلی شهر دوگنبدان

فصلی نو، مشارکت دستگاههای مختلف در اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان و نصب صندوق اهدای کتاب در یکی از خیابانهای اصلی شهر از مصوبات نشست انجمن کتابخانه های عمومی گچساران بود.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گچساران با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار شهرستان گچساران، شهردار شهر دوگنبدان و اعضای حقوقی و حقیقی در سالن جلسات فرمانداری گچساران برگزارشد.

در این نشست یاسر رحیمیان ضمن ارائه آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی استان و شهرستان گچساران گفت: به همت نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت، در این شهرستان در بحث زیرساختها و ساخت کتابخانه های عمومی و محله ای کارهای خوبی صورت پذیرفت و 12 باب کتابخانه عمومی در این شهرستان هر روزه علاوه بر خدمات کتابخانه ای میزبان علاقمندان به برنامه های فرهنگی متنوع می باشد.

علی خوان پایه فرماندار شهرستان گچساران نیز دراین جلسه ضمن تاکید برمشارکت تمام دستگاههای فرهنگی در اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گچساران افزود: شرکت نفت گچساران در بحث اختصاص سالن اجتماعات، شهرداری در بحث کمک مالی و دیگر دستگاهها در بحث تبلیغات و تامین برخی جوایز باید در این اختتامیه باید همیار و همکار کتابخانه های عمومی باشند.

 در این نشست برخی از روسای ادارات در بحث ترویج کتاب و کتابخوانی مطالبی را ارائه کردند و در پایان، مصوباتی نیز توسط اعضا تصویب شد که مهمترین ان نصب صندوق اهدای کتاب توسط شرکت نفت در خیابان سرپوشیده بلادیان بود.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
عکس