فصلی نو ، در پی درج مطلبی در یکی از خبرگزاری های استان مبنی بر چگونگی عدم تغییر رئیس منابع طبیعی شهرستان دنا روابط عمومی فرمانداری شهرستان دنا با صدور بیانیه ای نسبت به این خبر واکنش نشان داد .

به گزارش فصلی نو ،علی مشایخی مدیر روابط عمومی شهرستان دنا در جمع خبرنگاران گفت:

نظام جمهوری اسلامی برگرفته از تغییر وتحولات فراوانی بوده که تاامروز براساس یک سری شاخص های افراد مدیریت می گردید.

وی بیان داشت:همه ما خود را خدمتگزار مردم میدانیم چرا که خدمت به مردم باعث افتخار و سربلندی نظام مقدس اسلامی خواهد بود و مطلبی که در یکی سایت ها درخصوص تغییر مدیر منابع طبیعی منتشر شده بوده,به صورتی که بیان شده بود صحت ندارد.

وی افزود: طوری برنامه ریزی شده بود درخود اداره منابع طبیعی شهرستان با حضور معاون پشتیبانی,کارشناسان اداره کل منابع طبیعی جلسه معارفه برگزارگردد که به محض آگاهی توسط سرپرست فرمانداری دنا احضار و در راستای انتخابات پیش رو براساس تاکید دکتر کلانتری استاندار محترم که هر گونه عزل و نصب تا پایان انتخابات را ممنوع اعلام کرده بودند توجیه نموده و جلوی تکریم و معارفه گرفته شد.

مشایخی در پایان ضمن تشکر از همراهی سایت های خبری و گفت:انتظار می رود با توجه با قرار گرفتن در امتحان رفراندم مجلس و حضور پر شکوه مردم در پای صندوق رای از هر گونه اخباری که باعث تشویش اذهان عمومی خودداری گردد.

5 دیدگاه

    • بسمه تعالی اول اینکه اقای فلسفی به قول خودش چند بار استعفا داده بود که دیگر توان ماندن را ندارم هر چند اداره کل هم اقدامی نکرد اما چطور یه مرتبه چسپید به پست خیلی تعجبه تا کی در حق این جوانها باید ظلم کنیم حالا متوجه شدی که خیلی پست برات ارزش داره
    • شجاعت فلسفی و وفای به عهد دکتر کلانتری در جهت تقابل با مدعیان تا ابد در اذهان میماند. اقای فرماندار شما در حال ست کردن کت شلوار جهت حضور در مراسم تودیع. و معارفه بودید. تا اینکه با تشر استاندار محترم مواجه شدید و عقب نشینی نمودید
      • موافق زارعی نیستم اما اگر شرایط همین گونه پیش برود احتمالا زارعی برنده انتخابات خواهد بود
    رفتن به نوار ابزار