ی. آذر ۱۷ام, ۱۳۹۸

فصلی نو

اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد-بویراحمد-دنا-گچساران-یاسوج

هر هفته یک طرح بزرگ در کشور افتتاح می شود

اردکانیان افزود: امروز ۴۷ طرح در سراسر کهگیلویه و بویراحمد در بخش های مختلف از جمله تامین برق تصفیه خانه فاضلاب و آبرسانی روستایی افتتاح شد.

فصلی نو ، وزیر نیرو گفت: هر هفته یک طرح بزرگ درزمینه‌های تأمین برق، آب و آب‌رسانی شهری و احداث تصفیه‌خانه‌ها تا پایان امسال با اجرای کمپین «الف – ب ایران» در کشور افتتاح می‌شود.

رضا اردکانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: هم اینک نیز وزارت نیرو ۷۰ طرح آب و برق و فاضلاب با اعتبار هشت هزار و ۳۲۴ میلیارد تومان در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا دارد.

وی عنوان کرد: به طور متوسط پیشرفت های فیزیکی ای طرح ها بیش از ۳۵ درصد بوده و انتظار می رود در دولت تدبیر و امید بخش قابل توجهی از پروژه ها تامین اعتبار و به بهره برداری برسند.

اردکانیان افزود: امروز ۴۷ طرح در سراسر کهگیلویه و بویراحمد در بخش های مختلف از جمله تامین برق تصفیه خانه فاضلاب و آبرسانی روستایی افتتاح شد.

وزیر نیرو تصریح کرد: امروز طرح هایی همچون آبرسانی به ۴۰ روستا با جمعیت بیش از ۱۵ هزار نفر افتتاح شد.

وی ابراز داشت: طرح بزرگ تامین برق که شامل ۱۲ بخش مختلف هست با اعتباری افزون بر ۱۲۶ میلیارد تومان عملیات اجرایی آن آغاز شده و امید است تا پایان  سال آینده به بهره برداری برسد.

اردکانیان گفت: طرح های عمده و ویژه تامین آب در استان در حال اجراست که امروز مطابق با برنامه از همه آنها بازدید می شود .

وزیر نیرو افزود: طرح هایی که با اعتباری بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان با بهره برداری از آن ها برای مصارف مردم  و تامین آب کشاورزی و صنعت جوابگو باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسامبر 2019
ش ی د س چ پ ج
« نوامبر    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930